Sari la conținut

Daria 0723770004


Postări Recomandate

Vizitat domnisoara in aceasta dupa-masa. Locatia in zona Coresi,un apartament frumos si primitor.

Daria ma astepta imbracata intr-o lenjerie intima foarte atragatoare. Socializam la un pahar de suc dupa care mrgem in dormitor.

Incepem cu sarutari corporale de ambele parti,oral protejat foarte bun cu ruperi de ritm. Accepta sa ii se faca oral si geme foarte placut.

Urmeaza normal protejat,schimbat 2-3 pozitii,finalizat in balonas.

Daria este o domnisoara de nota 10,foarte draguta,se implica in ceea ce face si nu te simti deloc grabit. Am avut impresia ca ne cunostem de-o viata.

Au fost momente intense si foarte frumoase,pt care iti multumesc.

De revenit ? Cu siguranta DA !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Vizitat domnisoara in aceasta dupa-masa. Locatia in zona Coresi,un apartament frumos si primitor.

Daria ma astepta imbracata intr-o lenjerie intima foarte atragatoare. Socializam la un pahar de suc dupa care mrgem in dormitor.

Incepem cu sarutari corporale de ambele parti,oral protejat foarte bun cu ruperi de ritm. Accepta sa ii se faca oral si geme foarte placut.

Urmeaza normal protejat,schimbat 2-3 pozitii,finalizat in balonas.

Daria este o domnisoara de nota 10,foarte draguta,se implica in ceea ce face si nu te simti deloc grabit. Am avut impresia ca ne cunostem de-o viata.

Au fost momente intense si foarte frumoase,pt care iti multumesc.

De revenit ? Cu siguranta DA !

Multumesc frumos pentru vizita si pentru recenzie si ma bucur tare mult ca te-ai simtit bine in compania mea. Te pup :*

Link spre comentariu
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Buna dragii mei, incepand de astazi o sa mai raman in orasul vostru o saptamana, astazi sunt la birou ca de obicei pana la ora 21:00 va pup si va astept cu drag :* :* :*

Link spre comentariu
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Cand revii?

Unde te gasim dupa aceasta saptamana? Bucurie ar fi sa te gasim la Bucuresti!

O sa ma intorc in ianuarie, iar pana atunci nu o sa activez nicaieri si in Bucuresti nu o sa vin nicioadata

Link spre comentariu
  • Telefon: 0770755746
  • Oras:București
  • Telefon: 0770755746
  • Oras:București

Pai te asteptam caci eu nu am apucat sa vin la tine si tare frumusica esti. Sa ne spui unde te relochezi. Succes pe unde ai treaba si te asteptam cu interes!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Pai te asteptam caci eu nu am apucat sa vin la tine si tare frumusica esti. Sa ne spui unde te relochezi. Succes pe unde ai treaba si te asteptam cu interes!

Multumesc, dar in ianuarie tot in Brasov o sa vin :*

Link spre comentariu
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Buna dragii mei,eu nu mai sunt in orasul vostru si imi pare rau ca nu am putut sa va anunt mai repede.Va multumesc tuturor pentru vizite si pentru recenzii.Va pup si sa ne vedem cu bine anul viitor :* :* :*

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

❤❤❤Buna dragii mei ! Ce faceti ? Sunteti bine ? Imi este tare dor de voi, sper ca si voua  de mine🤗 , dar o sa ne revedem curand. Sarbatori Fericite ! Craciun Fericit tuturor ! Va pupacesc  si abia astept sa va revad . 🥰🥰🥰

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0770755746
  • Oras:București
  • Telefon: 0770755746
  • Oras:București
22 minutes ago, daria69 said:

❤❤❤Buna dragii mei ! Ce faceti ? Sunteti bine ? Imi este tare dor de voi, sper ca si voua  de mine🤗 , dar o sa ne revedem curand. Sarbatori Fericite ! Craciun Fericit tuturor ! Va pupacesc  si abia astept sa va revad . 🥰🥰🥰

Craciun fericit, te asteptam fata frumoasa si dulce

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...