Sari la conținut

Transex noua Bucuresti


alexsch

Postări Recomandate

Vizitat

-tinerica și aiurita. La corp foarte mișto-cu forme-fund bombat talie, tot ce trebuie-lipicioasa și prietenoasă. Erecție strong de 19 ani, se excita și geme plăcut. Am stat un oral. Bine făcut-în casa puțin dezordine dar nu m-am dus sa ai vad casa.. Nu sta cu ochii pe ceas, nu e vreo din aia de nu știi pe unde sa pleci mai repede. Mi a părut discreta și dezinteresata de vreo manevra sau altceva-la figura feminina chiar sexoasa-fara urme de par de sus pana jos-

mi a părut îngrijită și foarte curata-nu strica sa încercați sa va convingeți. Eu ai dau 9 pentru ca a trebuit sa o iau din apropiere ca să mergem la ea pt ca nu găsea taxi. Dar pana la final a compensat și a fost super. Recomand

Link spre comentariu

Buna ma puteti gasi de astazi in Constanta â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸

Pentru mai multe detalii sunatima .....kiss💋

😘0759379275😘🖤🖤🖤

👉ðŸ»ðŸ‘ŒðŸ½â˜ºï¸ðŸ˜‚

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ma puteti gasi de astazi in Constanta ❤❤❤❤❤❤❤❤

 

Buna ma puteti gasi de astazi in Constanta ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Pentru mai multe detalii sunatima .....kiss

0759379275

Cat te mai gasim in Constanta ? 

 

Ajungi si la galati ? 

❤❤❤❤❤❤

Pentru mai multe detalii sunatima .....kiss

0759379275

Link spre comentariu
Vizitator gascanul
Reputație: 0

Vizitat.Văzut anunț,pozele m-au dat pe spate,sunt mare amator de fantezii diverse,poate și curiozitatea m-a împins.În anunț se specifica clar "doar deplasari" locuia la o prietena.La mine nu era loc sub nici o forma.Vorbit pe watsapp foarte comunicativa și cooperanta,am hotărât sa mergem pe plajă seara!.La locul de întâlnire am văzut o fată care zămora. .naturala,în blugi, cu parul lung îmi venea s-o iau de braț.Nu pot spune ce am făcut împreună, este confidențial.Foarte curata,frumoasa și naturala.Cadou 150 finalizarea.Note nu dau decât 10 pe linie.A fost o experiență unică

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...