Sari la conținut

Daria 0723770004


Postări Recomandate

  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

dar mai prost :)

Am rugămintea de a nu ma mai cita. Imi închipui cat de greu iti este sa te coborî de la nivelul tau (Elita), la nivelul meu de (agramat, prostalau..etc). Nu as dori sa iti scrintesti vreun neuron prețios încercând să mă înțelegi.

 

 

Scuze Daria pentru off-topic.

Link spre comentariu

Salutare, ieri am vizitat-o pe Daria. Ce pot să spun, programarea am făcut-o cu două ore înainte și a fost respectată "La virgulă", vorba unui mustăcios celebru.

Locația este curată undeva pe lângă Coresi.

Domnișoara este foarte amabilă, deschisă și chiar reușește să te destindă. Am avut parte de un GFE ridicat.

După puțină socializare a urmat dușul de rigoare și apoi acțiunea s-a mutat în dormitor. Aici totul a fost de nota 10, geme frumos, se implica și reușește să te facă să te simți foarte bine.

An început cu un ON după care i-am întors serviciul. NP am schimbat două poziții și am finalizat COB.

Chiar dac e mai mică de înălțime, are un corp frumos, mai ales sânii, care sunt cireașa de pe tort.

Note nu vreau să dau, petru mine a fost foarte bine, proclient, fără nici un pic de grabă. Este de revenit.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Salutare, ieri am vizitat-o pe Daria. Ce pot să spun, programarea am făcut-o cu două ore înainte și a fost respectată "La virgulă", vorba unui mustăcios celebru.

Locația este curată undeva pe lângă Coresi.

Domnișoara este foarte amabilă, deschisă și chiar reușește să te destindă. Am avut parte de un GFE ridicat.

După puțină socializare a urmat dușul de rigoare și apoi acțiunea s-a mutat în dormitor. Aici totul a fost de nota 10, geme frumos, se implica și reușește să te facă să te simți foarte bine.

An început cu un ON după care i-am întors serviciul. NP am schimbat două poziții și am finalizat COB.

Chiar dac e mai mică de înălțime, are un corp frumos, mai ales sânii, care sunt cireașa de pe tort.

Note nu vreau să dau, petru mine a fost foarte bine, proclient, fără nici un pic de grabă. Este de revenit.

Multumesc frumos pentru apreciere si pentru recenzie si ma bucur ca te-ai simtit bine in compania mea ! Te pup :* :* :*
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator yaksha98
Reputație: 0

Dupa 4H cu trenul am reusit sa-mi pun ordine in ganduri.😠Pentru mine a fost "prima data",extrem de emotionat inca de cand am intrat in bloc imi simteal toate organele cum bateau in acelasi ritm cu pulsul meu. M-a intampinat la usa Daria, extrem de draguta, par lung de un negru intens putin carliontat si o tinuta foarte foarte HOT. In prima parte, am stat amandoi de vorba la o tigara, are o voce foarte calda si relaxanta, dar tinand cont a sunt eu asta doar m-a emotionat si mai tare.😄 Apartamentul foarte curat, dragut,destul de intunecat incat nici nu ziceai ca esti in mijlocul zilei(mi-a placut la nebunie sunt o bufnita ador intunericul😊). O fata foarte intelegatoare,amabila. Buze foarte moi,este o placere. Fiind in concediu in Brasov am admirat destule peisaje. Dar peisajul sa o vad pe Daria deasupra mea,a batut la fund toti muntii😂. Pentru prima mea experinta, a fost super duper awesome, nu regret absolut nimic ca am ales sa vin la ea. Duß curat si prosoape curate, desi din graba mea la plecare(trebuia sa prind trenul) am stropit nițel pe jos(Imi pare rau Daria😔). Nu o sa intru in prea multe detalii because it's my first time u fuckers😂😂. O sa las doar o nota generala:10😊. Cu prima ocazie inapoi in Brasov sigur am sa mai revin. Iti multumesc frumos Daria!☺ Cu prima ocazie cand am sa revin in Brasov sigur o sa trec iar.

Link spre comentariu

Dupa 4H cu trenul am reusit sa-mi pun ordine in ganduri. Pentru mine a fost "prima data",extrem de emotionat inca de cand am intrat in bloc imi simteal toate organele cum bateau in acelasi ritm cu pulsul meu. M-a intampinat la usa Daria, extrem de draguta, par lung de un negru intens putin carliontat si o tinuta foarte foarte HOT. In prima parte, am stat amandoi de vorba la o tigara, are o voce foarte calda si relaxanta, dar tinand cont a sunt eu asta doar m-a emotionat si mai tare. Apartamentul foarte curat, dragut,destul de intunecat incat nici nu ziceai ca esti in mijlocul zilei(mi-a placut la nebunie sunt o bufnita ador intunericul). O fata foarte intelegatoare,amabila. Buze foarte moi,este o placere. Fiind in concediu in Brasov am admirat destule peisaje. Dar peisajul sa o vad pe Daria deasupra mea,a batut la fund toti muntii. Pentru prima mea experinta, a fost super duper awesome, nu regret absolut nimic ca am ales sa vin la ea. Duß curat si prosoape curate, desi din graba mea la plecare(trebuia sa prind trenul) am stropit nițel pe jos(Imi pare rau Daria). Nu o sa intru in prea multe detalii because it's my first time u fuckers. O sa las doar o nota generala:10. Cu prima ocazie inapoi in Brasov sigur am sa mai revin. Iti multumesc frumos Daria!☺ Cu prima ocazie cand am sa revin in Brasov sigur o sa trec iar.

 

Esti cam nou sa prezinti credibilitate....

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Dupa 4H cu trenul am reusit sa-mi pun ordine in ganduri. Pentru mine a fost "prima data",extrem de emotionat inca de cand am intrat in bloc imi simteal toate organele cum bateau in acelasi ritm cu pulsul meu. M-a intampinat la usa Daria, extrem de draguta, par lung de un negru intens putin carliontat si o tinuta foarte foarte HOT. In prima parte, am stat amandoi de vorba la o tigara, are o voce foarte calda si relaxanta, dar tinand cont a sunt eu asta doar m-a emotionat si mai tare. Apartamentul foarte curat, dragut,destul de intunecat incat nici nu ziceai ca esti in mijlocul zilei(mi-a placut la nebunie sunt o bufnita ador intunericul). O fata foarte intelegatoare,amabila. Buze foarte moi,este o placere. Fiind in concediu in Brasov am admirat destule peisaje. Dar peisajul sa o vad pe Daria deasupra mea,a batut la fund toti muntii. Pentru prima mea experinta, a fost super duper awesome, nu regret absolut nimic ca am ales sa vin la ea. Duß curat si prosoape curate, desi din graba mea la plecare(trebuia sa prind trenul) am stropit nițel pe jos(Imi pare rau Daria). Nu o sa intru in prea multe detalii because it's my first time u fuckers. O sa las doar o nota generala:10. Cu prima ocazie inapoi in Brasov sigur am sa mai revin. Iti multumesc frumos Daria!☺ Cu prima ocazie cand am sa revin in Brasov sigur o sa trec iar.

Multumesc frumos si eu, ma bucur ca te-ai simtit bine in compania mea si te mai astept cu drag ! :* :* :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...