Sari la conținut

Aida 0740331726 fost 0749669793


pisicuts

Postări Recomandate

  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Am vizitat-o astazi pe Aida. Programarea a fost facuta usor si la ora stabilita eram la ea. Locatia este in Prima Residence pe Onestilor. Locuri de parcare sunt destule in timpul zilei si cred ca si mai spre seaea fiindca nu am vazut pe toate locurile de parcare pus nr.de masina. Locatia este o garsoniera foarte ok pentru astfel de activitati,baie curata,mobilier modern. Este si o oglinda in care se poate privi desfasurarea actiunii. :)

Aida este o fata frumusica cu un pic de forme , dar nu grasa. Adica nu este slim. Sanii mari chiar daca usor lasati. Nota 8,5 i-as da pentru aspect.

Oralul a fost neprotejat cu multa saliva, bunicel.Nota 9.

La normal protejat am facut misionar si lady on top pe care-l notez cu 9. Aida se implica

insa din pacate nu saruta. Te pupa insa pe corp si te imbratiseaza.

Igiena 10. Atitudinea 9.

Amenda 150 de lei platiti la inceput fara sa mi se fi cerut. Am putut si inainte si dupa sa socializez. Aida nu este genul de repede inainte.

O recomand celor care nu sunt amatori de GFE ridicat si celor care nu cauta fete skinny sau slim.

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro

Am vizitat-o astazi pe Aida. Programarea a fost facuta usor si la ora stabilita eram la ea. Locatia este in Prima Residence pe Onestilor. Locuri de parcare sunt destule in timpul zilei si cred ca si mai spre seaea fiindca nu am vazut pe toate locurile de parcare pus nr.de masina. Locatia este o garsoniera foarte ok pentru astfel de activitati,baie curata,mobilier modern. Este si o oglinda in care se poate privi desfasurarea actiunii. :)

Aida este o fata frumusica cu un pic de forme , dar nu grasa. Adica nu este slim. Sanii mari chiar daca usor lasati. Nota 8,5 i-as da pentru aspect.

Oralul a fost neprotejat cu multa saliva, bunicel.Nota 9.

La normal protejat am facut misionar si lady on top pe care-l notez cu 9. Aida se implica

insa din pacate nu saruta. Te pupa insa pe corp si te imbratiseaza.

Igiena 10. Atitudinea 9.

Amenda 150 de lei platiti la inceput fara sa mi se fi cerut. Am putut si inainte si dupa sa socializez. Aida nu este genul de repede inainte.

O recomand celor care nu sunt amatori de GFE ridicat si celor care nu cauta fete skinny sau slim.

 

Multumesc frumos pentru recenzie si ma bucur ca ti-am fost pe plac.Pupici

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...