Sari la conținut

Blonda , 19 ani..


cvr

Postări Recomandate

  • Oras:B
  • Oras:B

Am vizitat fatuca asta si am luat o mare teapa. Are locatia pe mioritei, unde a activat ultima data mona, si sunt 3 fete. In poze arata bine rau, in realitate este de etnie. Pe langa faptul ca mi-a spus de la inceput cat timp am la dispozitie pt un numar, in timp ce pompam la fata, a venit un miros de iti cadea si parul din nas, am fugit imediat de acolo.

Aruncat 100

Nu recomand

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator catalin_revine
Reputație: 0

Eu am sunat-o intr-o seara si mi-a spus sa vin cu un KEBAB :) daca tot vin. Intre timp au venit alti baieti care le-au adus de mancare la fete si care dupa au plecat :)) . Apoi am urcat sa o vad. Da e de etnie, si pozele sunt in avantajul ei.

Link spre comentariu

Nu e aceiasi fata din anuntul de mai sus. Referitor la blonda cu suvite albastre am vazut si eu ca are vreo 3 anunturi diferite, plus 3 nume diferite: Anays, Giulia si Delia. Nu stii ce sa mai crezi.

  • Like 1
Link spre comentariu

N-ai fi zis dupa poze ca este de etnie... Dezamagire totala, mai ales ca ma gandeam sa trag o fuga pana la ea. Numai tepe in Bacaul asta.

 

Am vizitat fatuca asta si am luat o mare teapa. Are locatia pe mioritei, unde a activat ultima data mona, si sunt 3 fete. In poze arata bine rau, in realitate este de etnie. Pe langa faptul ca mi-a spus de la inceput cat timp am la dispozitie pt un numar, in timp ce pompam la fata, a venit un miros de iti cadea si parul din nas, am fugit imediat de acolo.
Aruncat 100
Nu recomand

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

N-ai fi zis dupa poze ca este de etnie... Dezamagire totala, mai ales ca ma gandeam sa trag o fuga pana la ea. Numai tepe in Bacaul asta.

 

Nu e aceiasi fata din anuntul de mai sus. Referitor la blonda cu suvite albastre am vazut si eu ca are vreo 3 anunturi diferite, plus 3 nume diferite: Anays, Giulia si Delia. Nu stii ce sa mai crezi.

 

perfect de acord ... cu tepele ...

dar

este si un mare dar 

aceste  ''tepe '' exista 

pentru ca sunt colegi de '' suferinta ''

care  accepta  tepele  ... 

tolereaza tepele ...

nu au sange in instalatie

sa faca stanga imprejur  ... din locatie

sau

eventual

sa semnaleze aici ... tepele .

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator just someone
Reputație: 0

din experienta mea de curvar nu e nevoie sa ajung pana la ele sa fac stanga imprejur, dupa poze, cum vorbeste la telefon, etc, intuitia ma ajuta sa evit tepele...din pacate cativa "pesti" au grija sa alunge fetele bune din oras... ultima alungata este Mona...

Link spre comentariu
  • Oras:EU
  • Oras:EU

din experienta mea de curvar nu e nevoie sa ajung pana la ele sa fac stanga imprejur, dupa poze, cum vorbeste la telefon, etc, intuitia ma ajuta sa evit tepele...din pacate cativa "pesti" au grija sa alunge fetele bune din oras... ultima alungata este Mona...

trist dar adevărat. În Focșani suferim de aceeași problema.
Link spre comentariu

  • Oras:EU
  • Oras:EU

Sincer să fiu nu prea te-am "citit" pe Focșani!!! Cam greu cu recenziile p-acolo,dacă tot ai luat țepe pe Focșani era frumos să ne povestești (zic) !

Nu te înșeli. Momentan locuiesc în București și rar dau pe acasă. Nu-mi amintesc ultima oara când am mers la curve în Focșani, de unde și lipsa mea de activitate. Dar cu prima ocazie, voi posta ;) și în principal în quote m-am referit la faptul ca greu găsești fete bune în orașul nostru.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...