Sari la conținut

Aida - 0740331726


cazzzo

Postări Recomandate

  • Oras:Ro
  • Oras:Ro

Buna Aida,poți sa'mi dai câteva detalii în legătură cu programul tau de lucru, eu de obicei sunt mai liber noaptea și na.....mi'ar face plăcere să te cunosc

 

Buna.Programul meu de obicei este  de la 10:30-22:30 dar astazi va fii un pic diferit pentru ca trebuie sa se rezolve ceva in locatie si nu stiu exact cand va fii gata.

Link spre comentariu
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro

Liviu Rebreanu 19a

 

Tintin74 te rog numai da informatii eronate,sunt pe Liviu Rebreanu dar nu unde ai spus tu,si nu sunt de acord ca adresa mea sa fie pe forum.Cei care vor sa vina pot afla adresa sunandu-ma sau prin sms.O zi buna!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro

Domnilor pozele noi vor aparea probabil saptamana viitoare cand o sa imi upgradez contul si ma voi asigura ca am control asupra topicului.Iar domnul din arad daca nu esti sigur ca merit deplasarea si recenziile nu iti sunt de folos absolut deloc,atunci momentan ramane sa vizitezi fetele cu multe poze!Multumesc si va doresc o zi minunata!Pupiceii

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Draga  conteaza si recenzile de aceea m-am si gandit sa merg la tine datorita recenzilor bune dar conteaza si aspectul fizic pentru mine,astept pozele o seara placuta!

Da are poze clare inca si cu fata pe prima pagina si chiar asa arata am confirmat destui deci nu e cazul ca nu stii cum arata

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

Domnilor pozele noi vor aparea probabil saptamana viitoare cand o sa imi upgradez contul si ma voi asigura ca am control asupra topicului.I

 

Sper ca  control , nu o sa insemne ca o sa ascunzi si recenziile  care nu-ti plac [ chiar daca recenzia ar fi pozitiva per total]

Link spre comentariu

Salut masculi feroce ce sunteti :) am bifat si eu prezenta la aceasta domnita zilele trecute . Experienta per total a fost una placuta , sa glumit , a fost ok . Actiunea in sine a fost una reusita , oralul NP a facut diferenta , foarte umed si placut :) La normal nu a fost nimic deosebit , dar am plecat multumit de la dansa :) Am stat 1 ora , decartat 300 . As treceo la de revenit , stie sa se faca placuta si e serioasa !! O zi buna va doresc la toti

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro

Salut masculi feroce ce sunteti :) am bifat si eu prezenta la aceasta domnita zilele trecute . Experienta per total a fost una placuta , sa glumit , a fost ok . Actiunea in sine a fost una reusita , oralul NP a facut diferenta , foarte umed si placut :) La normal nu a fost nimic deosebit , dar am plecat multumit de la dansa :) Am stat 1 ora , decartat 300 . As treceo la de revenit , stie sa se faca placuta si e serioasa !! O zi buna va doresc la toti

 

Multumesc frumos!Te pup 

Link spre comentariu
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro

Buna ziua frumosii mei!Sunt persoane aici care folosesc reteaua Orange?Ca de o ora cred ,apelurile sunt scurte ca si cum as primii beep,daca incerc sa sun inapoi imi da apel incheiat,mesajele nu se trimit desii am credit si optiune.Imi puteti spune daca intampinati aceeasi problema daca nu sa schimb cartela poate e doar de la mine si nu de la retea.Multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Buna seara frumosii mei .In seara aceasta am vrut sa va incant cu o pozica si sa va anunt ca mi-am schimbat numarul de telefon,acesta fiind 0740331726.Va pupacesc si va doresc o seara buna!

Amintiri placute ma trec cand vad poza asta. :)
  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro

Buna ziua scumpii mei!Vreau sa va anunt ca o sa mai fiu in Timisoara pana duminica viitoare.Anuntul meu de pe Publi24 este inca in procesul de acceptare si sincer nu stiu cand il vor aproba,in caz de cautati acolo si nu ma gasiti.Va pupacesc 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna.Chiar acum sunt pe drum spre Tm si de mâine o să fiu disponibilă.o sa revin cu detalii despre locație.Pupicei

Sper ca locația sa fie in aceeași zona ca data trecută sau in apropiere

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...