Sari la conținut

Daria 0723770004


Postări Recomandate

  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Salutare.saptamana aceasta am vizitat si eu aceasta fata.locatie in avantgarden,curata cu toate cele necesare (curatenie,prosoape,gel de dus).daria este o fata micuta,slim,pentru cei ce se gandesc la o scolarita inocenta e perfecta.am optat pentru o ora si m-am simtit bine si la oral si la normal.la normal nu a comentat la pozitii iar la oral a fost atenta si la zonele adiacente.pentru deep mai are de lucrat dar este timp.

Locatie -10

Normal - 9

Oral -9

Igiena -10

Atitudine 10

Eu unul o sa mai revin

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Avand certitudinea unei zile de duminica mai aerisita in prima parte a ei, si inspirat de pozele afisate la inceput de topic, am optat sa o vizitez pe domnisoara Daria pentru ma bucura de compania ei si ai admira sanii de care vorbea colegul intr-un post mai sus. Imi fac programare cu o seara inainte, totul decurge ok si la ora stabilita ma afisez la locatie. Cunoscand deja locatia in urma unei intalniri cu Adina, colega ei, am gasit acelasi apartament cochet si curat, cu baia super ok dotata cu toate cele necesare. Daria mi-a deschis intr-o tinuta sexi, neagra ce ii punea in evidenta fundul obraznic, bine proportionat cu restul corpului. Intru in bucatarie , socializam putin la o cafea scurta, apoi la dus dupa care merg in dormitor unde domnisoara ma astepta goala pe pat. Ma intaind pe pat, Daria se urca pe mine, incepe usor cu sarutari pe corp in timp ce coboara usor pe abdomen spre zona de interes. Insista pe zonele adiacente in timp ce pastreaza contactul vizual apoi continua cu un oral bine executat, fara deep si fara a se ajuta de maini. Pentru ca nu imi place sa raman dator, o pun pe spate si ii intorc serviciul. Super curata, fara gusturi sau mirosuri suspecte, iar imaginea sanilor ei vazuti de jos in sus era dementiala. Am rugat-o apoi sa continue din nou cu oralul pentru ca voiam neaparat sa finalizez pe sanii ei ceea ce am si facut. Mi-am tras sufletul putin in timp ce Daria m-a imbratisat, am intrat din nou la dus, si , inainte sa ies pe usa, am socializat putin si cu  Adina. Cadoul a fost 150 Ron pentru o finalizare, inmanati inainte sa intru la dus, din proprie initiativa, fara sa-mi fie solicitati. Cand timpul imi va permite voi reveni cu siguranta, au ramas multe de explorat, Daria are potential mare.

Notele:

Locatie: 9 apartament ok, baia super ok
Domnisoara: 9 fata, 9 corp, sani nr. 2, fermi, miniona dar bine proportionata, corp tonifiat, machiaj discret
ON: 9 bine facut, fara maini, cu schimbari de ritm, poate cu timpul va reusi si deep
Igiena: 10, fara mirosuri, fara gusturi suspecte
GFE: 9 vorbareata, zambareata, fara FK.
Atitudine 10, proclient.
 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

buna daria69, astăzi pana la ce ora te găsesc? ms

Buna, astazi din pacate nu mai sunt disponibila dar maine ma poti gasi de la ora 11:00 :* :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Buna Daria!  Mai esti disponibila in seara asta pt 90 de minute?  Pana la ce ora se poate?   :hug1

Buna, eu nu verific foarte des forumul, ma gasesti pe whatsApp!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...