Sari la conținut

Aida 0740331726 fost 0749669793


pisicuts

Postări Recomandate

  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Buna ziua frumosii mei!Am o dilema si ma gandeam poate voi ma puteti ajuta cu un sfat...dupa cum stiti momentan sunt in Iosia dar as vrea sa caut locatie in Nufarul si nu stiu ce sa fac sa raman in zona asta sau sa ma intorc in Nufaru?

Eu zic sa ramai aici. Decat in Nufarul in cartierul Prima mai bine stai unde esti. Asta in cazul desigur ca actuala locatie este buna de facut...prostioare. :))))
Link spre comentariu
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro

Eu zic sa ramai aici. Decat in Nufarul in cartierul Prima mai bine stai unde esti. Asta in cazul desigur ca actuala locatie este buna de facut...prostioare. :))))

 

Nu m-as duce in Prima as cauta in alta parte in Nufarul...aici blocul este nou dar inca se mai lucreaza in bloc si pe langa si este cam multa aglomeratie...de asta sunt in dilema si nu stiu ce sa fac....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Nu m-as duce in Prima as cauta in alta parte in Nufarul...aici blocul este nou dar inca se mai lucreaza in bloc si pe langa si este cam multa aglomeratie...de asta sunt in dilema si nu stiu ce sa fac....

Prima este bine ca o eviti. In Nufarul mai sunt locatii in capat, celebrul bloc cu balcoane colorate :) unde sunt cam multe fete.

Si ce daca se lucreaza.Macar nu se aude cand noi sau tu ajungem la orgasm. :)

Link spre comentariu

Buna ziua frumosii mei!Am o dilema si ma gandeam poate voi ma puteti ajuta cu un sfat...dupa cum stiti momentan sunt in Iosia dar as vrea sa caut locatie in Nufarul si nu stiu ce sa fac sa raman in zona asta sau sa ma intorc in Nufaru?

Sa fie insa patul mare,

Si moale , si foarte curat,

Baia sa aiba in dotare,

Mobilierul adecvat,

Nu ar strica si o oglinda,

Sa fie-acolo langa pat,

Imbratisati sa ne cuprinda,

Cand iti fur cate-un sarutat.

O masa cat de cat sa fie

Sa bem ceva cand ne-intalnim,

Loc de parcare caci se stie,

Din ce in ce mai greu gasim.

In rest nu prea intereseaza,

Ce zona sau ce cartier,

Dar Prima ma exaspereaza,

Si pe Moisil e tot bordel.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea

Buna ziua frumosii mei!Am o dilema si ma gandeam poate voi ma puteti ajuta cu un sfat...dupa cum stiti momentan sunt in Iosia dar as vrea sa caut locatie in Nufarul si nu stiu ce sa fac sa raman in zona asta sau sa ma intorc in Nufaru?

hai in Nufarul,dar nu in Prima
Link spre comentariu
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro

imiplacesafut, on 26 Jan 2019 - 6:04 PM, said:

 

las-o in Iosia. aveti multe deja acolo. :))))

ok am inteles :laugh2 raman aici unde sunt ca oricum in Nufarul am gasit numai in Prima si balcoane colorate.Multumesc pt sfaturi :heart: :heart: :heart:

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

saluare...

 

... am zis sa o bifez si eu pe aceasta domnita, zis si facut, am sunat, am stabilit ca vin, am ajuns (mai greu, dar am ajuns, vina mea, cand a zis prima in iosia am mers direct la ala pe calea aradului nu credeam ca alea pe onestilor is deja locuibile)...

 

note:

 

locatie: 10, destul de ciudat apartamenul sau garsoniera ce o fi, e foarte spatiuos, curat, tot nou, baia e super faina, prosop curat, perfect pentru asa ceva!!

 

aspect: poze reale, arata mult mai bine in realitate decat in poze, cateva kg in plus dar fata e superba, genul de femeie pe care pui o rochie si iesi cu ea in locuri scumpe, nu ca pitipoancele astea cu colanti de 15 lei si figuri de milioane!!! m-am mirat cand a zis ca numa 25 de ani are, si m-a amenintat ca poate ma bate cand am zis ca am crezut ca are peste 30, deci grija!!!

 

on: 9, destul de fain, incearca deep dar nu prea merge... umed, scuipaturi, mangaiat oO cu mana, pacat ca nu da si cu limbuta pe acolo, dar per total e ok

 

np: 10, nimic de obiectat, priveliste placuta in orice pozitie, se misca bine, da contre...

 

igiena: 10, ninic de obiectat

 

gfe: 8, se poate vorbi cu ea, e deschisa, accepta fk (dar contra cost), nu te grabeste dar gfe-ul nu e puncul ei forte...

 

cadou: 150L/nr ... raport c/p: bun (daca ar accepta fk in acelasi pret are super)

 

recomand: da .... revin: da

 

bafta!!!

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro

saluare...

 

... am zis sa o bifez si eu pe aceasta domnita, zis si facut, am sunat, am stabilit ca vin, am ajuns (mai greu, dar am ajuns, vina mea, cand a zis prima in iosia am mers direct la ala pe calea aradului nu credeam ca alea pe onestilor is deja locuibile)...

 

note:

 

locatie: 10, destul de ciudat apartamenul sau garsoniera ce o fi, e foarte spatiuos, curat, tot nou, baia e super faina, prosop curat, perfect pentru asa ceva!!

 

aspect: poze reale, arata mult mai bine in realitate decat in poze, cateva kg in plus dar fata e superba, genul de femeie pe care pui o rochie si iesi cu ea in locuri scumpe, nu ca pitipoancele astea cu colanti de 15 lei si figuri de milioane!!! m-am mirat cand a zis ca numa 25 de ani are, si m-a amenintat ca poate ma bate cand am zis ca am crezut ca are peste 30, deci grija!!!

 

on: 9, destul de fain, incearca deep dar nu prea merge... umed, scuipaturi, mangaiat oO cu mana, pacat ca nu da si cu limbuta pe acolo, dar per total e ok

 

np: 10, nimic de obiectat, priveliste placuta in orice pozitie, se misca bine, da contre...

 

igiena: 10, ninic de obiectat

 

gfe: 8, se poate vorbi cu ea, e deschisa, accepta fk (dar contra cost), nu te grabeste dar gfe-ul nu e puncul ei forte...

 

cadou: 150L/nr ... raport c/p: bun (daca ar accepta fk in acelasi pret are super)

 

recomand: da .... revin: da

 

bafta!!!

 

Multumesc frumos pentru recenzie :gifs_ojos Chestia cu batutul era o gluma :laugh2 nu sunt violenta.Te pupacesc si te mai aștept :couple

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Buna seara scumpii mei  :gifs_ojos  :gifs_ojos Maine voi fii disponibilă dupa ora 16:00 deoarece schimb locatia.Va pupacesc si va doresc o seara frumoasa :heart:  :heart:  :heart:

Chiar asa deranjant a fost ceea ce ai zis tu acum cateva zile?

,,aici blocul este nou dar inca se mai lucreaza in bloc si pe langa si este cam multa aglomeratie...de asta sunt in dilema si nu stiu ce sa fac..''

Link spre comentariu
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro

Chiar asa deranjant a fost ceea ce ai zis tu acum cateva zile?

,,aici blocul este nou dar inca se mai lucreaza in bloc si pe langa si este cam multa aglomeratie...de asta sunt in dilema si nu stiu ce sa fac..''

 

Buna.da este deranjant pentru ca sunt muncitori in bloc si discretia nu prea mai exista...sunt mai ceva ca femeile in varsta care stau cu ochii pe vecini...si plus de asta de dimineata pana seara,chiar si la miezu noptii aud numai bormasini si mobila tarata,si nu imi e ok.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Buna.da este deranjant pentru ca sunt muncitori in bloc si discretia nu prea mai exista...sunt mai ceva ca femeile in varsta care stau cu ochii pe vecini...si plus de asta de dimineata pana seara,chiar si la miezu noptii aud numai bormasini si mobila tarata,si nu imi e ok.

mda, nasoala treaba. si acum esti in Nufarul?

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Nu,desii as fi vrut ca m-am obisnuit cu zona Nufarul dar din pacate nu am gasit nimic disponibil asa repede,maine o sa ma mut in Luceafarul(sper sa fie ok)

Luceafarul? Este foarte fain acolo. Locatii faine si locuri retrase pentru cei care vin cu masina. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...