Sari la conținut

Mara 0761253675


Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Buna buna la toată lumea, și in special un mare lui #Robi și bineînțeles și celorlalți care mă cunosc și cărora am reușit sa le satisfac plăcerile trupești

 

Dragilor ținând cont că V-am anunțat ca o nu o sa mai accesez pe teritoriul românesc totuși forumul mi-a rămas într-un colț in telefon și intru foarte des sa vă mai citesc peripețiile.

Vreau sa clarific un mic amănunt deși nu este neaparat nevoie ... țin sa specific ca eu din momentul in care am părăsit locația de la trenul pierdut nu am mai avut nicio legătura cu domnișoara de acolo, însă ma miră prostia omenească pentru ca dragilor majoritatea știți ca sunt din zonă și dacă chiar ar fii după spusele dânsei nu cred că ar fii continuat să tot vină pe la noi și sa își facă treaba liniștită ! Va pot asigura că cel puțin din partea mea nu a deranjat-o nimeni și nici nu as îndrăzni. ( consider ca am un topic destul de drăguț și nu as vrea sa îl stricăm )

 

In fine, toate ca toate mă bucur ca mă faceți sa rad de fiecare dată când mai citesc câte o recenzie “năzdrăvană “ și Mai omor din timp dimineața la cafea !

 

Ce să va mai zic Spor in continuare la ce știți voi mai bine sa faceți !!

Va las și o mică amintire recentă cu mine.. doar de pofta așa .. ❤❤❤

 

attachicon.gif 66AB25C6-BC20-446D-9747-6A2756E0D19A.jpeg

 

attachicon.gif 581EAE1C-0BE9-4C8D-AFCD-4AB28B31B141.jpeg

wow :blushing2 esti foarte frumoasa si cu siguranta o sa fim bucurosi ca reincepi activitatea, poate reusesc si eu sa ajung la tine  

Link spre comentariu

wow :blushing2 esti foarte frumoasa si cu siguranta o sa fim bucurosi ca reincepi activitatea, poate reusesc si eu sa ajung la tine

 

Cu drag ! Ne vedem de vineri, locația se află pe calea bucurești vizavi de florăria de la rond 😊 o să am și o colegă super dragă mie ! Un mix între o blondă și o brunetă pentru cei mai curioși 🔞🔞🔞

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Cu drag ! Ne vedem de vineri, locația se află pe calea bucurești vizavi de florăria de la rond o să am și o colegă super dragă mie ! Un mix între o blondă și o brunetă pentru cei mai curioși

Poti sa-mi zici te rog la ce numar de telefon te gasesc ?

Multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Tartar
  • Oras:Undeva in Tartar

 

Cu drag ! Ne vedem de vineri, locația se află pe calea bucurești vizavi de florăria de la rond 😊 o să am și o colegă super dragă mie ! Un mix între o blondă și o brunetă pentru cei mai curioși 🔞🔞🔞

Bine ai revenit si sa fie cu noroc !

O lista cu servicii updatata, se poate ? 😉

Daca se poate niste detalii cu servicii, preturi, chiar linkuri cu poze ale colegei 😉

 

Show lesbi faceti ?

Link spre comentariu

Bine ai revenit si sa fie cu noroc !

O lista cu servicii updatata, se poate ? 😉

Daca se poate niste detalii cu servicii, preturi, chiar linkuri cu poze ale colegei 😉

 

Show lesbi faceti ?

 

Bună, când o să mă întâlnesc cu ea o să stăm de vorbă să ne punem de comun acord asupra serviciilor și prețurile, în așa fel încât să mergem amândouă la același nivel 😊

 

Cu siguranță show Lesbi o să fieeee și nu doar atât!! 💋

 

Din păcate nu pot să atașez poze pentru că nu am site-ul plătit, dar urmează, imediat ce ajunge colega la mine revin cu toate detaliile necesare.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Tartar
  • Oras:Undeva in Tartar

 

Bună, când o să mă întâlnesc cu ea o să stăm de vorbă să ne punem de comun acord asupra serviciilor și prețurile, în așa fel încât să mergem amândouă la același nivel 😊

 

Cu siguranță show Lesbi o să fieeee și nu doar atât!! 💋

 

Din păcate nu pot să atașez poze pentru că nu am site-ul plătit, dar urmează, imediat ce ajunge colega la mine revin cu toate detaliile necesare.

 

Super !

Imi plac amenintarile astea 👌

Astept sa le pui si in practica 😉

 

Revenire cu forte proaspete !

Link spre comentariu

Pana la urma mai primim si noi niste poze, nr de telefon si alte detalii despre servicii si preturi nu te alta dar sunt nerabdator sa te vizitezðŸ˜

 

Am revenit cu pozeleee ðŸ˜

Mâine după ora 12 începem programul, revin cu numărul de telefon și dăm start progrmarilor 😘

 

Mara.

post-298089-0-78353000-1590001325_thumb.jpg

post-298089-0-95652600-1590001353_thumb.jpgpost-298089-0-36172400-1590001367_thumb.jpg

 

Karla.

post-298089-0-20265600-1590001934_thumb.jpgpost-298089-0-15318300-1590001949_thumb.jpgpost-298089-0-99350500-1590001960_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu

Prețurile vor fii următoarele

 

150 Ron - 30min (oral neprptejat în funcție de igienă - normal - atingeri - mai multe poziții)

 

250 Ron - 1h (oral neprptejat în funcție de igienă - normal - atingeri - mai multe poziții - 2 finalizări + masaj de relaxare - duș împreună )

 

300 Ron -30min SHOW LESBI CU SÄ‚RUTAT LIMBI ATINGERI SENZUALE 100% SHOW - 1 FINALIZARE

 

Vă așteptăm la progrmari, mâine dimineață revin cu numărul de telefon! 💋💋💋

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...