Sari la conținut

Daria 0723770004


Postări Recomandate

  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Noul regulament iti permite sa postezi poze noi si intervalul de timp in care esti disponibila.

Sa inteleg ca daca o sa postez zilnic disponibila intre orele..., nu ar fi o problema, nu ?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Nu... daca e o singura data... indicat ar fi sa pui si o poza (noua)... Adica sa nu fie ceva sec. Dar asta tu alegi.

Ok, multumesc ! :*

Link spre comentariu

Salutare

Am vizitat și eu pe daria și vreau sa spun ca a fost cea mai buna alegere pe anul asta, nu știu cum am putut sa scap pana acum.

Vreau sa spun ca fata asta merita toți banii m-am simțit ca la o iubita.

Deci am luat legătura cu ea pe watsapp a răspuns de fiecare data rapid și la subiect stabilit întâlnirea cu o zi înainte respectata din ambele părți, am ajuns chiar un pic mai devreme.

Am beneficiat de un On--Np și un Gfe la un nivel foarte ridicat.

Acum notele.

Contact..10 watsapp ulterior telefonic ușor rapid și la subiect.

Locație. 10 urban residence

Ap frumos curat spațios Baia curata dotata cu tot ce ai nevoie.

Aspect fata 9,5 pentru mine aici fiecare cu gustul lui dar după mine e bomba are tot ce trebuie și unde trebuie.

On. 9 ca la carte cu atenție peste tot priviri din alea de îți vine să te ternmini păcat ca nu face cim.

Np. 9 participa intens la acțiune geme frumos am schimbat vreo 3 poziții finalizare în cauciuc.

Gfe. 10 nu știu cum face dar eu m-am simțit ca la iubita bănuiesc ca depinde cum ne comportam și noi cu ea. Fk la discreție și susținut de la inițiativa ei, aici iarăși cred ca depinde de igiena.

Timp petrecut cu ea 1 ora fără sa se uite la ceas cel puțin nu am văzut eu 300.

Igiena. 10 impecabila

De recomandat. Da

De revenit Da eu am sa revin Orcand o sa am ocazia dacă ma mai primește.

Daria mulțumesc pentru tot ține-o tot asa.

Bafta și presiune în instalații.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Salutare

Am vizitat și eu pe daria și vreau sa spun ca a fost cea mai buna alegere pe anul asta, nu știu cum am putut sa scap pana acum.

Vreau sa spun ca fata asta merita toți banii m-am simțit ca la o iubita.

Deci am luat legătura cu ea pe watsapp a răspuns de fiecare data rapid și la subiect stabilit întâlnirea cu o zi înainte respectata din ambele părți, am ajuns chiar un pic mai devreme.

Am beneficiat de un On--Np și un Gfe la un nivel foarte ridicat.

Acum notele.

Contact..10 watsapp ulterior telefonic ușor rapid și la subiect.

Locație. 10 urban residence

Ap frumos curat spațios Baia curata dotata cu tot ce ai nevoie.

Aspect fata 9,5 pentru mine aici fiecare cu gustul lui dar după mine e bomba are tot ce trebuie și unde trebuie.

On. 9 ca la carte cu atenție peste tot priviri din alea de îți vine să te ternmini păcat ca nu face cim.

Np. 9 participa intens la acțiune geme frumos am schimbat vreo 3 poziții finalizare în cauciuc.

Gfe. 10 nu știu cum face dar eu m-am simțit ca la iubita bănuiesc ca depinde cum ne comportam și noi cu ea. Fk la discreție și susținut de la inițiativa ei, aici iarăși cred ca depinde de igiena.

Timp petrecut cu ea 1 ora fără sa se uite la ceas cel puțin nu am văzut eu 300.

Igiena. 10 impecabila

De recomandat. Da

De revenit Da eu am sa revin Orcand o sa am ocazia dacă ma mai primește.

Daria mulțumesc pentru tot ține-o tot asa.

Bafta și presiune în instalații.

Multumesc frumos , te sarut si te astept cu mare drag de fiecare data cand ai placerea sa ne vedem ! :* :* :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Buna dragii mei vreau sa va anunt ca eu voi mai fi disponibila pana pe 13 Iulie, dupa care ma voi retrage din aceasta activitate pe perioada nedeterminata. Va sarut :*

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0745844074 /00393294926204
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0745844074 /00393294926204
  • Oras:Brasov

Si eu care credeam ca te mai gasesc in august sa iti fac cateva vizite 😭😭😭

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Si eu care credeam ca te mai gasesc in august sa iti fac cateva vizite

Imi pare rau dar nu cred ca o sa ne mai vedem :*

Link spre comentariu
  • Oras:Transylvania
  • Oras:Transylvania

Buna

Intru-n mod egoist asi spune ca e pacat ca pleci parerea mea personala este ca esti dintre cele mai faine fete din bv dar sar putea sa fie o decizie buna in viitorul tau.

Iti doresc tot binele din lume si succes!

 

   E alegerea ei si trebuie sa i-o respectam. Poate isi doreste sa faca altceva in viata asta scurta.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna

Intru-n mod egoist asi spune ca e pacat ca pleci parerea mea personala este ca esti dintre cele mai faine fete din bv dar sar putea sa fie o decizie buna in viitorul tau.

Iti doresc tot binele din lume si succes!

Subscriu. O fata de nota 10 (nu pe linie, ca bate la ochi) de la socializare, atitudine și pana la sexul propriu-zis.

 

Sper sa ne mai vedem macar o data, daca nu, mult succes pe viitor!

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Surprins de postarea Dariei de a ne părăsi cât de curând, am decis să-i fac o vizita chiar dacă a fost scurta fiind în graba,a fost o întâlnire în care m-am simțit minunat ca de altfel la toate pe care le-am avut pana acum cu ea. Te pup Daria și sper sa ne mai întâlnim pana pleci(ești printre puținele fete la care am fost în Brașov care știu sa aprecieze o persoana) Multumesc😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Surprins de postarea Dariei de a ne părăsi cât de curând, am decis să-i fac o vizita chiar dacă a fost scurta fiind în graba,a fost o întâlnire în care m-am simțit minunat ca de altfel la toate pe care le-am avut pana acum cu ea. Te pup Daria și sper sa ne mai întâlnim pana pleci(ești printre puținele fete la care am fost în Brașov care știu sa aprecieze o persoana) Multumesc

Cu mare drag, multumesc frumos si eu . Te pup si te mai astept cu drag de fiecare data cand ai placerea sa ne vedem :* :* :*

Link spre comentariu
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Hei dragii mei, planurile mi-au fost date un pic peste cap si tin sa va anunt ca o sa mai raman o perioada in orasul vostru minunat si o sa va anunt cu o saptamana inainte de retragerea mea. Va sarut si va astept cu drag :* :* :*

 

Astazi ma gasiti pana la ora 21:00 :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0745844074 /00393294926204
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0745844074 /00393294926204
  • Oras:Brasov

Buna Daria ai idee cu cat timp ti-au fost date peste cap planurile intreb pentru un prieten . :)))))

Te pup si sper sa apuc sa te revad

Link spre comentariu
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Buna Daria ai idee cu cat timp ti-au fost date peste cap planurile intreb pentru un prieten . :)))))

Te pup si sper sa apuc sa te revad

Nu stiu exact cat o sa mai stau, dar pana la sfarsitul lunii August o sa fiu in Brasov cu siguranta ! Te pup
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...