Sari la conținut

Diana Masaj 0721765906


coolman33a

Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Fost, vazut, testat - slab spre foarte slab.

 

Locatie centrala cu putine locuri de parcare, ok, curata, fara papuci, fara nimic pe jos la baie - toate conditiile pt balet. 8/10

 

Primire banala, blugi ce nu o avantajeaza, maieu ce ii scoate in evidenta sanii mici si pielea plina de urme/bubite/cosuri.

 

Domnisoara micuta ~ 1,65, draguta la fata, ok ca si comportament, cu o logoree de nota 10(vbeste continuu) 6/10

 

Masajul - Slab, foarte slab!...dus, intins pe pat, prosop pe pat si incepe masajul cu ulei pentru bebelusi. Este defapt o mangaiere, simti cum intra uleiul in piele la cat de mult te mangaie, fara presiune, fara artificii.

Te indeamna la intoarcerea pe spate unde incepe partea cea mai slaba...se freaca de tine cu burta, sanii (foarte mici) si asteapta finalizarea. 5/10

 

Pentru mine a fost o experienta total nereusita, banala, fara a ma duce spre masaj erotic mai ales ca aveam alte asteptari tinand cont ca domnisoara are experienta in saloanele de specialitate.

 

NU recomand si nici NU revin!

 

Spor!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Fost, vazut, testat - slab spre foarte slab.

 

Locatie centrala cu putine locuri de parcare, ok, curata, fara papuci, fara nimic pe jos la baie - toate conditiile pt balet. 8/10

 

Primire banala, blugi ce nu o avantajeaza, maieu ce ii scoate in evidenta sanii mici si pielea plina de urme/bubite/cosuri.

 

Domnisoara micuta ~ 1,65, draguta la fata, ok ca si comportament, cu o logoree de nota 10(vbeste continuu) 6/10

 

Masajul - Slab, foarte slab!...dus, intins pe pat, prosop pe pat si incepe masajul cu ulei pentru bebelusi. Este defapt o mangaiere, simti cum intra uleiul in piele la cat de mult te mangaie, fara presiune, fara artificii.

Te indeamna la intoarcerea pe spate unde incepe partea cea mai slaba...se freaca de tine cu burta, sanii (foarte mici) si asteapta finalizarea. 5/10

 

Pentru mine a fost o experienta total nereusita, banala, fara a ma duce spre masaj erotic mai ales ca aveam alte asteptari tinand cont ca domnisoara are experienta in saloanele de specialitate.

 

NU recomand si nici NU revin!

 

Spor!

 

@Pisicuts poate unim cele 2 topice ale domnisoarei!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fost, vazut, testat - slab spre foarte slab.

 

Locatie centrala cu putine locuri de parcare, ok, curata, fara papuci, fara nimic pe jos la baie - toate conditiile pt balet. 8/10

 

Primire banala, blugi ce nu o avantajeaza, maieu ce ii scoate in evidenta sanii mici si pielea plina de urme/bubite/cosuri.

 

Domnisoara micuta ~ 1,65, draguta la fata, ok ca si comportament, cu o logoree de nota 10(vbeste continuu) 6/10

 

Masajul - Slab, foarte slab!...dus, intins pe pat, prosop pe pat si incepe masajul cu ulei pentru bebelusi. Este defapt o mangaiere, simti cum intra uleiul in piele la cat de mult te mangaie, fara presiune, fara artificii.

Te indeamna la intoarcerea pe spate unde incepe partea cea mai slaba...se freaca de tine cu burta, sanii (foarte mici) si asteapta finalizarea. 5/10

 

Pentru mine a fost o experienta total nereusita, banala, fara a ma duce spre masaj erotic mai ales ca aveam alte asteptari tinand cont ca domnisoara are experienta in saloanele de specialitate.

 

NU recomand si nici NU revin!

 

Spor!

 

@Pisicuts poate unim cele 2 topice ale domnisoarei!

mai imi pare rau ca nu ti a placut - ai vazut eu sunt comunicativa as fi preferat sa mi spui ce ti place si eu sa insist - acum nah eu nu stiu cu cine vb aici - insa nici eu nu am aceeasi conexiune cu toata lumea - dar daca mi spuneti ce va place mai tare mai incet - incerc sa ma adaptez si sa insist - chiar imi pare rau ca nu ti a placut - poate daca mi spuneai cum preferi faceam pe cat posibil - culmea majoritatea mi spun ca le place cum fac masaj 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fost, vazut, testat - slab spre foarte slab.

 

Locatie centrala cu putine locuri de parcare, ok, curata, fara papuci, fara nimic pe jos la baie - toate conditiile pt balet. 8/10

 

Primire banala, blugi ce nu o avantajeaza, maieu ce ii scoate in evidenta sanii mici si pielea plina de urme/bubite/cosuri.

 

Domnisoara micuta ~ 1,65, draguta la fata, ok ca si comportament, cu o logoree de nota 10(vbeste continuu) 6/10

 

Masajul - Slab, foarte slab!...dus, intins pe pat, prosop pe pat si incepe masajul cu ulei pentru bebelusi. Este defapt o mangaiere, simti cum intra uleiul in piele la cat de mult te mangaie, fara presiune, fara artificii.

Te indeamna la intoarcerea pe spate unde incepe partea cea mai slaba...se freaca de tine cu burta, sanii (foarte mici) si asteapta finalizarea. 5/10

 

Pentru mine a fost o experienta total nereusita, banala, fara a ma duce spre masaj erotic mai ales ca aveam alte asteptari tinand cont ca domnisoara are experienta in saloanele de specialitate.

 

NU recomand si nici NU revin!

 

Spor!

cum ti am scris si n partea cealalta sorry ca nu ti a placut la mine eu sunt comunicativa si vorbareata as fi preferat sa mi spui ce ti place si eu sa fac mai mult asta - acum eu nu te stiu - insa nici eu nu pot sa am aceeasi conexiune cu toata lumea -  daca mi spuneti ce va place si cum mai tare mai incet - incerc sa fac asa sa ma adaptez si sa insist - chiar regret sincer ca nu ti a placut - poate daca mi spuneai cum preferi  ce ti place faceam pe cat posibil pe plac- culmea majoritatea mi spun ca le place partea de masaj 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Ne-ai zapacit cu actualizarea celor doua topuce. Scrie informatiile doar in unul dintre ele si celalalt usor usor ramane in urma. Asa poatand in ambele ele raman in top.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Numai la masaj? .....sau si la ...cafea? Am revizitat o ieri, foarte deschisa,joviala si prietenoasa, "cafeaua natiei"am sorbit o cu calm si incantare pentru ca in acelasi timp"ai sorbeam din priviri" sanii frumos conturati....asa serviciu topless, sigur ma face sa indragesc cafeaua...chiar daca era a 4 a .si oricum aveam palpitatii inainte de a ajunge la ea.Dar m a facut bine, in 40 min de masaj de relaxare facut exact asa cum o indrumam, de,, ca la frizer, prima data trebuie sa i apui cum vrei sa te tunda. Se simte faptul ca pune suflet in ce face si cum face pentru a te satisface...chiar daca cafeaua esspresso este genul easy.. pastile in aparat...et voila. Nu stiu ce vraji mi a facut dar eu nu am simtit nimic in neregula in timpul intalnirii si am plecat,descarcat din toate punctele de vedere...un pic oparit doar de apa fierbinte de la dus.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Numai la masaj? .....sau si la ...cafea? Am revizitat o ieri, foarte deschisa,joviala si prietenoasa, "cafeaua natiei"am sorbit o cu calm si incantare pentru ca in acelasi timp"ai sorbeam din priviri" sanii frumos conturati....asa serviciu topless, sigur ma face sa indragesc cafeaua...chiar daca era a 4 a .si oricum aveam palpitatii inainte de a ajunge la ea.Dar m a facut bine, in 40 min de masaj de relaxare facut exact asa cum o indrumam, de,, ca la frizer, prima data trebuie sa i apui cum vrei sa te tunda. Se simte faptul ca pune suflet in ce face si cum face pentru a te satisface...chiar daca cafeaua esspresso este genul easy.. pastile in aparat...et voila. Nu stiu ce vraji mi a facut dar eu nu am simtit nimic in neregula in timpul intalnirii si am plecat,descarcat din toate punctele de vedere...un pic oparit doar de apa fierbinte de la dus.

intotdeauna esti invitatul meu la masaj si cafea 

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la multe  maseuze in alte orase dar aici se simte cel mai bine in sensul ca se lauda ca e buna la masaj dar e praf, doar mangaieri, GFE=1. Sincer nu se merita, mai  are mult de invatat

imi pare rau dar nu pot fi de acord cu tine este opinia ta acum  GFE depinde si de la om la om  poate nu am avut nici un fel de conexiune cu tine

sorry consideri asta 

eu chiar cred ca fac un masaj bun asta mi spun majoritatea clientilor mei 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...