Sari la conținut

Aida - 0740331726


cazzzo

Postări Recomandate

  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara

Bună ma bucur ca ai revenit. Îs dator cu o recenzie, am fost la ea fix în ultima zii înainte sa plece din Timișoara. Pozele aduc cu realitatea drăguță cu o atitudine foarte faina. Am aflat câte ceva de la ea este din Rep Moldova dar asta contează mai puțin. Totul a decurs normal sunat programat etc. Am optat pt o finalizare pt ca eram pe graba. ON bine executat NP poziții normale dar e explozie sa o pui capra și sa ii vezi fundul, e mortal. În fine eu vreau sa revin zilele astea.

Spor tuturor.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro

Bună ma bucur ca ai revenit. Îs dator cu o recenzie, am fost la ea fix în ultima zii înainte sa plece din Timișoara. Pozele aduc cu realitatea drăguță cu o atitudine foarte faina. Am aflat câte ceva de la ea este din Rep Moldova dar asta contează mai puțin. Totul a decurs normal sunat programat etc. Am optat pt o finalizare pt ca eram pe graba. ON bine executat NP poziții normale dar e explozie sa o pui capra și sa ii vezi fundul, e mortal. În fine eu vreau sa revin zilele astea.

Spor tuturor.

Buna.Multumesc frumos pt recenzie.Cu ocazia asta vreau sa anunt ca este posibil sa stau vineri in Tim.

Link spre comentariu
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro

Buna seara dragilor,am revenit la voi!😘

Ma puteti gasii in zona Calea Torontalului,foarte aproape de Parcul Bucovina.

Dupa cum stiti nu lucrez primu venit,primu poftit ci lucrez cu programari,ca sa nu existe neplaceri,graba sau alte situatii neplacute.Acestea se confirma cu 20-30 de min inainte de ora stabilita,in caz contrar se anuleaza pentru a evita irosirea timpului.

In seara asta ma puteti gasii pana la ora 22:00 iar maine de la 10:30

 

150lei- 1finalizare 
300lei- o ora (  2 finalizari) 

-oral protejat sau neprotejat(in functie de igiena (igiena insemnand a NU exista mirosuri,iritatii,bubite sau alte chestii de genu’) si nicidecum doar sa fi epilat si curat!!!!!!!!!)
-normal protejat !!!!!
-atingeri, mangaieri, saruturi corporale
-69
-diferite pozitii
-COB (finalizare corporala)
-masaj 
-footfetish
-hand-job
-cunnilingus (accept)
-annilingus (accept)
-diverse fantezi (discutate si acceptate de comun acord!)
 

 

post-278102-0-49036600-1558541820_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Nuuu,lucrez!Daca nu raspund trimite-mi mesaj si cu intervalul in care te pot suna inapoi.Daca poti suna-ma acum!Te pup

O sa te sun maine, azi nu mai puteam sa scap:)).De la ce ora începi maine?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...