Sari la conținut

ADELINA-VIZITA CLUJ 0722418454


iadelina

Postări Recomandate

Hei,hei!

Numele meu este Adelina

Am 23 de ani,satena,tenul alb,sanii naturali,corp slim

Serviciile mele:📌masaj

 

📌69,diferite pozitii :doggystyle

 

📌 si alte fantezii.

 

:heart: -150/30 de minute o finalizare oral protejat/neprotejat (in functie de igiena) si normal protejat.

 

:heart: -250/60 de minute, oral protejat/neprotejat(in functie de igiena), normal 2 finalizari

 

Programarile se fac in PM sau TELEFONIC! Programarile in Pm au prioritate

 

:movingthem1 Imi rezerv dreptul de a decide la fata locului daca oralul va fi protejat sau neprotejat :boob

 

:telephone

 

0722418454

https://nimfomane.com/forum/topic/35268-adelina-0722418454/page-25

post-143821-0-08428000-1540195305_thumb.jpg

post-143821-0-86814400-1540198259_thumb.jpg

post-143821-0-79470900-1540198295_thumb.jpg

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Nu vreau ca fata aceasta sa plece din Cluj fara o recenzie, multi nu se incumeta, desi cu siguranta au vizitat-o. Voi face o mini recenzie pentru ca merita.

Contact telefonic, raspuns rapid și programat. Locatia zona Kaufland/Lidl Gheorgheni, bloc vechi, apartament curat, colega cu Corina. Baia ok, probleme cu dusul, papuci de casa, prosop curat etc. Aspect frumos, miniona, șaten deschis, draguta la fata, ochii verzi frumosi, slim, sanii mari naturali, fundul micut și bun.

La ON se descurca dar e loc de mai bine, fără CIM, la normal,schimbat cateva pozitii, te strange, geme, se muleaza pe tine, finalizat in prezervativ, se poate doar finalizare corporala.

Note

Locatia 8

Aspect 9

ON 8.5

NP 9

GFE 8.5

 

Cadou 150 de ron /fin

  • Like 4
Link spre comentariu

tot sta securista si ma urmareste, asa ca o sa fiu cat se poate de pragmatic in recenzie : frumusete de fata,cel putin mie mi se pare....wow prin simplitate ; sanii mari, cand zic mari, chiar sunt mari :)) pt mine nu conteaza marimea sanilor deci la mine nu a fost un plus sau un minus, oricum misto proportionarea. La oral (neprotejat) nu stiu cum a fost la ceilalti, dar la mine chiar a incercat un DEEP, nu ii iese ei dar a fost placut, se poate si mai bine Adelina, dar reglam la intalnirea urmatoare.NP, un sport misto cu domnisoara in cauza, se pisiceste si te ia in brate plm gfe foarte bun.

locatie: te futi in ea locatie daca femeia te face sa te simti bine,

halatul : il stiti toti

de recomandat? nu-i o femeie pentru orice partar

finalizarea : deja era 1-0 pentru mine(asa imi place mie sa cred :)) ), dar in ultimele secunde din meci, m-am trezit egalat la 1-1 cu toat marfa in cauciuc, plm fata ce faci cu oamenii :))

programarea mega usor de facut, nu am astepat prin parcari sau pe la usi , totul a decurs mega ok

singura chestei ce nu mi-a palcut a fost baia, facut dus de refresh cu apa rece, nu mai aveam eu rabdare  sa se incalzeasca apa, suna securista :)))

Adelina, daca pleci iti urez drum bun si astept o reintoarcere a ta .

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...