Sari la conținut

Diana Masaj 0721765906


coolman33a

Postări Recomandate

  • Oras:Pe undeva prin Bucuresti
  • Oras:Pe undeva prin Bucuresti
On 12/22/2022 at 7:02 PM, Silberpfeil said:

A fost cineva recent? Mai e activa Diana?

Am fost eu pe la jumatatea lunii Decembrie. Preturile erau 150 lei pentru 60 min si 200 lei pentru 90 min.

Link spre comentariu
  • Oras:Aiurea prin viata
  • Oras:Aiurea prin viata

Am vizitat de curând aceasta domnișoară care se încăpățânează sa ofere aceleași servicii de calitate.

A fost o ședință de redescoperire fiindcă nu ne-am văzut de mult timp. Masajul de relaxare a fost bun si energic, iar cel erotic a început timid si s-a terminat fierbinte si umed. E o placere sa o simți după ce renunță la o parte din inhibiții, chiar daca nu se ajunge la sex. 

Sper ca timpul imi va permite sa o vizitez mai des.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dublin Dublin
  • Oras:Dublin Dublin
On 3/4/2022 at 7:01 PM, boyohboy said:

Eu am dobandit balanita dupa ce am fost in vizita la ea in Decembrie(diagnodticat la dermatolog).Pe langa asta am dobandit si mancarimi la anus(fara chestii vizibile ).Mancarimile le am si acum si n am avut asa ceva in viata mea.Nu am facut sex in perioada respectiva cu altcineva,iar ea mi-a facut doar masaj.Mai nou ma dor si testiculele sporadic.Am fost la dermatolog initial,iar acum ca s-a ingrosat gluma voi merge la urolog.Am testat negativ pentru clamidia si gonoreea din urina.Mai trebuie investigat.Intuitia imi spune ca ea se si fute (neprotejat speculez) ,fiindca pare super mega inculta.Mai mult ca sigur e purtatoare de chestii...candide,ciuperci,levuri,mortii mei.Aveti grija.Sunt care afirma ca au fost si ca n au patit nimic.Eu va zic ce am patit eu....Nu va doresc sa va aflati in pielea mea.Am pizda de futut acum si stau pe labã ca mi-a dat sidoasa asta hazardoasa boli.Daca citesti Diano, du-te de te trateaza in pula mea ca nenorocesti lumea.

Ai rezolvat in vreun fel problema? 

Link spre comentariu
  • Oras:Dublin Dublin
  • Oras:Dublin Dublin
On 3/4/2022 at 7:01 PM, boyohboy said:

Eu am dobandit balanita dupa ce am fost in vizita la ea in Decembrie(diagnodticat la dermatolog).Pe langa asta am dobandit si mancarimi la anus(fara chestii vizibile ).Mancarimile le am si acum si n am avut asa ceva in viata mea.Nu am facut sex in perioada respectiva cu altcineva,iar ea mi-a facut doar masaj.Mai nou ma dor si testiculele sporadic.Am fost la dermatolog initial,iar acum ca s-a ingrosat gluma voi merge la urolog.Am testat negativ pentru clamidia si gonoreea din urina.Mai trebuie investigat.Intuitia imi spune ca ea se si fute (neprotejat speculez) ,fiindca pare super mega inculta.Mai mult ca sigur e purtatoare de chestii...candide,ciuperci,levuri,mortii mei.Aveti grija.Sunt care afirma ca au fost si ca n au patit nimic.Eu va zic ce am patit eu....Nu va doresc sa va aflati in pielea mea.Am pizda de futut acum si stau pe labã ca mi-a dat sidoasa asta hazardoasa boli.Daca citesti Diano, du-te de te trateaza in pula mea ca nenorocesti lumea.

Lasa mi o modalitate de contact

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...