Sari la conținut

Daria 0723770004


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Dupa o lunga perioada am revenit si eu la domnisoara dupa ce am vazut recenziile celorlalti colegi. Trebuie sa recunosc ca nu am facut rau , colegii au avut dreptate in ceea ce priveste atitudinea Dariei. Cine a vizitat-o recent sigur a sesizat o imbunatatire considerabila atat a serviciilor cat si a modului in care te primeste. Am facut programare pe Whatapp,sunat din fata scarii . Desi am precizat ca am timp doar de o finalizare am fost intrebat daca vreau  o cafea pe care am savurat-o in bucatarie  cu Daria in bratele mele avand in fata ochilor doi sani superbi. A urmat dusul de rigoare dupa care am intrat in camera unde am descoperit o alta Daria fata de cea pe care o stiam cu ceva timp in urma,mult mai lipicioasa ,pupacioasa as putea spune foarte aproape de ceea ce astept eu de la o intalnire de acest gen. Nu am avut nici un moment senzatia ca se grabeste sa treaca de la o etapa la alta(preludiu cu FK-oral N - normal P in vreo 3 pozitii) desi repet am stat doar o finalizare.

Ca de obicei nu dau note pentru ca sunt subiective dar pot spune ca m-am simtit super bine in compania ei in  cele aprox 30-35 min petrecute impreuna.

PS Nu o recomand celor care vor hard, fata e o finuta

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Dupa o lunga perioada am revenit si eu la domnisoara dupa ce am vazut recenziile celorlalti colegi. Trebuie sa recunosc ca nu am facut rau , colegii au avut dreptate in ceea ce priveste atitudinea Dariei. Cine a vizitat-o recent sigur a sesizat o imbunatatire considerabila atat a serviciilor cat si a modului in care te primeste. Am facut programare pe Whatapp,sunat din fata scarii . Desi am precizat ca am timp doar de o finalizare am fost intrebat daca vreau  o cafea pe care am savurat-o in bucatarie  cu Daria in bratele mele avand in fata ochilor doi sani superbi. A urmat dusul de rigoare dupa care am intrat in camera unde am descoperit o alta Daria fata de cea pe care o stiam cu ceva timp in urma,mult mai lipicioasa ,pupacioasa as putea spune foarte aproape de ceea ce astept eu de la o intalnire de acest gen. Nu am avut nici un moment senzatia ca se grabeste sa treaca de la o etapa la alta(preludiu cu FK-oral N - normal P in vreo 3 pozitii) desi repet am stat doar o finalizare.

Ca de obicei nu dau note pentru ca sunt subiective dar pot spune ca m-am simtit super bine in compania ei in  cele aprox 30-35 min petrecute impreuna.

PS Nu o recomand celor care vor hard, fata e o finuta

Multumesc frumos ! Te sarut :* :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutare. Ieri, cam pe la pranz asa, am reusit sa o vizitez si eu pe domnisoara. Programarea a fost facut cu o zi inainte prin SMS. Cu 5 minute inainte de ora stabilita, m-a contactat pentru a ma intreba daca am nevoie de ajutor sa gasesc blocul. Deci punctualitatea e un punct forte.

Locatia e destul de usor de gasit dar nu  stricau niste indrumari extra din partea ei.

 

Odata ajuns am fost intampinat de o fata foarte draguta, zambitoare si dornica de distractie. Am achitat inainte, dupa care am stat putin de povesti in bucatarie.

A urmat un duș de reimprospatare pt mine timp in care ea ma astepta in camera. Este o fata micuta de inaltime , frumusica , perfecta pentru cei care prefera minionele.

Ca sa  fie mai simplu pt aspect merge lejer un 9.

 

Acum actiunea după cum urmeaza :

ON : 9 e atenta zonele adiacente, geme si schimba rimul. 

 

NP : 9. Cu mentiunea ca ea mi-se pare genul care pefera  un stil mai soft. Dar la LOT este excelenta, nu veti regreta.

 

Timp efectiv petrecut 1h. Nu se uita la ceas, nu da mesaj sau alte d-astea.

 

De recomandat ? Eu zic ca da.

De revenit ? Eu unul da.

 

Sper sa va fie utila recenzia mea. Succes in toate.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Salutare. Ieri, cam pe la pranz asa, am reusit sa o vizitez si eu pe domnisoara. Programarea a fost facut cu o zi inainte prin SMS. Cu 5 minute inainte de ora stabilita, m-a contactat pentru a ma intreba daca am nevoie de ajutor sa gasesc blocul. Deci punctualitatea e un punct forte.

Locatia e destul de usor de gasit dar nu  stricau niste indrumari extra din partea ei.

 

Odata ajuns am fost intampinat de o fata foarte draguta, zambitoare si dornica de distractie. Am achitat inainte, dupa care am stat putin de povesti in bucatarie.

A urmat un duș de reimprospatare pt mine timp in care ea ma astepta in camera. Este o fata micuta de inaltime , frumusica , perfecta pentru cei care prefera minionele.

Ca sa  fie mai simplu pt aspect merge lejer un 9.

 

Acum actiunea după cum urmeaza :

ON : 9 e atenta zonele adiacente, geme si schimba rimul. 

 

NP : 9. Cu mentiunea ca ea mi-se pare genul care pefera  un stil mai soft. Dar la LOT este excelenta, nu veti regreta.

 

Timp efectiv petrecut 1h. Nu se uita la ceas, nu da mesaj sau alte d-astea.

 

De recomandat ? Eu zic ca da.

De revenit ? Eu unul da.

 

Sper sa va fie utila recenzia mea. Succes in toate.

Multumesc frumos ! Te sarut si te mai astept cu drag ! :* :*
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutare, ieri am vizitat-o pe tânăra domnișoara, și pot sa spun ca totul a decurs foarte bine. Am avut parte de un pahar de cola ocazie cu care am discutat puțin și trecut peste timiditatea primei întâlniri. Făcut dus și trecut in dormitor unde daria și-a făcut simțită prezenta. La început timida dar ulterior s-a dezlănțuit. Fk, sărutări tot tacâmul necesar începerii unei serii frumoase. ON cu atenție la tot ce trebuie, ritm corect fără graba, și ulterior trecut la NP. Fata foarte ok, mi-a lăsat impresia ca s-a implicat, am avut senzația de prietena/amanta. După ce s-a terminat toată acțiunea, am stat puțin îmbrățișați și ulterior mi-a oferit un masaj de relaxare foarte plăcut, lăsându-mi impresia ca știe ce face si la acest capitol. Per total o experiența plăcută, din pct meu de vedere voi mai merge la ea cu prima ocazie. Ca și note ar fi:

Aspect - 9

GFE - 9

ON - 9

NP -9

Probabil la a doua întâlnire va fi mai bine, mulțumesc Daria pentru o seara plăcută.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:aici.
  • Oras:aici.

Am revenit la Daria pe vremea cand era Ada si nu raspundea :) .

 

O sa fiu succint si o sa zic ce s-a schimbat .

 

Fata tot imi place cum arata, a devenit mai comunicativa, mai deschisa .

 

Oralul e punctul care trebuie imbunatatit, e mecanic, fara artificii fara nimic .

 

In rest, normal bun, activa, se implica .

 

Gfe mai bun fata de prima oara, mai vorbareata, mai deschisa .

 

Mie per total imi place, e de revenit, o fata corecta si simpatica, daca imbunatateste si oralul si adauga si o finalizare orala / faciala deja e foarte bine .

 

Daca o sa ma mut in brasov cum preconizez, o sa mai vizitez .

 

Multumesc Daria .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Am revenit la Daria pe vremea cand era Ada si nu raspundea :) .

 

O sa fiu succint si o sa zic ce s-a schimbat .

 

Fata tot imi place cum arata, a devenit mai comunicativa, mai deschisa .

 

Oralul e punctul care trebuie imbunatatit, e mecanic, fara artificii fara nimic .

 

In rest, normal bun, activa, se implica .

 

Gfe mai bun fata de prima oara, mai vorbareata, mai deschisa .

 

Mie per total imi place, e de revenit, o fata corecta si simpatica, daca imbunatateste si oralul si adauga si o finalizare orala / faciala deja e foarte bine .

 

Daca o sa ma mut in brasov cum preconizez, o sa mai vizitez .

 

Multumesc Daria .

Buna dragul meu, eu sunt Daria si Daria am fost mereu ma confunzi nu am avut numele de Ada niciodata
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Salutare, ieri am vizitat-o pe tânăra domnișoara, și pot sa spun ca totul a decurs foarte bine. Am avut parte de un pahar de cola ocazie cu care am discutat puțin și trecut peste timiditatea primei întâlniri. Făcut dus și trecut in dormitor unde daria și-a făcut simțită prezenta. La început timida dar ulterior s-a dezlănțuit. Fk, sărutări tot tacâmul necesar începerii unei serii frumoase. ON cu atenție la tot ce trebuie, ritm corect fără graba, și ulterior trecut la NP. Fata foarte ok, mi-a lăsat impresia ca s-a implicat, am avut senzația de prietena/amanta. După ce s-a terminat toată acțiunea, am stat puțin îmbrățișați și ulterior mi-a oferit un masaj de relaxare foarte plăcut, lăsându-mi impresia ca știe ce face si la acest capitol. Per total o experiența plăcută, din pct meu de vedere voi mai merge la ea cu prima ocazie. Ca și note ar fi:

Aspect - 9

GFE - 9

ON - 9

NP -9

Probabil la a doua întâlnire va fi mai bine, mulțumesc Daria pentru o seara plăcută.

Cu mare drag! Multumesc frumos si eu ! :*
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Era Ada in brasov...la asta m am referit si ea nu raspundea :) .

Ok imi cer scuze, am inteles eu gresit,multumesc frumos pt recenzie ! :*

  • Like 1
Link spre comentariu

Acum doua zile am reusit sa ajung si eu la frumoasa Daria , programare facuta prin watsup , confirmare cu jumatate de ora inainte.

Este 100% cea din poze , chiar mai frumoasa in realitate cu niste sâni superbi ðŸ˜

Decartat 150 la inceput , facut un dus rapid si trecut la actiune ðŸ˜

On 10, np 9 , gfe+fk 10 , atitudine proclient

De revenit DAAAAA

Superba 😘

Link spre comentariu
Reputație: 2451
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Acum doua zile am reusit sa ajung si eu la frumoasa Daria , programare facuta prin watsup , confirmare cu jumatate de ora inainte.

Este 100% cea din poze , chiar mai frumoasa in realitate cu niste sâni superbi

Decartat 150 la inceput , facut un dus rapid si trecut la actiune

On 10, np 9 , gfe+fk 10 , atitudine proclient

De revenit DAAAAA

Superba

Multumesc frumos ! :*
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...