Sari la conținut

Transex noua Bucuresti


alexsch

Postări Recomandate

  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Ca e travestita se intelege si se vede. Nu inteleg de ce trece transexual in anunt, aia e dubios, d-aia am si intrebat. Mersi

pentru ca nu cunoaste bine ce si cum este la început si na .. dar este o travestita draguta sa stii
Link spre comentariu

Un bărbat în cap și picioare.nu realizati că e un travestit noaptea și ziua bărbat??e jale cu voi clienții.dupa aceea va plângeți că vă luați țepe.

Un bărbat în cap și picioare.nu realizati că e un travestit noaptea și ziua bărbat??e jale cu voi clienții.dupa aceea va plângeți că vă luați țepe.

Da draga ai dreptate cu toate ca sunt Travestit macar numi ieste rusine cu corpul meu si nu pun poze false fata mea te pup iubita
  • Like 1
Link spre comentariu

Ca e travestita se intelege si se vede. Nu inteleg de ce trece transexual in anunt, aia e dubios, d-aia am si intrebat. Mersi

Ca e travestita se intelege si se vede. Nu inteleg de ce trece transexual in anunt, aia e dubios, d-aia am si intrebat. Mersi

Buna nu sunt singura Travestita care scrie TS si nu TV ...... ca recunosc eu este partea a doua ce sunt pentru ca nu am nici o retinere numi ieste rusine cu ce sunt daca vrei pentru tine am sa scriu Tv in anunt ....te pup bby
  • Like 1
Link spre comentariu

Salut aflata la Ploiesti i am tras si eu o vizita din curiozitate. Ajuns usor la locatie indrumat de ea la telefon , cand am intrat e chiar draguta bruneta senzuala cand isi pune silicoane (a zis ca o sa si puna ) .M a invitat la dusul de dinainte am intrat in camera decenta ok fara mirosuri a inceput cu sarutari pe gat sarcuri pana a ajuns la ce trebuia.A inceput cu un oral adanc si lent dupa niste miscari de ritm .Nu am putut rezista prea mult asa ca mi a facut doar oral dar oralul a fost ok per total.

Ce sa zic o experienta draguta.

De revenit ? Poate cne stie pe viitor de ce nu?

Halatul 150 de lei o finalizare .

Toate cele bune

Link spre comentariu

Salut aflata la Ploiesti i am tras si eu o vizita din curiozitate. Ajuns usor la locatie indrumat de ea la telefon , cand am intrat e chiar draguta bruneta senzuala cand isi pune silicoane (a zis ca o sa si puna ) .M a invitat la dusul de dinainte am intrat in camera decenta ok fara mirosuri a inceput cu sarutari pe gat sarcuri pana a ajuns la ce trebuia.A inceput cu un oral adanc si lent dupa niste miscari de ritm .Nu am putut rezista prea mult asa ca mi a facut doar oral dar oralul a fost ok per total.

Ce sa zic o experienta draguta.

De revenit ? Poate cne stie pe viitor de ce nu?

Halatul 150 de lei o finalizare .

Toate cele bune

Multumesc frumos pentru vizita facuta te mai astept cu mare drag bby
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...