Sari la conținut

Masaj suedez si erotic la 150 Lei - 0720608406


Postări Recomandate

Masaj suedez si masaj erotic

Prezenta agreabila ofer masaj suedez, varsta 28 de ani, locatie adecvata pentru relaxare, centrala. Masajul dureaza o ora si este urmat de o jumatate de ora de masaj erotic.

Detalii suplimentare
 
Sociabila, comunicativa, deschisa, varsta 28 de ani, ofer masaj de relaxare suedez, locatie adecvata pentru relaxare, centrala. Masajul dureaza o ora si este urmat de o jumatate de ora de masaj erotic.

Efectul de relaxare al masajului suedez se bazeaza pe teoria canalelor si meridianelor care se afla intr-o stransa legatura cu organele corpului uman.

Anunt din AT

 

Numai  150 Lei ( !) 

Trimite mesaj privat
 
 
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost eu acum 2-3 ani 

Undeva pe la Mariott , femeia nu are toate țiglele pe casa .. 

Ori e drogata ori bețiva , la telefon zice ca decât masaj si mai vedem la fata locului, după voce nu pare ceva in neregulă

Ajuns acolo într-un bloc nou dar apartamentul e cocina la propriu, plin de pisici cu litiere pline de cacat , totul aruncat prin casa , am zis sa intru sa vedem, m a bagat in bucatarie sa fumam o  tigara , era amețită nu știu probabil a tras ceva pe nas , din vorba in vorba mi a făcut repede un oral reușit in bucatarie așa in picioare 😄, i am dat 50 ron , i am spus ca atât am 😛, nu a comentat

Cam asta a fost , de revenit nici vorba 

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...