Sari la conținut

Aida - 0740331726


cazzzo

Postări Recomandate

  • Oras:Ro
  • Oras:Ro

Care este intervalul orar în care te putem găsi?

Cred... Cred că te-am căutat într-o seară dar nu am avut succes.

 

Buna.Lucrez pana la ora 22:00,ultima programare fiind la 21:30 iar dimineata incep pe la 10:30-11...daca nu rasp la tel imi poti trimite un mesaje si sa mentionezi te rog in ce interval de timp iti pot raspunde.Pupici

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Mersi! :)

Cred că te-am căutat la ora 10 și 10 minute, seara.

Din ce au scris colegii aici, ești o fată de 10!

Eu n-am spus ca e de 10. Daca te uiti la recenzia mea, nu i-am dat nicio nota de 10. Cea mai mare a fost 9.95 iar cele mai multe, 9 :laugh2.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Stai liniștit că NU datorită notelor doresc să o vizitez...

Mi-a plăcut ceva anume ce am citit într-o recenzie... un mic amănunt.

 

Factorul determinat pentru mine este culoarea părului! :D

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Stai liniștit că NU datorită notelor doresc să o vizitez...

Mi-a plăcut ceva anume ce am citit într-o recenzie... un mic amănunt.

 

Factorul determinat pentru mine este culoarea părului! :D

Secretosule. Nu ne spui si noua despre ce e vorba? Sau macar in a cui recenzie e acel mic amanunt. Nu de alta, dar data viitoare cand ajung la ea poate ma leg si eu de el.

P.S. Cu sau fara amanunt, eu zic sa mergi. Repede, pentru ca duminica pleaca.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro

Buna seara,dragii mei!Vreau sa va multumesc tuturor pentru sprijinul si increderea acordata.In seara asta plec din timisoara,imi pare bine ca am avut ocazia sa va intalnesc si sa petrecem cateva momente impreuna.Momentan nu stiu cand o sa mai revin.Va pupacesc si va doresc o seara buna!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna seara,dragii mei!Vreau sa va multumesc tuturor pentru sprijinul si increderea acordata.In seara asta plec din timisoara,imi pare bine ca am avut ocazia sa va intalnesc si sa petrecem cateva momente impreuna.Momentan nu stiu cand o sa mai revin.Va pupacesc si va doresc o seara buna!

Si noi iti multumim si esti binevenita oricand , de genul tau avem nevoie

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Hey,

In ce zona ai "biroul"

 

Buna seara scumpii mei!Vreau sa va anunt ca am revenit in Timisoara.Maine ma puteti gasii de la ora 10:30,iar locatia este pe Bulevardul Liviu Rebreanu.Va pupacesc si astept telefonul vostru.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Daca te sunam, va trebui sa ridici telefonul. Asta inseamna automat ca urmatoare poza va fi fara telefonul plasat intr-un loc total nepotrivit.

P.S. Probabil ca poza e "imprumutata", insa tare m-as bucura de o poza la fel ca asta dar fara telefon. Te pup!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro

Daca te sunam, va trebui sa ridici telefonul. Asta inseamna automat ca urmatoare poza va fi fara telefonul plasat intr-un loc total nepotrivit.

P.S. Probabil ca poza e "imprumutata", insa tare m-as bucura de o poza la fel ca asta dar fara telefon. Te pup!

 

Intr-adevar este "imprumutata"o sa postez poze nude cand o sa ma lamuresc eu cu forumul.Cand o sa ma mai vizitezi o sa iti spun nelamuririle si ce as vrea sa fac.Te pupacesc

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...