Sari la conținut

Diana Masaj 0721765906


coolman33a

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@Diana am ceva intrebari tehnice :

- finalizare cu gatul / clavicula

- cuddling

- sedinta de 90 minute - 200 Lei

- accepti sarutari pe corp

- accepti cunnilingus

- fantezii soft

 

Multimesc...☺

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@Diana am ceva intrebari tehnice :

- finalizare cu gatul / clavicula

- cuddling

- sedinta de 90 minute - 200 Lei

- accepti sarutari pe corp

- accepti cunnilingus

- fantezii soft

 

Multimesc...☺

Totul depinde de cum simt la momentul respectiv si cum decurg lucrurile nu vreau sa fac un obicei sa discut detalii si ce i place la fiecare pe site . cu fiecare client am alta chimie. cu fiecare ma inteleg altfel. cel mai bine incearca un masaj de al meu cum fac la toata lumea. si spune mi ce ti place cand vii la mine. am multi clienti care se intorc la mine si la fiecare le place altceva - in limita bunului simt si daca nu tragi de mine ascult si incerc sa ma mulez pe fiecare. dar nu pot sa ti spun online ... ca nu te cunosc ... sau poate te cunosc si habar nu am 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da , un corp de vis...aproape perfect.

Oare realul intrece virtualul ?☺

este veche - acum am si un tatuaj o sa pun poze noi si cu tatuajul asa nu o sa mi mai spuna nimeni ca pun poze false tatuajul nu l ia nimeni de pe mine

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sexy , senzuala , frumoasa....mester nenea pozarul...dar cu asa model ☺

aoleu asta este cea mai veche nu mai sunt de muuuuuult roscata o aveam pe undeva pe tel 

de obicei ma vopsesc in nuante de blond 

si des

am avut chiar clienti care mi au spus ca nu sunt eu deoarece nu mai sunt roscata de mult - ma gasiti acum cu un mix de blond blond saten - brunet la radacini - depinde in cate zile ma prindeti inainte sau dupa sa mi schimb iar culoare - dar roscata sigur nu ma mai gasiti prea curand

 

cand am timp o sa fac si niste poze cu tatuajul nou asa o sa stiti sigur ca sunt eu 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

cred ca mai am doar o pozitie de programare libera diseara pe la 21 30 ... 

daca nu ne mai vedem astazi ne auzim de maine pe la 12 00 - 13 00 pe la pranz 

sa nu va panicati daca nu va raspund pana n 12 00 - 13 00 

de obicei nu mi deschid telefonul noaptea si dimineata pana n pranz 

 

daca vreodata vreti 11 00 am anuntati ma cel putin cu o zi inainte va rog sa stiu sa ma trezesc / organizez 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Diana, tot nu ne-am lamurit cum a fost cu programarea nerespectata, daca colegul a vorbit cu tine sau cu fosta colega, dar mai bine ar fi sa vedem de acum incolo ce se intampla, ca ne-ai promis solemn, ca nu mai dai tepe. :) PS : as fi venit si eu in vizita, ca mi-au placut pozele, dar astept sa vad daca o sa iti respecti programarile.  :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut, eu cred totusi ca a fost o incurcatura ceva cu colegul, eu am fost o singura data si totul a fost super ok, e frumusica, arata bine pt gusturile mele si comportamentul super ok. Mie mi a placut si sigur o sa mai merg, din pacate stau cam prost cu timpul.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 french kiss faci?

nu este ceva ce fac de obicei - raspunsul este nu - deoarece nu am aceeasi chimie cu toti oamenii - cine stie daca ajungem sa ne cunoastem sa vii de cateva ori la mine - dar pentru lucruri de acest gen de obicei este nevoie de timp sa te cunosc - nu ma sarut cu toata lumea 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Diana, tot nu ne-am lamurit cum a fost cu programarea nerespectata, daca colegul a vorbit cu tine sau cu fosta colega, dar mai bine ar fi sa vedem de acum incolo ce se intampla, ca ne-ai promis solemn, ca nu mai dai tepe. :) PS : as fi venit si eu in vizita, ca mi-au placut pozele, dar astept sa vad daca o sa iti respecti programarile.  :)

te astept cel mai bine sa te convingi singur 

a fost atunci o incurcatura

dar nu mai am colege lucrez singura si ce discutam asta ramane

cat timp tu iti respecti programarea si comunici cu mine si eu o s o respect sunt chiar flexibila 10 - 15 min pot astepta (similar rog poate nu termin chiar la minut programarea dinainte) 

desi imi iau timp intre ele

eu nu dau tepe si nu mi bat joc de clientii mei si de timpul lor 

intotdeauna imi respect programarile mai ales cand exista comunicare

va astept

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut, eu cred totusi ca a fost o incurcatura ceva cu colegul, eu am fost o singura data si totul a fost super ok, e frumusica, arata bine pt gusturile mele si comportamentul super ok. Mie mi a placut si sigur o sa mai merg, din pacate stau cam prost cu timpul.

exact uite ce bine ca scriu si oameni care au fost la mine

te mai astept cu drag 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...