Sari la conținut

Alina blonda


Vizitator alinablonda

Postări Recomandate

  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Seara buna tuturor... vin si eu cu o recenzie...fiind prin Sibiu si plictisit de ploaia care incepea am facut si eu o rezervare la Domnisoara in tema...initial am spus 7 jumatate dar am ajuns mult mai devreme...ambient minunat service super multumit....amenda 300 plus mici atentii... pe aceasta cale multumesc frumos.... ON 9 atmosfera 10... sex protejat 10.... mai mult nu am avut nevoie... de revenit oricand cu drag.... cu respect un hai hui.... sau hopshieu... o seara minunata Sibiu

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator alinablonda
Reputație: 0

Seara buna tuturor... vin si eu cu o recenzie...fiind prin Sibiu si plictisit de ploaia care incepea am facut si eu o rezervare la Domnisoara in tema...initial am spus 7 jumatate dar am ajuns mult mai devreme...ambient minunat service super multumit....amenda 300 plus mici atentii... pe aceasta cale multumesc frumos.... ON 9 atmosfera 10... sex protejat 10.... mai mult nu am avut nevoie... de revenit oricand cu drag.... cu respect un hai hui.... sau hopshieu... o seara minunata Sibiu

Iti multumesc din suflet pentru aceste cuvinte frumoase.ðŸ˜ðŸ˜ Il mai astept pe "georgel " oricand 😂😂 . Te pup si te imbratisez🤗🤗😘
Link spre comentariu
Vizitator alinablonda
Reputație: 0

Bifat domnișoara!notele pentru serviciile pe care le oferă nu sunt de ajuns.(+++10,10,10)

Fraților,mergeți cu incredere este genul de fata care nu te lasa neterminat Indiferent de situație😘(ai ce vorbi cu ea,GFE10+++)

Te pupa băiatul cu schiatul.😂

Iti multumesc 🤗🤗🤗 te mai astept la o "tura " hahah 😘😘😘 pupici😘😘
Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu
Confirma Alina, mi-a placut din nou compania ei, am salvat nr  in agenda. :hihat

Foo-thai-uri ca in studenție: o ora zboara ca 5 minute cand pun soseta pe clanță si incepe actiunea cu ea.

Reacții reale si ne-reținute, imi fac pofta gagicile care se uda natural si abundent si sunt nerabdatoare sa pierzi morcovul prin padure.

Voi descrie o singura imagine, salvata in sertarul cu amintiri: intins pe spate, Alina  peste mine pe burta, cu gura plina - si nu manca inghețată :blushing2 - cu picioarele desfacute spre oglinda mare de pe șifonier, frământând energic gogoașa.

Atat, nu dau mai mult din casa. S-aveți presiune in instalație colegii! 
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator alinablonda
Reputație: 0

 

Confirma Alina, mi-a placut din nou compania ei, am salvat nr in agenda. :hihat

Foo-thai-uri ca in studenție: o ora zboara ca 5 minute cand pun soseta pe clanță si incepe actiunea cu ea.

Reacții reale si ne-reținute, imi fac pofta gagicile care se uda natural si abundent si sunt nerabdatoare sa pierzi morcovul prin padure.

Voi descrie o singura imagine, salvata in sertarul cu amintiri: intins pe spate, Alina peste mine pe burta, cu gura plina - si nu manca inghețată :blushing2 - cu picioarele desfacute spre oglinda mare de pe șifonier, frământând energic gogoașa.

Atat, nu dau mai mult din casa. S-aveți presiune in instalație colegii!

Iti multumesc 😘😘😘 Te puppppp
Link spre comentariu
Vizitator yoyo14
Reputație: 0

tocmai ce am scapat de la aceasta minunata fata, desi ma lasat fara vlaga si cuvinte trebuie sa scriu neaparat.

am facut programare, intr-o ora ne-am vazut(foarte punctuala) intru in apartament (stiam locatia ca am mai fost la ada) dau fata in fata cu o fata superba, eu de acolo mama mama ce buna esti, in fine,

incepem treaba cu un oral neprotejat superb, nici nu am mai apucat sa intru la caldurica ca ma nenorocit din oral (10 min) al 2 lea numar iar un oral in care ma lasat sa ma joc cu bombonica ei, mi-a dat si o jucarie vibratoare etc am trecut la 2 poziti, dupa asta si gata... mort :)

sa dau si note acuma:

oral 10+++ ( e prima oara cand ma termin din oral

gfe 10+++ (atractie totala fata, mi-a sculat instrumentul la maxim)

corp si la fata 10 ( pe gustul meu)

Per total un apartament cu 2 fete minunate dar tot pe Alina as alegeo chit ca am fost si la Ada

PS: azi e ultima zi , fetele pleaca acasa pt sarbatori

Link spre comentariu
Vizitator alinablonda
Reputație: 0

Buna baieti :* Din pacate eu si Adda o sa ne retragem pentru o perioada acăsică. Mi-a facut placere sa va cunosc si m am bucurat de fiecare clipa petrecuta impreuna 😘😘😘🤗 Va doresc numai bine 😘😘😘 O sa revin cu forte noi hahah🤗 va pup😘😘😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator alinablonda
Reputație: 0

Cand te intorci Alina ? Imi e dor de tine ... :atm

Buna buna baieti ðŸ˜ðŸ¤—🤗 va doresc un an nou plin de bucurii si multe realizari!! O sa revin cat de repede pot, mai probabil la inceputul lunii februarie. Familia mea este inca in tara si nu am cum sa revin acuma. Abia astept sa ne revedem. Va pup si va imbratisez🤗🤗🤗🤗â£
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Buna buna baieti va doresc un an nou plin de bucurii si multe realizari!! O sa revin cat de repede pot, mai probabil la inceputul lunii februarie. Familia mea este inca in tara si nu am cum sa revin acuma. Abia astept sa ne revedem. Va pup si va imbratisez❣

He he o sa vina si Ada? :)

Link spre comentariu
Vizitator alinablonda
Reputație: 0

Dragilor eu o sa imi reiau activitatea incepand de maine dupa ora 15 :00.

Locatia este langa dedeman .

Voi reveni cu mai multe detalii si poze maine seara . Momentan nu am telefon de munca , dar pentru programari folosesc si Whatsapp-ul. Maine voi rezolva situatia. Va pup si va astept😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:CENTRAL
  • Oras:CENTRAL

Dragilor eu o sa imi reiau activitatea incepand de maine dupa ora 15 :00.

Locatia este langa dedeman .

Voi reveni cu mai multe detalii si poze maine seara . Momentan nu am telefon de munca , dar pentru programari folosesc si Whatsapp-ul. Maine voi rezolva situatia. Va pup si va astept

Ola :)

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...