Sari la conținut

Lora 0720397997


lora30

Postări Recomandate

  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Am reusit și eu să o vizitez aseara pe domnisoara și cu toate ca la inceput am fost un pic cam neîncrezător în ceea ce privește serviciile,aspectul și serviciile ei totul s-a schimbat(in bine)in momentul în care am intrat in apartamentul ei....

După ce am facut cunostinta și am stat putin de vorbă m-a poftit la dus(care este obligatoriu),am intrat in dormitor si acolo a început, pffff,nici nu stiu cum sa-i zic...ideea e ca a fost ceva senzațional...sărutări pe tot corpul,pe spate,gât,urechi,după care a început un ON foarte bine executat,lins de sus pana jos juniorul,outele de asemenea au avut parte de o atentie deosebita...

După cîteva minute bune a montat costumasul pe junior și am trecut la NP cu ea deasupra,unde se mișcă foarte bine,stie sa te futa cum trebuie ca sa zic asa mai direct...schimbat apoi pe la spate unde am si terminat glorios in prez...

În privința notelor din punctul meu de vedere are 10 pe linie...

Cadou 100 lei un nr...

Te pup LORA pentru momentele frumoase...

"Obligatoriu la duș ", "pe pat,pe burtă",ordine ca la armată :))). Sunt rea, da bună ;). Mulțumesc pentru recenzie,oricând cu drag :*
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Am ajuns si eu la ea azi dimineata si am optat sa stau o ora.

Domnilor... din punctul meu de vedere fata nu trebuie ratata.

Programare - prin telefon. Am avut noroc sa o prind disponibila. Nu o sa va raspunda daca este cu un client. Mare plus pentru asta!

Tarif - nimic schimbat fata de ce a scris si ea in postare.

Locatia - la colorate

Aspect si GFE - 9/10. Fiind adeptul sanilor mari nu pot da 10 :) In rest, este o prezenta foarte placuta si ai ce vorbi cu ea. Are un vibe pozitiv; Numai bun sa iti incepi ziua cu o astfel de persoana.

Actiunea - Nu am sa descriu dar va spun ca este ceva cu totul nou de care nu am mai avut parte pana acum. Finalizarea orala o duce la intensitate maxima! Din cauza asta nici nu am apucat NP pentru ca mi-a dat KO fara posibilitate de recuperare rapida :))

In concluzie, de revenit cu siguranta!

Multumesc frumos, oricând cu drag! Toate bune iti doresc! :*
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:La mine
  • Oras:La mine

Lora este o pata de culoare in zilele astea cenusii de inceput de iarna.

Am avut presimtiri bune referitor la o intalnire cu ea si asa a si fost.

Nu are rost sa dau detalii fizice despre desfasurarea ostilitatilor (in principiu aveti de astea in recenziile anteriorilor mei), dar vreau sa spun si aici ce i-am spus ei: Asa trebuie sa fie o femeie adevarata. Si nu vorbesc de fizic (desi mie imi place si asta la ea) ci despre Atitudine. De la dezinvoltura, la rasul cu pofta care te molipseste cu o stare de bine, la faptul ca stie ce sa faca sa te simti bine si o si face. Ca o paralela in antiteza: Daca cu ceva timp in urma la o fatuca chiar pe gustul meu (strict fizic vorbind) ea statea cu prezu desfacut in mana si se uita incurcata la penisu flasc si ma intreba de ce nu se scoala (?!), la Lora eram "tare" si inima batea cu putere inca inainte ca ea sa se desbrace sau sa-mi faca oral. Experienta si atitudinea face toata diferenta.

Sper din suflet sa stea prin oras cat de mult, cu totii am avea doar de castigat. 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Lora este o pata de culoare in zilele astea cenusii de inceput de iarna.

Am avut presimtiri bune referitor la o intalnire cu ea si asa a si fost.

Nu are rost sa dau detalii fizice despre desfasurarea ostilitatilor (in principiu aveti de astea in recenziile anteriorilor mei), dar vreau sa spun si aici ce i-am spus ei: Asa trebuie sa fie o femeie adevarata. Si nu vorbesc de fizic (desi mie imi place si asta la ea) ci despre Atitudine. De la dezinvoltura, la rasul cu pofta care te molipseste cu o stare de bine, la faptul ca stie ce sa faca sa te simti bine si o si face. Ca o paralela in antiteza: Daca cu ceva timp in urma la o fatuca chiar pe gustul meu (strict fizic vorbind) ea statea cu prezu desfacut in mana si se uita incurcata la penisu flasc si ma intreba de ce nu se scoala (?!), la Lora eram "tare" si inima batea cu putere inca inainte ca ea sa se desbrace sau sa-mi faca oral. Experienta si atitudinea face toata diferenta.

Sper din suflet sa stea prin oras cat de mult, cu totii am avea doar de castigat.

 

Multumesc frumos! Nu vreau să "periez" pe nimeni, dar și mie imi place aici la voi

:*

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator orpheus
Reputație: 0

Mi-a povestit o persoană dragă ,ca să afli cum face o fată sex cu tine, prima dată pune-o să îți facă o cafea. Dacă este bună cafeaua,va fi și sexul bun cu acea fată.

În cazul Lorei a fost invers,sexul a ieșit ceva foarte foarte ,deci știam cum va fi cafeaua. :))

Mulțumesc frumos Lora, ești o fată deosebită. :kiss3

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Mi-a povestit o persoană dragă ,ca să afli cum face o fată sex cu tine, prima dată pune-o să îți facă o cafea. Dacă este bună cafeaua,va fi și sexul bun cu acea fată.

În cazul Lorei a fost invers,sexul a ieșit ceva foarte foarte ,deci știam cum va fi cafeaua. :))

Mulțumesc frumos Lora, ești o fată deosebită. :kiss3

Îți dai tu seama câtă lume te invidiază acum?

Și eu chiar sunt mofturos la cafea și femei :)

Partea sexuală ne-ai povestit.

Vreau detalii ale cafelei respectiv servire...

Locație,la cine în apartament?

Ați fost 3?

Ai stat la mijloc? :)

Ceașcă mică,mare?

Scurtă, lungă?

Avea spumă deasupra?

Aromă?

Să nu crezi că te iau peste picior,chiar sunt curios. :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Mi-a povestit o persoană dragă ,ca să afli cum face o fată sex cu tine, prima dată pune-o să îți facă o cafea. Dacă este bună cafeaua,va fi și sexul bun cu acea fată.

În cazul Lorei a fost invers,sexul a ieșit ceva foarte foarte ,deci știam cum va fi cafeaua. :))

Mulțumesc frumos Lora, ești o fată deosebită. :kiss3

 

 

Îți dai tu seama câtă lume te invidiază acum?

Și eu chiar sunt mofturos la cafea și femei :)

Partea sexuală ne-ai povestit.

Vreau detalii ale cafelei respectiv servire...

Locație,la cine în apartament?

Ați fost 3?

Ai stat la mijloc? :)

Ceașcă mică,mare?

Scurtă, lungă?

Avea spumă deasupra?

Aromă?

Să nu crezi că te iau peste picior,chiar sunt curios. :)

 

orpheus, nu-i spune nimic!    :laugh2

matxxx, lasa detaliile altuia, du-te si tu si "traieste-le" pe propria piele!  cred ca mai au fetele de-o "cafea" si pt. tine   :)

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...