Sari la conținut

Pustoaica sexy si nebunatica 100nr, 200/h Sector 5, 0739 384 108


Postări Recomandate

  • Oras:Berlin
  • Oras:Berlin

=)))) Era si timpul sa-mi iau tzeapa cu o pustoaica d-asta. Imi asum ce sa zic, stiam in ce ma bag. Bag reviewul asta nu ca o critica ci ca o poveste funny.

 

Gagica este, precum multe pustoaice d-astea noi, complet afona la management clienti. Lucreaza pe sistem primu venit primu servit si restul Dumnezeu cu mila :)

 

O sun pe la 20 si are loc un dialog ceva de gen:

Buna/buna

- Cum te cheama ca am uitat?

- **** ( am uitat iar :) )

- mai lucrezi in seara asta?

- da

- cand esti libera?

- sunt libera acum ( aici deja mi-am dat seama in ce ma bag, dar sunt curajos...)

- pana la cat lucrezi?

- pana la 12

- vreu sa vin si eu la tine

- bine, pa

- stai asa unde pleci! Vreau sa ma programezi la o ora ca sa tiu ca e liber si ca nu-mi iau teapa.

- ok la cat

- *calculez, pe la 21:30

- ok

- bine dar BAI, sa nu-mi dai teapa ok!? Deci ne vedem la 9 jumate.

- bine, cati ani ai?

- 96

- cat!??

- 96!!!

- tu faci misto de mine?

- da (recunosc ca asta nu a ajutat situatia :) )

- glumeam, 36

- ah ok

- deci ne vedem la 9 jumate ok!?

- ok, vino si sunama cu 10m inainte, pa

- stai asa unde pleci

- da-mi adresa pe sms sa stiu unde vin

- ok

- ok ne vedem la 9 jumate si iti confirm cand ajung

- ok pa

 

Sms cu adresa nimic, raspuns la smsuri cu da-mi adresa nimic, apeluri - robot, ma duc pe 13 septembrie ca asa zicea pe topic, si astpet ai aun ai astept si sun samd... am stat la Mol cam 50m in aperanta ca se trezeste din ameteala ai raapunde la tel dar n-am mai dat de altceva decat de robot.

 

Asa ca m-am programat la o profi de pe site, si i n 10 minute "intru". Wish me luck! :)

 

PS Te prind eu intr-o zi micutzo si sa vezi ce te fut pt faza asta!! :P

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Berlin
  • Oras:Berlin

Eu cred ca ai sunat in alta parte, eu am 18 ani. 

=))) Doamne ce natafleatza esti, trebuie neaparat sa te prind. Vezi ca te sun iar, poate incercam s-o rezolvam azi pe bune da? Hai ca acum e dimineatza esti odihnita si tu :)

Link spre comentariu
  • Oras:Berlin
  • Oras:Berlin

Bai tu mi-ai dat block sau ceva ca imi intra casuta vocala non stop in plm. Numarul meu e 0744****02 (si nu, nu-i cu stelutze, te uiti la apeluri si vezi ce numar incepe cu 0744 si se termina in 02, si incearca sa nu-l postezi p-aci sa-mi confirmi lol). Raspunde si tu la telefon in pana mea.

Link spre comentariu
  • Oras:Berlin
  • Oras:Berlin

Sirtek mai bn stai lin...iti iei țeapa iar cred am sunat si eu si pe un ton de cirex(auzi la mine nr este care este 100 ron) ok vin in 30 m..a nu ca eu incep munca mai trz)parerea mea pass clar

E si ea mica ma. Eu sunt pervers, pe mine prostioarele astea ma excita :D

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...