Sari la conținut

Recomandare pentru Anal


Postări Recomandate

Up si de la mine. Majoritatea accepta pana in 14cm maxim... un penis micut.

ai dreptate si eu am fost refuzat de multe ori desi nu sunt asa dotat cum se lauda altii cu 22 sau 25 . Dar e o problema fetele astea nu au educatie sexuala pr ca la anal nu lungimea conteaza ci grosimea 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ai dreptate si eu am fost refuzat de multe ori desi nu sunt asa dotat cum se lauda altii cu 22 sau 25 . Dar e o problema fetele astea nu au educatie sexuala pr ca la anal nu lungimea conteaza ci grosimea 

corect si cand o ai asa mare este greu sa futi si ''la normal'',cred ca 90% nu simt placere, din contra

  • Like 2
  • Minus 16
Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

ai dreptate si eu am fost refuzat de multe ori desi nu sunt asa dotat cum se lauda altii cu 22 sau 25 . Dar e o problema fetele astea nu au educatie sexuala pr ca la anal nu lungimea conteaza ci grosimea

Nici eu nu am 22 sau 25 lungime si grosimea e normala zic eu. Multe zic ca am un penis mare dar eu il vad ca si medie pt mine.... din pacate nu am ajuns la 22.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Milena:

https://nimfomane.com/forum/topic/112973-milena-28-ani-vogue-alba-iulia-0785518383/

 

Posted 26 April 2018 - 05:43 PM

numai dupa o ''evaluare rapida a juniorului''. iar asta se stabileste la fata locului,..sau inseamna ca am fost eu norocos

 

:no2 :no2 :no2 :no2 :no2

 

Acum înțelegi ce am scris la început?

 

Link spre comentariu

  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

O ai de 30 cm şi ţi-e frică că te refuză? Mă rog, mie mi se pare că conteaxă mai puţin mărimea şi mai mult încredea, să fii atent, să nu se teamă că rămâne cu dureri după.

 

Poţi încerca, dacă te refuză, nu o mai vizitezi.

 

Ca sfat general,  din xp mea, dacă vrei servicii de calitate , nu te duce la cele ca cer extra pt anal. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...