Sari la conținut

Daria 0723770004


Postări Recomandate

  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 5 minute, andydry a spus:

Dar de unde stii ca a vrut sa se scoata?Poate chiar a crezut ca ai abordat-o dubios

Omule, atitudinea ei de acuma nu are nici o treaba cu ceea ce am vorbit pe whatss... acuma vine și spune ca am am fost dubios, ca am insistat... pai hi ca îți trimit conversatia în privat, ce naiba... Mai drăguț de atâta nu cred ca vorbește nimeni cu ea... și ți e cont de absolut tot, cum am abordat-o, și cum am vorbit cu ea

 

Acum 8 minute, andydry a spus:

,la ea ori e alba,ori e neagra.Va urma....sau nu

Înțeleg ce spui tu, dar nu prea pușcă cu ceea ce a făcut sau face, nu e alba sau neagra, e cam colorat...

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

@daria69 

Imi cer scuze!🙈

Te-am judecat eronat!🙈😁 Se pare ca ai atins maturitatea profesionala, care ti-a dezvoltat simtul de a "citi" din cuvinte calitatea/caracterul clientilor. 👍😁

Bravo! 👍😁 ai dat dovada de caracter si verticalitate.👍 Din pacate, foarte putine fete de aici se pot lauda cu asa ceva!😣

Mult succes! Si tine-o tot asa!😁😘 Nu ceda in fata "futacilor comentatori" 😁

Le-ai aratat adevarata fata! Fii tare!😘

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Bifat, pe scurt:

Miniona bine proportionata, frumusica la fata, intalnirea a fost scurta datorata unui ON bine facut cu tente de DT(s-a inecat un pic ceea ce ma excitat si mai tare) si limbute la oo, dupa ce s-a urcat peste mine(dupa ce a confirmat ca asta vreau) l-am simtit pe soldat la inghesuiala, foarte stramta as zice 😍

ON 9( DT calumea ar fi fost maxim) 

NP 9 

GFE 10 (pupacioasa si f prietenosa) 

Recomand. 

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
Acum 6 ore, altadata a spus:

@daria69 

Imi cer scuze!🙈

Te-am judecat eronat!🙈😁 Se pare ca ai atins maturitatea profesionala, care ti-a dezvoltat simtul de a "citi" din cuvinte calitatea/caracterul clientilor. 👍😁

Bravo! 👍😁 ai dat dovada de caracter si verticalitate.👍 Din pacate, foarte putine fete de aici se pot lauda cu asa ceva!😣

Mult succes! Si tine-o tot asa!😁😘 Nu ceda in fata "futacilor comentatori" 😁

Le-ai aratat adevarata fata! Fii tare!😘

Multumesc frumos ! 😊

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
Acum 6 ore, spacefart a spus:

Bifat, pe scurt:

Miniona bine proportionata, frumusica la fata, intalnirea a fost scurta datorata unui ON bine facut cu tente de DT(s-a inecat un pic ceea ce ma excitat si mai tare) si limbute la oo, dupa ce s-a urcat peste mine(dupa ce a confirmat ca asta vreau) l-am simtit pe soldat la inghesuiala, foarte stramta as zice 😍

ON 9( DT calumea ar fi fost maxim) 

NP 9 

GFE 10 (pupacioasa si f prietenosa) 

Recomand. 

Multumesc pentru vizita si ma bucur ca te-ai simtit bine in compania mea ! Te pup 💋😊

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Hey dragii mei, eu mi-am incheiat programul in seara asta 😊 Ne vedem maine la birou dupa ora 11:30 ! Va pup si noapte buna ! 💋💋💋

Point Blur_Jul302021_082548.jpg

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Am trecut astăzi pe la Daria și a fost super!

După o încercare recenta nereușită de a ajunge la ea, astăzi s-au aliniat planetele și a fost cu finalizare (de doua ori🙂).

Programarea am facut-o pe whatsapp, inițial mesaj, ulterior apel (doar audio, nu mi-a cerut poze😅);

Am găsit locația, ajuns în apartament, o fata drăguță, parca arata mai bine decât în poze, intr-o costumație roșie.

Am fost invitat sa iau loc, servit cu un pahar cu apa și am socializat puțin. Puținul asta a fost vreo 10 minute, scurtat de ea, ca eu ma lungisem la vorba. Foarte dulcica fata, chiar au ajutat acele minute de small talk la detensionarea atmosferei🙂.

Am fost invitat la dus, mai făcusem unul acasă, dar nu aveam cum sa o refuz.

Ajuns în dormitor am început cu ON, foarte plăcut, ulterior LOT și doggy, ceva intermediar și finalizarea în picioare pe sâni.

Una din reguli, menționată la început, a fost fara COF, dar la final din viteza o parte din înotători au zburat mai sus, spre fața ei😅. Nu am fost eu responsabil cu tintitul, ci ea, dar cred ca fost presiunea mare in instalație și am depășit teritoriul recomandat. Eu m-am blocat puțin, gândindu-mă ca s-a stricat intalnirea, dar nu a fost deloc asa, nu a reacționat deplasat😅.

Am mai povestit puțin și am început runda a doua, similara cu prima, doar ca mai lunga cu 5 minute🙂.

Pe tot parcursul întâlnirii, a fost foarte dulce, nimic nelalocul lui, nici un pic de atitudine deplasata, cât se poate de naturala. M-am simțit ca și cum ne-am fi cunoscut de câțiva ani. Probabil si datorita atitudinii este asa apreciata pe plan local, din punctul meu de vedere, asta a facut jumătate din intalnire.

Am mai remarcat unghiile ei, frumos pictate, fiecare unghie cu propriul model. Un detaliu mic, dar care mi-a plăcut.

Nu ma pricep la dat note, dar probabil cand voi mai vizita orașul, o voi include si pe Daria în circuitul meu turistic.

Am spus ca vreau sa stau o ora de la bun inceput, asa ca ar fi trebuit să las 250 RON. Am lăsat 300 RON din proprie initiativa, bani bine investiți 🙂.

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 10 ore, altadata a spus:

@daria69 

Imi cer scuze!🙈

Te-am judecat eronat!🙈😁 Se pare ca ai atins maturitatea profesionala, care ti-a dezvoltat simtul de a "citi" din cuvinte calitatea/caracterul clientilor. 👍😁

Bravo! 👍😁 ai dat dovada de caracter si verticalitate.👍 Din pacate, foarte putine fete de aici se pot lauda cu asa ceva!😣

Mult succes! Si tine-o tot asa!😁😘 Nu ceda in fata "futacilor comentatori" 😁

Le-ai aratat adevarata fata! Fii tare!😘

Ești total pe din afara subiectului... Astăzi mi-au cerut câțiva useri discuția dintre mine și Daria de pe whats, erau curioși cum a decurs și dacă am fost dubios.. normal ca le-am trimis-o.... am sa o postez și aici cât de curand, sa nu mai fie nici un dubiu asupra situației create, apoi voi trageți concluziile. 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
Acum 9 ore, extraterestru78 a spus:

Ești total pe din afara subiectului... Astăzi mi-au cerut câțiva useri discuția dintre mine și Daria de pe whats, erau curioși cum a decurs și dacă am fost dubios.. normal ca le-am trimis-o.... am sa o postez și aici cât de curand, sa nu mai fie nici un dubiu asupra situației create, apoi voi trageți concluziile. 

 

Stii ce tu ai impresia ca daca esti @extraterestru78 poti avea orice femeie sau cum ?! Invata sa primesti un refuz si gata, eu aleg cu cine ma intalnesc indiferent daca esti sau nu dubios, daca nu imi place ceva e simplu nu vii la mine si plus de asta am banuit de la inceput ca esti tu si ma bucur din tot sufletul ca nu te-am primit.  Vad ca tu nu ai inteles ca nu a fost din cauza discutiei sau ca ai fost dubios, doar ca am banuit ca ai fi tu si a fost un motiv in plus sa nu te accept. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 2 minute, daria69 a spus:

Stii ce tu ai impresia ca daca esti extraterestu poti avea orice femeie sau cum ?! Invata sa primesti un refuz si gata, eu aleg cu cine ma intalnesc indiferent daca esti sau nu dubios, daca nu imi place ceva e simplu nu vii la mine si plus de asta am banuit de la incept ca esti tu si ma bucur din tot sufletul ca nu te-am primit.  Vad ca tu nu ai inteles ca nu a fost din cauza discutie sau ca ai fost dubios, doar ca am banuit ca ai fi tu si a fost un motiv in plus sa nu te accept. 

Te contrazici putin. Ai auzit ca listează pozele cu conversația si te-ai sucit. Până acum mai sus spui ca din discuție ai dedus ca e dubios acum spui ca stiai ca e el. 🤦‍♂️. Mai bine o lăsai asa cum era.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
Acum 10 ore, Tocilaru a spus:

Am trecut astăzi pe la Daria și a fost super!

După o încercare recenta nereușită de a ajunge la ea, astăzi s-au aliniat planetele și a fost cu finalizare (de doua ori🙂).

Programarea am facut-o pe whatsapp, inițial mesaj, ulterior apel (doar audio, nu mi-a cerut poze😅);

Am găsit locația, ajuns în apartament, o fata drăguță, parca arata mai bine decât în poze, intr-o costumație roșie.

Am fost invitat sa iau loc, servit cu un pahar cu apa și am socializat puțin. Puținul asta a fost vreo 10 minute, scurtat de ea, ca eu ma lungisem la vorba. Foarte dulcica fata, chiar au ajutat acele minute de small talk la detensionarea atmosferei🙂.

Am fost invitat la dus, mai făcusem unul acasă, dar nu aveam cum sa o refuz.

Ajuns în dormitor am început cu ON, foarte plăcut, ulterior LOT și doggy, ceva intermediar și finalizarea în picioare pe sâni.

Una din reguli, menționată la început, a fost fara COF, dar la final din viteza o parte din înotători au zburat mai sus, spre fața ei😅. Nu am fost eu responsabil cu tintitul, ci ea, dar cred ca fost presiunea mare in instalație și am depășit teritoriul recomandat. Eu m-am blocat puțin, gândindu-mă ca s-a stricat intalnirea, dar nu a fost deloc asa, nu a reacționat deplasat😅.

Am mai povestit puțin și am început runda a doua, similara cu prima, doar ca mai lunga cu 5 minute🙂.

Pe tot parcursul întâlnirii, a fost foarte dulce, nimic nelalocul lui, nici un pic de atitudine deplasata, cât se poate de naturala. M-am simțit ca și cum ne-am fi cunoscut de câțiva ani. Probabil si datorita atitudinii este asa apreciata pe plan local, din punctul meu de vedere, asta a facut jumătate din intalnire.

Am mai remarcat unghiile ei, frumos pictate, fiecare unghie cu propriul model. Un detaliu mic, dar care mi-a plăcut.

Nu ma pricep la dat note, dar probabil cand voi mai vizita orașul, o voi include si pe Daria în circuitul meu turistic.

Am spus ca vreau sa stau o ora de la bun inceput, asa ca ar fi trebuit să las 250 RON. Am lăsat 300 RON din proprie initiativa, bani bine investiți 🙂.

Multumesc frumos pentru vizita si pentru aprecierea timpului petrecut in compania mea ! Te pup 😊💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
Chiar acum, boris32 a spus:

Te contrazici putin. Ai auzit ca listează pozele cu conversația si te-ai sucit. Până acum mai sus spui ca din discuție ai dedus ca e dubios acum spui ca stiai ca e el. 🤦‍♂️. Mai bine o lăsai asa cum era.

Nu stiu ce de va dau eu atatea explicati pentru ca este alegerea mea cu cine vreau sa imi petrec timpul. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 1 minut, daria69 a spus:

Nu stiu ce de va dau eu atatea explicati pentru ca este alegerea mea cu cine vreau sa imi petrec timpul. 

Nu te impacienta ca nu am spus nimic cu răutate. Am spus că te-ai sucit si e clar ca ai facut-o pentru ca ieri ai spus ceva astăzi altceva. Atat. Tu ai perfecta dreptate, te poti intalni cu cine vrei, când vrei si unde vrei tu dar nu am inteles suceala asta. Atat

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 44 minute, daria69 a spus:

Nu stiu ce de va dau eu atatea explicati pentru ca este alegerea mea cu cine vreau sa imi petrec timpul. 

Atunci de ce nu ai zis de la început ca nu vrei sa-l primești, pe motiv de muie Dragnea. O cam dai la întors, cucoano. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila
  • Telefon: 0723770004
  • Oras:Brasov
  • Disponibila

Eu chiar nu va inteleg de ce va agitati atat doar din simplu fapt ca nu am acceptat pe cineva, dragilor daca il jigneam sau il puneam sa vina pana la mine si nu ii mai raspundeam la telefon daca eram neserioasa... da asta era motiv sa va agitati dar ce faceti voi aici nu are sens, eu am incercat mereu sa nu intru in discutii dar vad ca ma bagati fara voia mea, sa fim seriosi nu l-am acceptat pe @extraterestru78 si ?! cine e el sa fie acceptat ?! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 20 minute, daria69 a spus:

Eu chiar nu va inteleg de ce va agitati atat doar din simplu fapt ca nu am acceptat pe cineva, dragilor daca il jigneam sau il puneam sa vina pana la mine si nu ii mai raspundeam la telefon daca eram neserioasa... da asta era motiv sa va agitati dar ce faceti voi aici nu are sens, eu am incercat mereu sa nu intru in discutii dar vad ca ma bagati fara voia mea, sa fim seriosi nu l-am acceptat pe @extraterestru78 si ?! cine e el sa fie acceptat ?! 

Mai Daria. Nu l-ai primit pentru ca nu ai vrut tu. Asta am inteles dar inițial ai spus ca nu l-ai primit pentru ca a fost dubios în mesaje. Tu nu aveai de unde sa stii ca este el. Una e sa bănuiești si alta e sa fii sigura. Inițial asa ai spus,ca din ce ati vorbit prin mesaje a fost dubios iar acum o sucesti ca defapt tu stiai ca este el. Asta de cand ai vazut ca va posta toata discutia dintre voi. Ce rost avea suceala asta. Cred ca era mai ok sa o fi lăsat cum a fost inainte.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dupa blocurile verzi, roz, mov...
  • Oras:Dupa blocurile verzi, roz, mov...
Acum 44 minute, madalin00 a spus:

 

Dincolo de jigniri gratuite, nycu cam are dreptate. Facem din tantar armasar doar de dragul circului. Cred ca si extraterestru a trecut peste, numai unii de pe aici tot rascolesc cacatul doar, doar or gasi ei altceva de care sa se lege.
Asa e pe toate topicele. E suficient sa arunce unul o piatra ca apoi vin altii precum hienele si se fut in el topic.
De ce nu l-a primit, de ce i-a zis ca nu l-a primit, dar de ce dupa aia a zis ca nu l-a primit din alt motiv, dar sa vedem discutia, dar sa il facem pe dracu' ghem ca sa ne varsam noi frustrarile si sa ne satisfacem pofta de scandal si barfa... Oh, doamne...!

P.S. Nu iti pierde vremea sa ma jignesti ca nu imi pasa deloc. Dar delor😂

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde
Acum 12 ore, extraterestru78 a spus:

Ești total pe din afara subiectului... Astăzi mi-au cerut câțiva useri discuția dintre mine și Daria de pe whats, erau curioși cum a decurs și dacă am fost dubios.. normal ca le-am trimis-o.... am sa o postez și aici cât de curand, sa nu mai fie nici un dubiu asupra situației create, apoi voi trageți concluziile. 

 

Iti spun eu care este subiectul principal!👍😁

Este frustrarea ta!😁

Nu poti accepta faptul ca ai fost refuzat.😁

De aici si tot circul asta!

In aroganta si ignoranta ta, nu ai luat in calcul si faptul ca mai sunt si fete ca Daria, care isi aleg clientii.😁 

Te-ai facut de ras!😁😁

Mergi mai departe la fetele care te accepta asa cum esti, carora le este frica sa te refuze, pentru ca esti Marele Martian al forumului Brasov.😁😁

Mare big deal!?🤔😀

Unul a fost refuzat de o fata!😁😁

Chestiuni de genul se intampla des, bineînțeles, cu fetele care se respecta.😁😁😁

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dupa blocurile verzi, roz, mov...
  • Oras:Dupa blocurile verzi, roz, mov...

Daca doar de la atata lucru facem circul asta, inseamna ca daca il chema si nu ii mai raspundea, deja era in Piata Sfatului pe rug. 🤦‍♂️ 'aidplm!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Acum 8 minute, altadata a spus:

Iti spun eu care este subiectul principal!👍😁

Este frustrarea ta!😁

Nu poti accepta faptul ca ai fost refuzat.😁

De aici si tot circul asta!

In aroganta si ignoranta ta, nu ai luat in calcul si faptul ca mai sunt si fete ca Daria, care isi aleg clientii.😁 

Te-ai facut de ras!😁😁

Mergi mai departe la fetele care te accepta asa cum esti, carora le este frica sa te refuze, pentru ca esti Marele Martian al forumului Brasov.😁😁

Mare big deal!?🤔😀

Unul a fost refuzat de o fata!😁😁

Chestiuni de genul se intampla des, bineînțeles, cu fetele care se respecta.😁😁😁

Tu vb,jegosule?Cand ai fost la ea ,ai vrut sa o saruti si ea nu facea fk pe atunci.Cand te-a dat de gol ,ai dat-o la intors ca nu e adevarat.Vezi ce recenzie i-ai lasat si ce a urmat dupa,poate iti amintesti.Era o fata cu personalitate de atunci dar ai denigrat-o putin mai mult ca nu ti-a intrat in hora.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...