Sari la conținut

Alena 0756331490 / 0752970108


Postări Recomandate

Vizitator brotacul44
Reputație: 0
Acum 12 minute, BlondyTs a spus:

La rugămintea Alenei am postat 😇Acest sau aceasta tip sau tipa este cea care o suna și ameninta pe alena plus cai da vocale cai taie gâtul și ca intra cu țigani peste ea și ca sa dispară din zona dupa anunt 😂😂😂urat astfel de lucruri ca nu puteți lucra de siliconate unele sa decurgeau la astfel de vb și amenințări ☺️☺️☺️

B7D117D7-8570-4D6C-946F-ADB9A55F3CBB.jpeg

E2C030ED-9341-419D-9F87-C9DFBAB31CBA.jpeg

Pisa-o-as în cur pe unde bea apa,pisa-m-as pe ea,ca dacă urlu o data la ea se pisa pe ea....poate ajungi si pe la Ploiesti....japitza dracu.

Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU
Acum 22 minute, brotacul44 a spus:

Pisa-o-as în cur pe unde bea apa,pisa-m-as pe ea,ca dacă urlu o data la ea se pisa pe ea....poate ajungi si pe la Ploiesti....japitza dracu.

Hai totuși să păstrăm un limbaj civilizat apreciez că îmi iei apărarea dar nu se merita 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator brotacul44
Reputație: 0
Acum 2 minute, alenats a spus:

Hai totuși să păstrăm un limbaj civilizat apreciez că îmi iei apărarea dar nu se merita 

Te rog frumos sa ma scuzi pt. limbajul inadecvat folosit pe topicul tau,frumoasa și gingasa Alena.😘🥰❤❤❤

Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU
Acum 17 minute, bestia69 a spus:

A fost mai acu ceva zile anunț pe Ploiesti , insa nu stiu sigur daca era ea sau e doar o figură comună....

Mai este cu un individ au vreo 5 anunțuri din care 2 are poze reale cu el restu cu poze false pe un anunț o chiama Daniela si pe unu Gianina încă nu sa decis 😂😂 dar aveți grijă la buzunare că acum am văzut că mai are câteva topicuri in care este acuzat că fura

Link spre comentariu
Vizitator brotacul44
Reputație: 0
Acum 13 minute, bestia69 a spus:

A fost mai acu ceva zile anunț pe Ploiesti , insa nu stiu sigur daca era ea sau e doar o figură comună....

O.k,multumesc frumos pt. informatie,oricum am luat nr. de mobil...

Poate o mai bate gândul sa vina pe aici sa facă niște bani pe la Ploiești,am sa o urmăresc.

Link spre comentariu
Vizitator brotacul44
Reputație: 0
Acum 4 minute, alenats a spus:

Mai este cu un individ au vreo 5 anunțuri din care 2 are poze reale cu el restu cu poze false pe un anunț o chiama Daniela si pe unu Gianina încă nu sa decis 😂😂 dar aveți grijă la buzunare că acum am văzut că mai are câteva topicuri in care este acuzat că fura

Nu s-a decis...misto😂

O.k,mulțumim frumos pt informație.

O seara plăcută în continuare,Alena.

Pupici.😘😘🥰🥰

 

Link spre comentariu
Vizitator brotacul44
Reputație: 0
Acum 2 ore, biliape a spus:

Văzusem un topic interesant mai jos... 🙃

"Biliboy",pe lângă faptul ca ești ploieștean,i-mi esti esti un tip simpatic.

Te rog,frumos fără apropouri.....🙃mi s-a aprins "flama"....;cum e Adriana pt. tine asa e Alena pt. mine.

Toate cele bune.

Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU
Acum 1 oră, brotacul44 a spus:

"Biliboy",pe lângă faptul ca ești ploieștean,i-mi esti esti un tip simpatic.

Te rog,frumos fără apropouri.....🙃mi s-a aprins "flama"....;cum e Adriana pt. tine asa e Alena pt. mine.

Toate cele bune.

Nu înțeleg uneori de ce faceți comentarii inutile pe topicul asta ! Și de ce aduceți in discuții alte colege! Ploiesti nu este și nu va fi pe lista mea in viitorul apropiat așa că vă rog mutativa pe topicurile fetelor care va vizitează orasul . Seara buna

  • Trist 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator brotacul44
Reputație: 0

Ai văzut amice ce-ai facut,ai dat iar cu bat-n balta...pai,n-o mai scoți pe Alena din "barlog" pan'la  primavara....și atunci tot Piatra Neamț,Iași,Galați.....te-a mancat undeva,și pe tine și pe mine ca trebuia sa tac din gura.

Cred ca termin definitiv cu totul,ma deloghez și gata.

O seara plăcută tuturor.

Link spre comentariu
Vizitator TopBottom
Reputație: 0
4 hours ago, brotacul44 said:

Ai văzut amice ce-ai facut,ai dat iar cu bat-n balta...pai,n-o mai scoți pe Alena din "barlog" pan'la  primavara....și atunci tot Piatra Neamț,Iași,Galați.....te-a mancat undeva,și pe tine și pe mine ca trebuia sa tac din gura.

Cred ca termin definitiv cu totul,ma deloghez și gata.

O seara plăcută tuturor.

Chiar daca te deloghezi o sa revii de fiecare data. Eu sunt la al 3-lea cont cu nickname diferit. N-ai frate cum sa stai departe de "fenomen". 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 11 ore, TopBottom a spus:

Chiar daca te deloghezi o sa revii de fiecare data. Eu sunt la al 3-lea cont cu nickname diferit. N-ai frate cum sa stai departe de "fenomen". 

Mai pun Adriana, Afrodita, Alena câte o poză  și ne facem toți conturi Premium. Noi funcționăm cu A A A, ni se aprind ochii ca la bostanii ăia de Halloween. 

Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU
Acum 3 minute, biliape a spus:

Mai pun Adriana, Afrodita, Alena câte o poză  și ne facem toți conturi Premium. Noi funcționăm cu A A A, ni se aprind ochii ca la bostanii ăia de Halloween. 

Da nu mai bine vă faceți voi grup pe WhatsApp unde sa discutați? Am pus și eu o poza și din cauza voastră se duce pe pagina următoare urat din partea voastră 

  • Trist 1
Link spre comentariu
Vizitator brotacul44
Reputație: 0
Acum 1 oră, alenats a spus:

Da nu mai bine vă faceți voi grup pe WhatsApp unde sa discutați? Am pus și eu o poza și din cauza voastră se duce pe pagina următoare urat din partea voastră 

Alena,te rog frumos sa ne scuzi,și pe mine și pe amicul "Biliape".Nu-i băiat rău,dar o "comite" fără sa-si dea seama.

Nu asta am urmărit,nici eu și nici el,nu a fost cu intenție.

O zi plăcută în continuare,frumoasa Alena😘😘🥰

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...