Sari la conținut

Maseuza Episcopiei


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Sergiu 0742486214 eu la nr asta am sunat.

Tulda cand am fost eu era epilata complet.restul intrebarilor au raspuns,daca citesti toata postarea.

Multumesc pentru raspuns, incep si eu sa ma gandesc la fapul ca nu mi-ar strica deloc sa ii fac o vizita

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Imi recomandati sa merg la ia?

 

In cazul in care te hotarasti sa mergi,te asteptam cu o recnzie.

Am fost cu vreo 3 saptamani in urma la aceasta doamna respectabila si fu.abila. Are minim 45/46 de ani, par vopsit roscat, carliontat, nu foarte lung dar nici scurt, cu un abdomen relativ marisor, foarte amabila, foarte rabdatoare, o prezenta destul de agreabila avand in vedere rostul prezentei mele in iatacul ei.

Nu a fost deloc usor sa ajung la ea, dupa multe foarte multe incercari de a obtine o programare la telefon, in cele din urma am reusit sa imi fac finalmente o programare la servicii complete. Cuibusorul de senzualitate se afla destul de aproape de zona lebada/Lelia's.,Nu am avut nici un fel de probleme sa gasesc iatacul ei bine ascuns.

Asadar am ajuns destul de usor(cunosc foarte bine zona).e greu de gasit pentru cineva care nu cunoaste perimetrul respectiv. E situata undeva printre blocuri "pe carari intortocheate".

A trebuit sa o apelez de vreo 4 ori pana in sfarsit am putut sa ma vad urcat sus la apartamentul unde isi desfasoara munca. La fel ca si lui 'alex3389' si mie mi-a prezentat apartamentul (aproape tot).

Cele doua camere erau frumos aranjate si e un mediu in care chiar te simti bine, baia/toaleta era chiar ok, nimic deosebit.

Intradevar erau aprinse niste veioze rosu-portocalii de nuanta foarte inchisa, asadar o atmosfera specifica de iatac deosebit de bine amenajat pentru o sesiune de "sport intim".

Si eu am stat initial un pic de vorba cu ea, apoi ne-am inteles la 100 lei "full service", apropo dumneaei nu suporta "anal-izarea", doar normal si oral plus masaj.

Ne-am dezbracat reciproc,apoi eu m-am intins pe masa de masaj, desigur cu fata in jos si apoi dumneaei a inceput masajul (destul de mult timp), dupa vreo 14/15 minute m-am intors pe spate ... iarasi putin masaj, chiar am masat-o si eu un picut pe ea.

Apoi am trecut pe o canapea :onbed , dumneaei a inceput cu un oral duios executat, fara prea multa implicare a mainilor apoi normal vreo 5 minute, era cam larguta, cel putin dupa parerea mea si dupa :atm ... oral din nou,finalizat cu o ejaculare partial in gura :blowj0b (a inghitit foarte putin), pe fata, pe ochi, gene, sprancene si chiar si in parul ei roscat si carliontat.

A mers ea prima la baie s-a igienizat si apoi am mers eu, m-am improspatat, am revenit in camera de lucru, mi-a mai

facut masaj de relaxare inca vreo 10. Dupa care m-am imbracat, ne-am luat la revedere si am plecat

Taxa a fost 100 de lei, am petrecut vreo 77 sau 80 de minute acolo, a fost bine, chiar a fost bine!

 

Eu ii acord urmatoarele note:

Loc:9 , apartament  10, insa trebuie sa va ganditi ca daca nu cunosteam zona...nu pre cred ca mai gaseam blocul.

Masaj:7,5 , acceptabil, nimic deosebit, e adevarat ca e vorba mai mult mangaieri ... si din cand in cand cate putin ulei.

Oral:8,5 in cazul meu ea nu a folosit mainile prea mult, o baga destul de bine, avea "tzug bun"... daca ii spui in mod clar si politicos sau ii spui ce ai vrea sa faci,nu se impotriveste deloc cu conditia sa ii convina si ei.

'alex3389' are dreptate, da doamna accepta si face-fuck(insa nu prea hard) si desigur fara maini, si binenteles deep...

pe toate le-a facut :), e o prestatoare serioasa si daca esti politicos cu ea nu prea refuza aproape nimic.

Normal:7 Si in cazul meu doamna a zis ca ma lasa pe mine deasupra mai intai, asa ca ea a stat pe spate si eu "dai si baga si-mpinge" ca eroul de la Termopile, a gemut un picut de cateva ori (zic si eu ca e posibil sa fi fost cam fals, asa zic eu).

La un momend dat am intrebat-o si eu de posibilitatea sa stea in pozitia capra, a acceptat :doggystyle , mie mi sa parut larguta, dar oricum oralul si masajul a fost baza, in plus finalizarea mea exploziva nu a deranjat-o deloc, dimpotriva cica s-a terminat si ea.

Anal: nu face, insa am "digitalizat-o un picut", maxim un minut. Am mers apoi imediat sa ma spal pe maini la baie.

Atitudine generala/gfe: 9,5, exact cum a relatat 'alex3389', imediat de cum am intrat si chiar pana in momentul am iesit parca eram niste foarte vechi prieteni.

Destul de vorbareata, foarte politicoasa, plina de solicitudine, o prestatoare foarte serioasa, fizicul ii tradeaza varsta insa in ciuda acestui fapt stie sa se faca agreabila, aproape ca poti sa ii zici orice vrei, in limitele bunului simt, ca nu prea face figuri, in cazul in care totusi nu vrea sa faca ceva sau nu ii convine o pretentie a clientului dumneaei te refuza politicos si  in mod clar mentionand motivul pentru care nu vrea sa faca acel lucru.

Nu pot spune in mod categoric daca voi mai reveni la dumneaei, e posibil ca acum sa aiba iarasi un prieten/sponsor stabil si chiar sa-si fi schimbat numarul de telefon mobil, nu pot stii ce imi va rezerva viitorul :)

 

P.S. Cei care chiar nu sunt pretentiosi se vor simti bine, cel putin asta e parerea mea, nu avea sens sa raman daca as fi fost extrem/exagerat de pretentios! 

 

 

PS: doamna zicea ca are 44,merge pe 45.tind sa o cred.cam 1.60-1.65 roscata,par cret(destul de lung cred.il avea prins si era peste umeri),simpatica,sani mari(nu foarte mari),fund destul de tare.se dezbraca de tot si daca e doar masaj cu finalizare manuala/orala.pretul cica e 40 masaj relaxare,80 masaj cu finalizare manuala,100 restul (orice).a sunat telefonul de vreo 3 ori cat am stat acolo,s-a uitat cine suna dar nu a raspuns si a zis ca trebuie sa o sune cineva.apoi a sunat acel cineva, a vb vreo 1-2 min dupa care a pus telefonul pe silent si nu am mai fost deranjati.probabil chiar era important din moment ce dupa convorbire l-a pus pe silent.

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am sunat la numărul din topic acuma 5 minute. A spus ca nu mai activează ca are relație. Nu stiu cat e de adevărat.

Nu stiu ce dubii mai ai din moment ce ti-a spus ea cu gura ei. Crezi ca e cineva care stie mai bine decat ea insasi ? Daca ar lucra in continuare n-ar avea nici un interes sa te refuze, din contra ....

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...