Sari la conținut

Diana Masaj 0721765906


coolman33a

Postări Recomandate

  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Fara suparare, dar ma doare capul deja. Vad deja zeci de intrebari "azi lucrezi?", "maine ce program ai?" etc. Oameni buni, fata a anuntat ca are WhatsApp, puneti mana pe telefon si dati un mesaj daca nu vreti sau nu puteti sa vorbiti la telefon... Ce e atat de greu? :no2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fara suparare, dar ma doare capul deja. Vad deja zeci de intrebari "azi lucrezi?", "maine ce program ai?" etc. Oameni buni, fata a anuntat ca are WhatsApp, puneti mana pe telefon si dati un mesaj daca nu vreti sau nu puteti sa vorbiti la telefon... Ce e atat de greu? :no2

Hei...pe ea o ajuta, pentru ca apare la 7nceputul anunturilor cu fiecare postare....e ce sa mai decarteze si pentru up uri?

Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Hei...pe ea o ajuta, pentru ca apare la 7nceputul anunturilor cu fiecare postare....e ce sa mai decarteze si pentru up uri?

 

Pentru ca forumul este pentru schimb de informatii (utile, daca se poate). Exista topic separat de "Anunturi" pentru publicitate si "up". Sau asa credeam eu...

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost. Nu recomand, e cam gypsy. Nu arata deloc ca in poze, sunt facute clar cu un filtru ceva.

 

Pozele mele sunt facute de fiecare data cu telefonul . daca vreodata o sa-mi fac poze pro o sa mentionez asta. 

De fiecare data reprezinta cum eram in acel moment. De obicei imi schimb des culoarea la par. Cam niciodata la un interval de 30 zile nu o sa am acelasi look. 

 

legat de comentariul tau sunt in primele zile dupa vacanta la mare la soare am tenul super bronzat si tind sa ma bronzez din ce in ce mai mult acum.

 

de obicei clientii mei apreciaza intimitatea si conditiile de la mine. acum nah fiecare are gustul lui. si cred ca este vident daca sunt eu sau nu de la toate comentariile de pe forum.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...