Sari la conținut

Daria 0723770004


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutare,

Am reusit sa ajung si eu la Daria, si tot ce pot zice ca a fost o alegere buna si o intalnire reusita. A trecut deja 2 saptamani de atunci, dar nu am avut timp sa scriu cateva randuri despre intalnire.

Modalitate de contact: A fost pe WhatsApp foarte usor, raspuns rapid si confirmare cu o ora inainte.

Locatia e usor de gasit, ultimele indicatii am primit cand am ajuns. Apartament cu 2 camere, utilat si curat, baia curata, tot ce ai nevoie pentru astfel de activitati.

Odata ajuns in apropiere am primit ultimele detalii, am urcat si am facut cunostinta cu Daria o fata frumoasa si actractiva. Ma asteptat in tinuta care am cerut-o, care a pus in valoare corpul si fundul ei.

Dupa o scurta prezentare m-a invitat in bucatarie, am fost servit cu o cafea, am vorbit putin de lucruri generale, o fata de treaba cu care poti sa intretii o conversatie. Dupa a urmat un scurt dus unde am primit un prosop mare si curat.

Odata ce am intrat in camera totul a decurs foarte natural. Primul nr. a inceput cu saruturi si mangaieri pe tot corpul dupa care a continuat cu un oral neprotejat superb chiar una dintre cele mai faine in ultima perioda, a fost soft cu atentie sporita la adiacente, insa fara deep. Am cerut prezervativ, a inceput LOT dupa care doggy si finalizat in prezervativ.

Intinsi pe pat am mai vorbit minute bune dupa care la initiativa ei am inceput a doua parte, care a inceput similar ca prima cu saruturi, si un oral la fel de bun. Dupa a montat un prezervativ si am unceput cu un  reverse LOT unde se misca bine, fundul se simte bine in mana. Am mai schimbat cateva pozitii fara sa comenteza, chiar accepta orice pozitie si la final am finalizat pe sanii ei frumosi.

Un dus si la final, imbracat si placat cu promisiune de a reveni.

 

Si acum notele ca recenzia sa fie completa:

Contact: 10, usor de gasit si foarte punctula, programarea a fost respectata

Locatia: 9, ai tot ce iti trebuie si e curata

Aspect: 9, E o fata micuta, are un corp frumos bine proportianat(slim) cu un fund fain si sani superbi, draguta la față.

Oral Nep: 8,5 - 9, o face foarte bine, umed, soft, insa fara deep si CIM

Normal: 10, acepta orice pozitie nu comenteaza, geme discret, participa la actiune.

Igiena: 10 Nu a facut dus in prezenta mea dar nu am simtit nimic in neregula.

Atitudine: 10, foarte destinsa inca de la inceput, vorbareata,  cu bun simt, atanta la cerintele tale.

Cadou: 300 ron/ora lasati inainte sa intru la dus.

De recomandat: Da.

De revenit: cu siguranta.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

FK ul ar tb sa vină doar natural,este doar părerea mea de vulpoi bătrân, chiar e mai ok să nu îl bagi în ofertă,ci doar să îl oferi fără tamtam doar când lucrurile decurg bine pt ambele părți implicate,ca și colegul altădată îs fan kiss,da ala mișto...când vezi că și tipa vrea,când e acea chimie stabilită...altfel atragi toți lăbarii incapabili să își facă o prietenă

 

e sex pe bani nu romanță :))

Ai mare dreptate, dar sa nu uitam ca am dreptul de a-mi selecta clientii ! :)
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Salutare,

Am reusit sa ajung si eu la Daria, si tot ce pot zice ca a fost o alegere buna si o intalnire reusita. A trecut deja 2 saptamani de atunci, dar nu am avut timp sa scriu cateva randuri despre intalnire.

Modalitate de contact: A fost pe WhatsApp foarte usor, raspuns rapid si confirmare cu o ora inainte.

Locatia e usor de gasit, ultimele indicatii am primit cand am ajuns. Apartament cu 2 camere, utilat si curat, baia curata, tot ce ai nevoie pentru astfel de activitati.

Odata ajuns in apropiere am primit ultimele detalii, am urcat si am facut cunostinta cu Daria o fata frumoasa si actractiva. Ma asteptat in tinuta care am cerut-o, care a pus in valoare corpul si fundul ei.

Dupa o scurta prezentare m-a invitat in bucatarie, am fost servit cu o cafea, am vorbit putin de lucruri generale, o fata de treaba cu care poti sa intretii o conversatie. Dupa a urmat un scurt dus unde am primit un prosop mare si curat.

Odata ce am intrat in camera totul a decurs foarte natural. Primul nr. a inceput cu saruturi si mangaieri pe tot corpul dupa care a continuat cu un oral neprotejat superb chiar una dintre cele mai faine in ultima perioda, a fost soft cu atentie sporita la adiacente, insa fara deep. Am cerut prezervativ, a inceput LOT dupa care doggy si finalizat in prezervativ.

Intinsi pe pat am mai vorbit minute bune dupa care la initiativa ei am inceput a doua parte, care a inceput similar ca prima cu saruturi, si un oral la fel de bun. Dupa a montat un prezervativ si am unceput cu un  reverse LOT unde se misca bine, fundul se simte bine in mana. Am mai schimbat cateva pozitii fara sa comenteza, chiar accepta orice pozitie si la final am finalizat pe sanii ei frumosi.

Un dus si la final, imbracat si placat cu promisiune de a reveni.

 

Si acum notele ca recenzia sa fie completa:

Contact: 10, usor de gasit si foarte punctula, programarea a fost respectata

Locatia: 9, ai tot ce iti trebuie si e curata

Aspect: 9, E o fata micuta, are un corp frumos bine proportianat(slim) cu un fund fain si sani superbi, draguta la față.

Oral Nep: 8,5 - 9, o face foarte bine, umed, soft, insa fara deep si CIM

Normal: 10, acepta orice pozitie nu comenteaza, geme discret, participa la actiune.

Igiena: 10 Nu a facut dus in prezenta mea dar nu am simtit nimic in neregula.

Atitudine: 10, foarte destinsa inca de la inceput, vorbareata,  cu bun simt, atanta la cerintele tale.

Cadou: 300 ron/ora lasati inainte sa intru la dus.

De recomandat: Da.

De revenit: cu siguranta.

Multumesc frumos dragul meu ! Te sarut ! :* :*
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

FK ul ar tb sa vină doar natural,este doar părerea mea de vulpoi bătrân, chiar e mai ok să nu îl bagi în ofertă,ci doar să îl oferi fără tamtam doar când lucrurile decurg bine pt ambele părți implicate,ca și colegul altădată îs fan kiss,da ala mișto...când vezi că și tipa vrea,când e acea chimie stabilită...altfel atragi toți lăbarii incapabili să își facă o prietenă

 

e sex pe bani nu romanță :))

In afara forumului, asa este normal!! Sarutul trebuie sa vina de la sine!!

Dar aici altfel se pune problema, ori il oferi ori nu!!

Daca o fata il face doar cu anumiti clienti, ies discutii, precum ca face diferente, iar asta nu va fi in favoarea ei!!

  • Minus 1
Link spre comentariu

FK ul ar tb sa vină doar natural,este doar părerea mea de vulpoi bătrân, chiar e mai ok să nu îl bagi în ofertă,ci doar să îl oferi fără tamtam doar când lucrurile decurg bine pt ambele părți implicate,ca și colegul altădată îs fan kiss,da ala mișto...când vezi că și tipa vrea,când e acea chimie stabilită...altfel atragi toți lăbarii incapabili să își facă o prietenă

 

e sex pe bani nu romanță :))

unii prefera gfe ridicat nu neaparat sex cu o curva si sa o tratezi ca atare asa ca mai bine sa gasesti ceva care se muleaza cautarilor decat ifose graba si da banu iesi in 5 minute si fa o laba in drum spre casa .

E mai bine sa fie expuse public serviciile pentru o mai buna clasificare .

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

De ce ghinion dragul meu!? Te astept cu mare drag ! :*

Hai sa iti povestesc o intamplare, oarecum hilara!!😃😃

Eram la o domnita, de altfel foarte buna in meseria ei cu un GFE fantastic, o vizitam destul de des si ne cunosteam de ceva timp.

In timpul actului, ea era deasupra, la un moment dat isi sprijina cotul de tablia patului si isi lasa capul in palma, uitandu-se la mine, dar fara a intrerupe actiunea. Instantaneu am pufnit in ras, spunand: "mai, dar tu nu ai nici o treaba"!!

Ea observand deranjul meu, nu a zis nimic si si-a schimbat pozitia...la final imi zice razand: "noi o sa ramanem mult timp prieteni". Din reactia ei mi-am dat seama ca fusese surprinsa de ce i-am spus!!😃😃😃😃

Ea fiind o perfectionista de altfel!!

  • Minus 1
Link spre comentariu

Hai sa iti povestesc o intamplare, oarecum hilara!!

Eram la o domnita, de altfel foarte buna in meseria ei cu un GFE fantastic, o vizitam destul de des si ne cunosteam de ceva timp.

In timpul actului, ea era deasupra, la un moment dat isi sprijina cotul de tablia patului si isi lasa capul in palma, uitandu-se la mine, dar fara a intrerupe actiunea. Instantaneu am pufnit in ras, spunand: "mai, dar tu nu ai nici o treaba"!!

Ea observand deranjul meu, nu a zis nimic si si-a schimbat pozitia...la final imi zice razand: "noi o sa ramanem mult timp prieteni". Din reactia ei mi-am dat seama ca fusese surprinsa de ce i-am spus!!

Ea fiind o perfectionista de altfel!!

cam irelevant ...
Link spre comentariu
  • Oras:aici.
  • Oras:aici.

Am avut ocazia sa o cunosc pe domnisoara Daria astazi ( sau doamna, who knows :)) ) .

 

Programare pe whatsapp, totul a decurs ok .

 

Locatia avantgarden, un apartament micut si curat, mai mult nu m-a interesat la el .

 

Fata este foarte draguta, cam fix pe gusturile mele, mica, cu fund misto si sani dementiali .

 

O sa fiu scurt si la obiect de data asta:

 

Aspect fata: 9, corp 9.5 - mi-au placut ochi, era ceva la ei care imi dadea o senzatie faina...nu stiu sa va zic ce .

Igiena: 10

Normal: 9.5, nu are probleme cu schimbatul actiuni, niste gemete false, dar nu deranjante :)

Oral: 8, cam mecanic, fara deep, dar cu putina atentie la zonele adiacente .

Gfe: 9.5, fk, privit in ochi in timpul actului, cam fricoasa cu conversatia, dar ajunge acolo daca insisti .

 

Finalizare: una in balon in doggy, una pe sani .

 

Fata e foarte ok, nu pare genul tipic din domeniu, e inca o copila care numai ea stie cum a ajuns sa faca asta . Nu i-a venit sa creada cand i-am spus cati ani am :) .

 

Calma, rabdatoare, o atitudine frumoasa, doar ca este cam speriata ea :) .

 

Per total de revenit, clar . O fata draguta cu servicii corecte . Intr-o alta viata i-as fi aratat brasovul :)

 

Tarif: 300 lei achitati la cererea ei inainte de dus .

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Am avut ocazia sa o cunosc pe domnisoara Daria astazi ( sau doamna, who knows :)) ) .

 

Programare pe whatsapp, totul a decurs ok .

 

Locatia avantgarden, un apartament micut si curat, mai mult nu m-a interesat la el .

 

Fata este foarte draguta, cam fix pe gusturile mele, mica, cu fund misto si sani dementiali .

 

O sa fiu scurt si la obiect de data asta:

 

Aspect fata: 9, corp 9.5 - mi-au placut ochi, era ceva la ei care imi dadea o senzatie faina...nu stiu sa va zic ce .

Igiena: 10

Normal: 9.5, nu are probleme cu schimbatul actiuni, niste gemete false, dar nu deranjante :)

Oral: 8, cam mecanic, fara deep, dar cu putina atentie la zonele adiacente .

Gfe: 9.5, fk, privit in ochi in timpul actului, cam fricoasa cu conversatia, dar ajunge acolo daca insisti .

 

Finalizare: una in balon in doggy, una pe sani .

 

Fata e foarte ok, nu pare genul tipic din domeniu, e inca o copila care numai ea stie cum a ajuns sa faca asta . Nu i-a venit sa creada cand i-am spus cati ani am :) .

 

Calma, rabdatoare, o atitudine frumoasa, doar ca este cam speriata ea :) .

 

Per total de revenit, clar . O fata draguta cu servicii corecte . Intr-o alta viata i-as fi aratat brasovul :)

 

Tarif: 300 lei achitati la cererea ei inainte de dus .

Multumesc frumos ! :*
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...