Sari la conținut

blonda sexy caut ceva deosebit eu sunt alegera perfecta 0754 647 555


mosuxxx

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

:) ba mosule , sincer, tu ce plm ai facut din 2013 pana acum daca esti in stare sa faci labaria asta de topic? ai belit pula sau ai supt pula?:) du-te-n plm de ratat! un link? niste poze? detalii despre anuntul tipei? ai auzit de astea? banuiesc ca nu ! doar din 2013 de cand esti inscris doar ai belit pula pe aici! sau ai supt-o!

A fost cineva?

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

ba pizda esti din 2013 si nu ai fost in stare sa faci ceva sa poti posta un link. du-te-n plm de agarici ce esti. joaca fazan muistule si vei putea posta cum trebuie! 

P.S. ma deranjeaza prostii si profitorii!!!! in mod deosebit cei care au ca si singura contributie aici intrebari stupide de genul: " stie cineva ceva? a fost cineva?" . Dar tu muistule din 2013 ai facut vreo recenzie? ai oferit la randul tau informatii aici? sau vrei totul fara sa oferi nimic. mai du-te-n plm de profitor infect! 

Si inca o chestie muitule: gunoi e tata-tu! tu-ti mortii ma-ti de jegos!

Ba dobitocule ,daca nu am putut sa pun link, nu vad cu ce te-am deranjat încât să vb așa cu mn.Esti un gunoi de om.maximusm75/

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Lăsând disputele la o parte, sa vorbim de blonda. Pozele sunt false majoritatea, doar poza cu fusta mini e reala si fotoahopata la maxim. Am vazut acest specimen prin oras impreuna cu travestitul ala cu buze de cur. Blonda e mica, grasa si cu burta. Are un tatuaj de-a lungul piciorului drept cu niate flori. Daca o vezi pe strada, o ocolesti. E naspa rau. E impreuna cu travestitul ala, care e horror fratilor. O slabiciune de poponar nu are nici cur in pantaloni.eu nu as da nici 5 lei să-mi suga pula blonda. De travestit, nici nu mai vorbesc

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

are dreptate nu e peste . e doar un peste prost in plm. ba sexdivin baiat fin du-te-n plm de guvid si daca e sa zici ceva fa o recenzie calumea . daca nu sugi pula! de fapt sugi pula oricum!:) . divin! fin! :))). 

E buna de aruncat la gunoi blonda asta. Ești peste sexdivinpreafin?

 

 

da cel mai mare peste eu sunt ! :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Trerra
  • Oras:Trerra

are dreptate nu e peste . e doar un peste prost in plm. ba sexdivin baiat fin du-te-n plm de guvid si daca e sa zici ceva fa o recenzie calumea . daca nu sugi pula! de fapt sugi pula oricum! :) . divin! fin! :))). 

Da sa imi bag pula in ma-ta si in gura ta si in toti mortii ma-tii nu vrei tu ?  ba da vrei , vezi ca eu nu te-am injurat pe tine fututi dumicatii ma-tii de gay ! E problema mea daca sunt rechin sau nu ! Dar  esti prea prost tu sa iti dai seama !

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

taci si suge tarane! :) te oftici? sugi pula! da ma divin e problema ta ca esti guvid dar aici noi ne pisam pe guviz! ne pisam pe tine labarule. mars ma jegule! sigur esti un nespalat de la tara! baga-mi-as pula in gatii ma-tii ! 

Da sa imi bag pula in ma-ta si in gura ta si in toti mortii ma-tii nu vrei tu ?  ba da vrei , vezi ca eu nu te-am injurat pe tine fututi dumicatii ma-tii de gay ! E problema mea daca sunt rechin sau nu ! Dar  esti prea prost tu sa iti dai seama !

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

buna de rau de pula dameza asta

Preafinule...divinule...lasi impresia ca esti zoofil...toti intelegem ca gusturile nu se discuta....dar daca N spun ca femeia e dezmembrata....🤔🤔

 

Ai 3 variante

1 esti casieru...si faci publicitate

2 esti chiar purceaua de se crede frumoasa cu pozele la alte femei

3 esti Zoofil

 

Eu ca parere as alege nr 3 ...te faci de rahat daca alegi 1-2 ...sau alte variante

Link spre comentariu
  • Oras:Trerra
  • Oras:Trerra

taci si suge tarane! :) te oftici? sugi pula! da ma divin e problema ta ca esti guvid dar aici noi ne pisam pe guviz! ne pisam pe tine labarule. mars ma jegule! sigur esti un nespalat de la tara! baga-mi-as pula in gatii ma-tii ! 

pai din cate vad eu tu esti ala care cere muie cu gura plina . stai in mortii ma-tii in banca ta si nu te mai baga airea in seama sa cauti atentie , ca asa ti-o fut pe ma-ta in gura de ii plagi de mila !

Link spre comentariu
  • Oras:Trerra
  • Oras:Trerra

Preafinule...divinule...lasi impresia ca esti zoofil...toti intelegem ca gusturile nu se discuta....dar daca N spun ca femeia e dezmembrata....

 

Ai 3 variante

1 esti casieru...si faci publicitate

2 esti chiar purceaua de se crede frumoasa cu pozele la alte femei

3 esti Zoofil

 

Eu ca parere as alege nr 3 ...te faci de rahat daca alegi 1-2 ...sau alte variante

sti macar de inseamna zoofil ? :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

iar te oftici? sugi pula ma gunoiule! du-te-n pizda ma-tii de lepra ordinara si munceste nu trai dupa o pizda proasta sugatoare de pula! ma pisatule tu te-ai bagat in seama cu replica de doi lei denumita reclama la o curva penala! de aia se pisa lumea pe tine jegosule! inca nu ai inteles? sugi pula.

pai din cate vad eu tu esti ala care cere muie cu gura plina . stai in mortii ma-tii in banca ta si nu te mai baga airea in seama sa cauti atentie , ca asa ti-o fut pe ma-ta in gura de ii plagi de mila !

Link spre comentariu
  • Oras:Trerra
  • Oras:Trerra

iar te oftici? sugi pula ma gunoiule! du-te-n pizda ma-tii de lepra ordinara si munceste nu trai dupa o pizda proasta sugatoare de pula! ma pisatule tu te-ai bagat in seama cu replica de doi lei denumita reclama la o curva penala! de aia se pisa lumea pe tine jegosule! inca nu ai inteles? sugi pula.

Iti zic eu sigur ca singurul care suge pula tu esti un gay infect !Si daca mie mi se pare buna de pula curva asta care mortii tai e problema ?

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

vai de pula ta ma jegule! gay e tata-tu ma infectule! si ala cu care se asociaza pizda aia de-i faci reclama. sigur i-ai supt pula si la buze de iapa. atat de prost esti ca nici reclama calumea nu stii sa faci. se pisa toata lumea pe tine jegosule. du-te-n plm de infect si dispari din peisaj! ma pis pe tine . si pe curva ta! si pe gay-ul tau! pe tot neamu tau de pesti imputiti!

Iti zic eu sigur ca singurul care suge pula tu esti un gay infect !Si daca mie mi se pare buna de pula curva asta care mortii tai e problema ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...