Sari la conținut

Mara 0761253675


Postări Recomandate

Dragilor vreau să vă anunț că mi-am schimbat locația.

Mă găsiți la HAPPY RESIDENCE 1 Strada Caracal nr. 102, un apartament super nou cu toate condițiile + parcare privată !

 

Vă aștept cu drag 😘😘😘 (salteaua și dressing-ul cu oglinzi sunt fenomenale) 😂

  • Like 1
Link spre comentariu

Dragilor vreau să vă anunț că mi-am schimbat locația.

Mă găsiți la HAPPY RESIDENCE 1 Strada Caracal nr. 102, un apartament super nou cu toate condițiile + parcare privată !

 

Vă aștept cu drag 😘😘😘 (salteaua și dressing-ul cu oglinzi sunt fenomenale) 😂

Fenomenala esti tu! Oglinzile sunt bonus ðŸ˜ðŸ˜˜

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Dragilor vreau să vă anunț că mi-am schimbat locația.

Mă găsiți la HAPPY RESIDENCE 1 Strada Caracal nr. 102, un apartament super nou cu toate condițiile + parcare privată !

 

Vă aștept cu drag 😘😘😘 (salteaua și dressing-ul cu oglinzi sunt fenomenale) 😂

Da te-ai mutat la marginea Craiovei...🤦â€â™‚ï¸
Link spre comentariu

Revin si eu cu o recenzie,vizitat sapt trecuta cand era in brazda.

Programat pe whatsapp.

Ajuns in fata blocului a trebuit aa astept putin ca era pana la magazin,a fost funny ca ma tot ascundeam sa nu ma vada lumea.

Aniway fata e super

Acum ca cineva m a criticat ca dau note mari,ce sa fac daca mi a placut,sa dau note mici doar sa nu par lingau?

Mara: 10/10

Normal:10 contre chestii etc

Oral:Sincer a durat putin pentru ca deabea asteptam sa trecem la normal,la ce fund are.

Locatia de atunci care numai este relevanta era tot 10/10.

 

De revenit?

Cu siguranta,imi fac abonament

 

Cheers

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Innebunit de recenziile de aici am zis sa incerc si eu , desi recunosc ca nu aveam foarte mari sperante, sunt fan absolut oral deep si stiind ca este foarte greu de gasit in Craiova cineva de calitate aveam oarece indoieli. Insa, spre fericirea mea, am descoperit o comoara.

Locatia-10

Mara -10, foarte amabila si comunicativa

Oral-10, cel mai perfect din lume, adanc, umed, lent si finalizare adanca, adica tremurat genunchii rau.

 

Si eu imi fac abonament l :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

Recomand cu mare placere !

  • Like 2
Link spre comentariu

Innebunit de recenziile de aici am zis sa incerc si eu , desi recunosc ca nu aveam foarte mari sperante, sunt fan absolut oral deep si stiind ca este foarte greu de gasit in Craiova cineva de calitate aveam oarece indoieli. Insa, spre fericirea mea, am descoperit o comoara.

Locatia-10

Mara -10, foarte amabila si comunicativa

Oral-10, cel mai perfect din lume, adanc, umed, lent si finalizare adanca, adica tremurat genunchii rau.

 

Si eu imi fac abonament l :laugh2 :laugh2 :laugh2

 

Recomand cu mare placere !

Cu alte cuvinte din cauza voastra nu imi mai raspunde mie Mara la mesaje. Ca o tineti voi ocupata ðŸ˜. Hmmm

 

Felicitari pentru recenzie!

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu

Sa trăiți. Datorită recenziilor frumoase, m-am hotărât sa-i fac și eu o vizita domnișoarei. Sunat,programat,am ajuns la locație,înmânat 150 lei,ma întrebat ce vreau sa facem și i-am răspuns ca vreau un oral(pt ca am citit ca face un oral lent,adânc,cu de toate) iar ea zice “Okâ€. Cer sa merg la baie pentru un dus,mi-a dat prosop și am mers,întors la locul bătăliei,a început cu oralul care a fost Ok,dar nu waw. A încercat și partea aceea “ Deep†dar doar de câteva ori. După câteva minute ma întreabă dacă punem prezervativul,i-am raspuns Ok, dar vreau finalizare orală,la care îmi zice ca cere 50 lei in plus la finalizare orală????? Hai la normal atunci ce sa facem pentru ca dacă era oralul pe măsura nu era problema încă 50 lei. Pus pe treaba in Căprița și terminat. Poate am prins eu ziua aceea plină de programări și de aceea a fost mai pe graba,sau poate nu a fost “chimiaâ€ðŸ˜‚cum spun unii. Deci Per total o escapada frumoasa,poate data viitoare rămân o ora sa citim ceva din “chimieâ€. Mara este o domnișoara frumoasa și buna de devorat. O zi buna Mara.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...