Sari la conținut

Diana Masaj 0721765906


coolman33a

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 5 minute, IONsins a spus:

Face neprotejat și are și ceva boli de piele tot timpul coșuri pe piept

Face masaj neprotejat? Sau la ce te referi? Eu merg de foarte mult timp la ea și îmi e greu sa cred ca ai făcut tu sex de vreun fel cu ea.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 minute, gabriel2110 a spus:

Face masaj neprotejat? Sau la ce te referi? Eu merg de foarte mult timp la ea și îmi e greu sa cred ca ai făcut tu sex de vreun fel cu 

Nu ofer servicii sexuale de niciun fel, la mine se stie ca este doar masaj erotic. Și nu am boli de piele nu am niciun un fel de problema, astea sunt baliverne răutăți, oricând ești binevenit la mine la masaj te pup 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 15 minute, IONsins a spus:

Pune video needitat cu bubele de pe corp și ai terminat discuția dacă ai sau n ai. 

Eu cred ca nu ești sănătos la cap, nu înțeleg ce problema ai? Nu am nimic pe corp niciun fel de boală de piele sunt o fata curata și nu vad ce problema ai cu mine te rog sa îți vezi de treaba ta 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu am dobandit balanita dupa ce am fost in vizita la ea in Decembrie(diagnodticat la dermatolog).Pe langa asta am dobandit si mancarimi la anus(fara chestii vizibile ).Mancarimile le am si acum si n am avut asa ceva in viata mea.Nu am facut sex in perioada respectiva cu altcineva,iar ea mi-a facut doar masaj.Mai nou ma dor si testiculele sporadic.Am fost la dermatolog initial,iar acum ca s-a ingrosat gluma voi merge la urolog.Am testat negativ pentru clamidia si gonoreea din urina.Mai trebuie investigat.Intuitia imi spune ca ea se si fute (neprotejat speculez) ,fiindca pare super mega inculta.Mai mult ca sigur e purtatoare de chestii...candide,ciuperci,levuri,mortii mei.Aveti grija.Sunt care afirma ca au fost si ca n au patit nimic.Eu va zic ce am patit eu....Nu va doresc sa va aflati in pielea mea.Am pizda de futut acum si stau pe labã ca mi-a dat sidoasa asta hazardoasa boli.Daca citesti Diano, du-te de te trateaza in pula mea ca nenorocesti lumea.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Diana este o maseuza cum rar întâlnești. 

Locația este centrală, foarte ușor de ajuns. Garsoniera este cochetă, foarte curată, schimbă lenjeria după masaj (nu am văzut asta nicăieri). Face duș și ea și înainte și după ce te masează. O baie impecabilă, cu geluri de duș de calitate. 

Ea este foarte plăcută, zâmbitoare și amabilă. 

Iar masajul desăvârșit. Foarte bine realizat și cel de relaxare și cel erotic. Finalizarea manuală, extrem de intensă. 

Din partea mea are un mare da la toate capitolele. 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 4 ore, Matei-Andrei a spus:

Diana este o maseuza cum rar întâlnești. 

Locația este centrală, foarte ușor de ajuns. Garsoniera este cochetă, foarte curată, schimbă lenjeria după masaj (nu am văzut asta nicăieri). Face duș și ea și înainte și după ce te masează. O baie impecabilă, cu geluri de duș de calitate. 

Ea este foarte plăcută, zâmbitoare și amabilă. 

Iar masajul desăvârșit. Foarte bine realizat și cel de relaxare și cel erotic. Finalizarea manuală, extrem de intensă. 

Din partea mea are un mare da la toate capitolele. 

Mulțumesc frumos! Te aștept oricând cu mare drag 💋😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună dragii mei! 😍                                Azi sunt disponibila pentru programări zona bulevardul Octavian Goga, pt programări și poze scrieți-mi pe WhatsApp 0721765906 😍 pupici 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am fost de cateva ori la ea. Ca si fizic e de maxim nota 6.Compenseaza prin atitudinea pro client si prin faptul ca e destul de permisiva. E si destul de curata si foarte punctuala. Raspunde mereu repede pe watswapp si programarea e respectata. Timpul de actiune e respectat, uneori m a tinut si peste o ora fara sa comenteze. Se pricepe mai mult pe partea de erotic unde ii dau nota 8.5. La masaj de relaxare e cam de nota 7.Per total, isi merita banii investiti. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 30.10.2022 la 9:16, GIOVINCO11 a spus:

Am fost de cateva ori la ea. Ca si fizic e de maxim nota 6.Compenseaza prin atitudinea pro client si prin faptul ca e destul de permisiva. E si destul de curata si foarte punctuala. Raspunde mereu repede pe watswapp si programarea e respectata. Timpul de actiune e respectat, uneori m a tinut si peste o ora fara sa comenteze. Se pricepe mai mult pe partea de erotic unde ii dau nota 8.5. La masaj de relaxare e cam de nota 7.Per total, isi merita banii investiti. 

Probabil nu ti-a raspuns avansurilor, altfel nu aveai cum sa mergi de mai multe ori daca arata de 6 si face masaj de 7, eu am fost de multe ori la ea, arata ok si presteaza foarte ok.

Link spre comentariu
  • Oras:Hamburg
  • Oras:Hamburg
La 02.11.2022 la 13:48, Barista a spus:

Probabil nu ti-a raspuns avansurilor, altfel nu aveai cum sa mergi de mai multe ori daca arata de 6 si face masaj de 7, eu am fost de multe ori la ea, arata ok si presteaza foarte ok.

A fost cineva recent? Mai e activa Diana?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...