Sari la conținut

Diana Masaj 0721765906


coolman33a

Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

mai imi pare rau ca nu ti a placut - ai vazut eu sunt comunicativa as fi preferat sa mi spui ce ti place si eu sa insist - acum nah eu nu stiu cu cine vb aici - insa nici eu nu am aceeasi conexiune cu toata lumea - dar daca mi spuneti ce va place mai tare mai incet - incerc sa ma adaptez si sa insist - chiar imi pare rau ca nu ti a placut - poate daca mi spuneai cum preferi faceam pe cat posibil - culmea majoritatea mi spun ca le place cum fac masaj

Si la partea de erotic ce facem? Tot noi sa ti dam indicatii?

1. Invata masajul erotic

2. Scapa de burta inestetica

3. Scapa de parul gros/negru si mare de pe spate mergand la un salon de cosmetica.

 

PS. De multe ori e bine sa taci, decat sa dezvolti...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si la partea de erotic ce facem? Tot noi sa ti dam indicatii?

1. Invata masajul erotic

2. Scapa de burta inestetica

3. Scapa de parul gros/negru si mare de pe spate mergand la un salon de cosmetica.

 

PS. De multe ori e bine sa taci, decat sa dezvolti...

1

mai intotdeauna este important sa mi dati indicatii 

daca vad ca pers nu se simte bine intreb eu dar incercati sa o faceti intr un mod elegant

 

si fanteziile si placerile voastre incercati sa mi le comunicati dar si sa tineti cont de limitele bunului simt - deoarece eu va spun intotdeauna de la telefon ce fac si ce nu

cred ca fac foarte bine masaj erotic dar dupa cum v am mai spus nici eu nu pot sa am aceeasi conexiune cu toti sau sa fac chiar tot ce mi se cere 

da am exagerat un pic cu fast food din cauza muncii mele asa ca fiti fara grija merg minim de 3 ori pe saptamana la sala si am grija de dieta - nu sunt grasa sunt chiar genul slim dar daca nu am grija un pic ce mananc se simte si da si eu lucrez sa fiu cat mai in forma

azi de exemplu am venit acum 20 min de la sala 

3

cred ca intotdeauna ma gasiti bec in ceea ce privesc pilozitatile la spate intr adevar nu ajung singura si chiar o sa intreb la salon unde merg daca au ceva sa dau jos eventualele pilozitati unde eu nu ajung definitiv

daca tot vb de salon cred ca de miercuri joi ma gasiti cu alta culoare de par in cap 

 

auzi e bine sa taci, decat sa dezvolti ??!! helooo nu v ati obisnuit pana acum cat de vorbareata sunt ? eu sa tac ? pfoai aproape niciodata 

 

dragii mei astazi sunt pe relax toata ziua daca e ne auzim de luni pe la 12 00 cred ca o sa incep 

imi scrieti pe whatsapp daca e pt maine si ne auzim

astazi relax 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vazut ca tot specifici de conexiune cu client.. ce inseamna asta pentru tine? Adica   chiar daca vin persoane urate sa o zic pe direct asta nu inseamna ca trebuie sa mimezi masajul

sincer nu are legatura cu frumusetea fizica sau varsta mai mult frumusetea de caracter 

la asta ma refer prin conexiune - dupa cum un om vorbeste si se comporta etc 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Probabil inseamna o scuza ca sa nu ofere prea mult erotism.

Cei care ati fost la ea ati avut parte de fk, manfaieli sau cuni?

nu este vorba de scuza dar nici un om nu este la fel ca altul 

 

cel mai bine daca vrei sa ai parte de fk si mangaieli fa ti o iubita - exact pt asta este 

 

la mine stiti ce gasiti - o companie placuta - un masaj bun si cred un masaj erotic si atentia mea cum in alta parte nu gasiti - am fost si eu la alte saloane am lucrat si stiu cum este

 

nu ma sarut cu clientii pe bune - fa ti o iubita daca ai nevoie sa tii pe cineva in brate si sa saruti o fata

 

exact asta este problema la multi dintre voi - eu spun clar la telefon ce ofer - masaj erotic - masaj de relaxare si masaj erotic - si dezamagirea voastra vine cand imi cereti sa fac ceva ce v am spus de la telefon ca eu oricum nu fac

cum ar fi sarutari , sex oral - nu fac lucrurile acestea 

 

la mine veniti doar pentru masaj erotic

 

si cred ca l fac foarte bine 

 

dezamagirea voastra vine pentru ca imi cereti lucruri pe care oricum v am spus ca nu le fac - si mi se intampla des chiar daca vb la telefon de asta 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 Sa mai pui niste poze noi.

 

 Masaj de prostata faci ?

o sa pun poze zilele acestea am si un tatuaj - o sa incerc sa l pun in evidenta asa nimeni nu va mai avea nici un dubiu 

hmm cred ca stiu la ce te referi dar nu cred ca stiu sa fac asta 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

baieti neata astazi sunt la sala pana pe la pranz va scriu cand ma intorc la treaba ... daca este incercati astazi maine am o programare si apoi sunt la salon mai toata ziua - deci daca e ne auzim azi dupa pranz cand vin de la sala va scriu 

Link spre comentariu

Eu am fost la Diana de câteva ori și de fiecare dată a fost altfel , dacă comunicați cu ea și îi spuneți ce vă place și ce nu vă place sigur veți reveni cu plăcere. Nu este o tipă voluptoasă dar cu forme drăguțe, ca și experiența în arta masajului erotic eu zic că are. Fata va zice la telefon cum face ea masajul erotic și ce atingeri se permit . O recomand cu mare placere.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
baieti neata astazi sunt la sala pana pe la pranz va scriu cand ma intorc la treaba ... daca este incercati astazi maine am o programare si apoi sunt la salon mai toata ziua - deci daca e ne auzim azi dupa pranz cand vin de la sala va scriu

 

Ne ai uitat? Zic asta pentru ca nu ne ai anuntat ca ai fi revenit la treaba.....febra musculara? Pot face masaj in contrapartida,

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu am auzit numai de bine despre Diana....

La toate capitolele : Prezenta fizica , locatie , atitudine , masaj , GFE...

Trebuie sa ajung la ea....☺

oricand esti invitatul meu vedeti ca astazi nu lucrez si nu stiu maine cred ca nici maine posibil sa ne auzim abea pe vineri va scriu eu 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu am fost la Diana de câteva ori și de fiecare dată a fost altfel , dacă comunicați cu ea și îi spuneți ce vă place și ce nu vă place sigur veți reveni cu plăcere. Nu este o tipă voluptoasă dar cu forme drăguțe, ca și experiența în arta masajului erotic eu zic că are. Fata va zice la telefon cum face ea masajul erotic și ce atingeri se permit . O recomand cu mare placere.

te mai astept la mine la o cafea si un masaj cand mai vii spune mi ca ai scris aici si cine esti imi place sa va invat multumesc mult ca mi ai scris si te mai astept pe la mine multumesc mult 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
baieti neata astazi sunt la sala pana pe la pranz va scriu cand ma intorc la treaba ... daca este incercati astazi maine am o programare si apoi sunt la salon mai toata ziua - deci daca e ne auzim azi dupa pranz cand vin de la sala va scriu

 

Ne ai uitat? Zic asta pentru ca nu ne ai anuntat ca ai fi revenit la treaba.....febra musculara? Pot face masaj in contrapartida,

doamne ce bine ti ai dat seama da am fost terminata ieri dupa sala nu am mai putut sa ma misc he he he ai dreptate imi place cum gandesti cred vineri revin la treaba

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

baieti azi si maine nu lucrez revin vineri la treaba cred va scriu eu cand sunt iar la treaba azi sigur nu ma gasiti (nu stiu sigur maine) de vineri cred sunt inapoi va anunt sa nu va panicati daca nu va raspund astazi si posibil maine avea de vineri revin

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

va astept astazi sunt disponibila si la treaba


 

sunt la birou 

 

baieti cand vineti spuneti mi si ca sunteti de pe forum si ce nume aveti aici ca sa va invat si eu aici habar nu am cu cine vb numai pe 1 sau 2 v am invatat

 

va astept la masaj

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...