Sari la conținut

Daria 0723770004


Postări Recomandate

  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Buna dragilor , numele meu este Daria ,am 20 de ani , 157 cm inaltime ,50 kg. Sunt noua in orasul vostru si abia astept sa va cunosc . Voi detalia mai jos serviciile si tarifele mele.

Servicii: NP ,OP/ON (in functie de igiena ), 69 ,sarutari pe corp (nu practic FK),masaj.

Tarife : 150 de lei 30 de minute (o finalizare)

300 de lei ora (2 finalizari/o finalizare+masaj)

Program: 11:00-22:00

Dupa ora 22:00 tarifele sunt :

- 200 de lei 30 de minute

- 400 de lei ora

post-276969-0-42084800-1540151755_thumb.jpg

post-276969-0-23724800-1540151803_thumb.jpg

post-276969-0-65013400-1540151842_thumb.jpg

post-276969-0-52584900-1540151868_thumb.jpg

post-276969-0-53395800-1540151960_thumb.jpg

  • Like 10
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Olt și Teleorman
  • Oras:Olt și Teleorman

Buna dragilor , numele meu este Daria ,am 20 de ani , 157 cm inaltime ,50 kg. Sunt noua in orasul vostru si abia astept sa va cunosc . Voi detalia mai jos serviciile si tarifele mele.

Servicii: NP ,OP/ON (in functie de igiena ), 69 ,sarutari pe corp (nu practic FK),masaj.

Tarife : 150 de lei 30 de minute (o finalizare)

300 de lei ora (2 finalizari/o finalizare+masaj)

Program: 11:00-22:00

Dupa ora 22:00 tarifele sunt :

- 200 de lei 30 de minute

- 400 de lei ora

te asteptam in alexandria teleorman
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Am fost ieri pe la domnisoara. Asa cum spune Adina este colega ei de apartament(pana isi gaseste locatie).

Pozele sunt ale ei,miniona,slabuta cu niste sani foarte frumosi,piele fina si ferma. Ca si servicii face ce spune in anunt adica oral (ne)protejat (aici mai are de invatat de la Adina😉) fara tentativede deep dar cu ceva atentie zonelor adiacente. La normal am schimbat vreo 3 pozitii,finalizat in balonas fata neobiectand la nici una dintre ele din contra as putea spune ca se implica. Destul de retinuta la GFE poate si din cauza ca eram la prima vizita. Nu face FK. Am intrebat o daca mai face si alte servicii decat cele din anunt raspunsul fiind negativ.

Concluzie: Are potential,depinde numai de ea da daca va ajunge sa fie cautata si REvizitata

PS. Imi cer scuze dar nu dau note

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator bob000
Reputație: 0

Am fost ieri pe la domnisoara. Asa cum spune Adina este colega ei de apartament(pana isi gaseste locatie).

Pozele sunt ale ei,miniona,slabuta cu niste sani foarte frumosi,piele fina si ferma. Ca si servicii face ce spune in anunt adica oral (ne)protejat (aici mai are de invatat de la Adina) fara tentativede deep dar cu ceva atentie zonelor adiacente. La normal am schimbat vreo 3 pozitii,finalizat in balonas fata neobiectand la nici una dintre ele din contra as putea spune ca se implica. Destul de retinuta la GFE poate si din cauza ca eram la prima vizita. Nu face FK. Am intrebat o daca mai face si alte servicii decat cele din anunt raspunsul fiind negativ.

Concluzie: Are potential,depinde numai de ea da daca va ajunge sa fie cautata si REvizitata

PS. Imi cer scuze dar nu dau note

Bravo pentru recenzie, tu fiind primu care a lasat o recenzie, cum ti se pare raportul calitate/pret? merita revizitata? si nu vreau sa se inteleaga ca, critic preturile ei, daca vrei mergi, daca nu, nu, din ce am citit as zice ca nu prea...si lipsa notelor... O seara faina!

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Bravo pentru recenzie, tu fiind primu care a lasat o recenzie, cum ti se pare raportul calitate/pret? merita revizitata? si nu vreau sa se inteleaga ca, critic preturile ei, daca vrei mergi, daca nu, nu, din ce am citit as zice ca nu prea...si lipsa notelor... O seara faina!

Salut,

 

Am fost si eu la domnisoara dupa ce in prealabil am intrebat-o pe Adina daca face si colega ei deep la fel ca ea. Raspunsul a fost afirmativ, motiv pentru care am facut programare la ea, simplu prin telefon. Voce plăcută, programat intr-o ora, locație Avantgarden 3 colega cu Adina.

 

Domnisoara dragutica la fata, seamănă bine cu Adina, am si întrebat dacă sunt surori ptr ca pe langa asemănarea fizica are si gesturi similare cu ea însă mi-a spus că sunt prietene din copilărie.

 

Socializat un pic in bucătărie, imi spune ca a lucrat pe dincolo mai mult timp si ca era obișnuită pe repede înainte, nu ca aici unde se sta la socializat :). Imi spune ca s-a obișnuit și îi place in Brasov. M-am cerut la dus dupa ce am fumat o țigară cu ea, baie ok, tot ce trebuie. Revenit în camera domnisoara ma astepta in costumul Evei unde nu ai cum sa nu observi o pereche de sani absolut superbi, perfect rotunzi, sfarcuri frumoare, poziție perfecta. Am si intrebat-o daca sunt ai ei sau sunt puși, raspunsul fiind "nu, sunt ai mei, naturali!". Așezat pe pat, se urca domnisoara peste mine ..încep să o pipăi, sanii au o considtenta foarte raina, piele fina, ingrijita, la zuza se vedea ca are cel putin 3-4 zile, nu arata prea estetic. Incepe cu sărutări pe corp, coboară spre zona intimă, începe să o lungă, usor si pe oute si începe acțiunea. Un pic stangace, pe repede înainte, nici vorbă de deep, am si intrebat-o si mi-a zis ca ea nu poate ca se îneacă. O rog sa mai acorde o atenție outelor dar nu este ce trebuie, prea aparat, prea brutal, total stangace. O intreb de finalizare ca nu vroiam normal, zice ca face corporal, finalizat pe sânii aia frumoși.

 

Mers la dus, multumesc de întâlnire si dus am fost.

 

Locație: 9

Aspect: 8, poate 9 datorita rănilor

Igiena: 8, din cauza crizei

Oral np: 6

 

De revenit, nu cred..însă merita bifata pentru sani cine isi doreste.

 

Va salut

Pasiune

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0791516316
  • Oras:Brasov

Aveti putina răbdare cu ea ,e greu sa te obișnuiești cu un al tip de persoane atunci când te-ai obișnuit intr-Un alt mod. Nimeni nu s-s nascut invatat si sunt unele lucruri care unora dintre noi le fac rau . Asa ca va rog sa nu fiți răi cu ea 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Scuze daca vi s-a parut ca am fost rau cu ea prin relatarea întâlnirii, nu asta a fost intenția. Am vrut doar să ofer un feedback al intalnirii, exact cum a fost si nu cred că mă puteti contrazice la ceea ce am zis.

 

Sper sa înțeleși (nr. Daria) exact ce am vrut să spun si ce poti îmbunătăți :)

 

O zi frumoasa!

 

Ms

Pasiune

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...