Sari la conținut

Alena 0756331490


Postări Recomandate

  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU

Pai daca se cearta fetele pe forum pentru ca nu le ajunge painea asteptam pana se mai linistesc apele, ca poate pe viitor se rezolva problema de la sine.

Nu prea cred ca daca te uiti in urma pe forum o sa vezi ca ele se cearta si se acuză de cand sa infiintat sectiunea ! Seara buna la toata lumea
Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU

ANUNT : Rog toate Transele sau Travestitele care vin in Bacău sa nu ma mai sune sa ma întrebe cum merge treaba daca nu avem nici o tangență! Si nu ma impresionați cand va dati pesti la telefon ! Hai succes la ciocane fetelor 😂😂😂 Apropo apelul a fost înregistrat si nu încercați cu amenințări ca nu merge 😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu

Dragul meu stiu ca laba orbește dar in acel video eu sunt penetrata nu eu penetrez ! 😂😂😂

adoooorrr 😂😂😂😂😂 te pup alena â¤ï¸ðŸ˜˜ðŸ˜˜
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Scuze. Nu credeam ca ma exista pule la fel de strambe ca a ta ( cred ca de la laba)

 

Nu-s neaparat un fan al Alenei, dar nu ma pot abtine sa nu intreb... Tu esti asa prost de felul tau sau iti place sa semnalizezi situatia?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU

Nu.ti mai bate capul cu toti labarii si fustratii sexuali ALENA..

Bby crede-mă că ma abțin foarte mult in exprimare ! Nu pot sa nu ma apar atunci când sunt atacată sau criticată si nu inteleg de ce uni oameni în loc să facă recenzii încearcă să se certe cu noi ! Dar obraznicia si tupeul il au doar aici si fata in fata sunt mielusei ! O seara minunata la toata lumea
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Bby crede-mă că ma abțin foarte mult in exprimare ! Nu pot sa nu ma apar atunci când sunt atacată sau criticată si nu inteleg de ce uni oameni în loc să facă recenzii încearcă să se certe cu noi ! Dar obraznicia si tupeul il au doar aici si fata in fata sunt mielusei ! O seara minunata la toata lumea

 

Te inteleg perfect..esti superba si tu o stii asa ca stai linistita.. o seara minunata si tie..😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Bby crede-mă că ma abțin foarte mult in exprimare ! Nu pot sa nu ma apar atunci când sunt atacată sau criticată si nu inteleg de ce uni oameni în loc să facă recenzii încearcă să se certe cu noi ! Dar obraznicia si tupeul il au doar aici si fata in fata sunt mielusei ! O seara minunata la toata lumea

Fă abstracţie de idioţi, ignoranţa e cea mai bună în cazul ăsta. Dacă nu îl bagă nimeni în seamă o să renunţe. Dacă nu îl bagi în seamă şi continuă ai motiv să îl raportezi adminilor şi papa cont. Şi acum la adresele de mail yahoo şi gmail trebuie să pui nr de telefon, şi nu poţi face prea multe mailuri pe un singur nr. Câte cartele să schimbe ca să facă mailuri şi alte conturi să te streseze :)), se dau şi alea pe buletin, rar mai găseşti fără (câte să îi dea şi operatorii?) Deci oricum ar fi o să renunţe :))

 

 

P.s. Te aştept în Bucureşti !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU

Fă abstracÅ£ie de idioÅ£i, ignoranÅ£a e cea mai bună în cazul ăsta. Dacă nu îl bagă nimeni în seamă o să renunÅ£e. Dacă nu îl bagi în seamă ÅŸi continuă ai motiv să îl raportezi adminilor ÅŸi papa cont. Åži acum la adresele de mail yahoo ÅŸi gmail trebuie să pui nr de telefon, ÅŸi nu poÅ£i face prea multe mailuri pe un singur nr. Câte cartele să schimbe ca să facă mailuri ÅŸi alte conturi să te streseze :)), se dau ÅŸi alea pe buletin, rar mai găseÅŸti fără (câte să îi dea ÅŸi operatorii?) Deci oricum ar fi o să renunÅ£e :))

 

 

P.s. Te aÅŸtept în BucureÅŸti !

Asa e bby nu merita atenție! O sa vin in Bucuresti cand se mai încălzește, momentan vizitez Bucurestiul doar pt afaceri si nu prea am timp sa stau mai mult de o zi ! O sa anunt aici cand o sa pot sta minim 3 zile 😘😘
Link spre comentariu

Am vizitat’o pe Alena in cursul zilei de astazi si pot spune ca sunt pe deplin multumit de serviciile ei. Foarte feminina , curata si cu bun simt. Sa trecem la ceea ce intereseaza pe toata lumea...in “aventura†noastra ea a fost activa iar eu cel pasiv , are un penis superb trebuie sa il incercati :)))) am inceput cu un oral neprotejat ca apoi sa fie un face fuck din partea ei foarte dominant , dupa 10-15 minute am trecut la anal protejat...cu ea aici incepe adevarata actiune , mi-a oferit cel mai bun futai ever jur :)) totul este cum trebuie , cam dureros la inceput ce e drept din cauza ca este destul de dotata dar apoi totul este o placere 😠din partea mea 10 pe linie o recomand cu incredere , a fost 350 ora dar am decartat inca 50 dupa pentru ca a meritat pe deplin. Sper sa va ajute recenzia mea

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU

Am vizitat’o pe Alena in cursul zilei de astazi si pot spune ca sunt pe deplin multumit de serviciile ei. Foarte feminina , curata si cu bun simt. Sa trecem la ceea ce intereseaza pe toata lumea...in “aventura†noastra ea a fost activa iar eu cel pasiv , are un penis superb trebuie sa il incercati :)))) am inceput cu un oral neprotejat ca apoi sa fie un face fuck din partea ei foarte dominant , dupa 10-15 minute am trecut la anal protejat...cu ea aici incepe adevarata actiune , mi-a oferit cel mai bun futai ever jur :)) totul este cum trebuie , cam dureros la inceput ce e drept din cauza ca este destul de dotata dar apoi totul este o placere 😠din partea mea 10 pe linie o recomand cu incredere , a fost 350 ora dar am decartat inca 50 dupa pentru ca a meritat pe deplin. Sper sa va ajute recenzia mea

Multumesc pentru vizita bby si recenzie te mai astept cu mare drag ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...