Sari la conținut

Maseuza Episcopiei


Postări Recomandate

  • Oras:arad
  • Oras:arad

salutare

am fost eu zilele trecute la doamna cu nr din titlu

locatie episcopiei, parea sa fie doar ea nu si altele. pozele nu imi dau seama daca sunt reale, dar acolo am intalnit o doamna in jur de 45 ani 1.65 cm, 75-80 kg...

camera e ok, special amenajata, masa masaj, lumanari, betisoare parfumate etc.

ofera masa de relaxare la 40 lei 45-50 min, masaj relaxare cu finalizare orala protejat 80 lei/ora sau neprotejata 100 lei ora, la 100 lei e dispusa si la mai mult, eu am optat doar pt masaj.

gfe: 9 - doamna e foarte ok, deschisa, comunicativa, poti vorbi orice cu ea si se face placuta

aspect: 7 (se vede varsta, nu e genul model, dar din moment ce mergi la masaj, nu ai atatea pretentii)

masaj: 8.5 masaj relaxare si erotic foarte bun, chiar se pricepe

 

am sa mai revin cu siguranta

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Nu cred ca mai activeaza am fost de cateva ori la masaj (se pricepe  chiar te simti fresh dupa poate nu e profi dar pt masaj nu e de aruncat). Acum am sunat de o saptamana cam tot la 2 zile si are telefonul inchis. Daca cineva are alt numar de telefon va rog sa il posteze. Chiar imi placea ce masaj facea

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Nu cred ca mai activeaza am fost de cateva ori la masaj (se pricepe  chiar te simti fresh dupa poate nu e profi dar pt masaj nu e de aruncat). Acum am sunat de o saptamana cam tot la 2 zile si are telefonul inchis. Daca cineva are alt numar de telefon va rog sa il posteze. Chiar imi placea ce masaj facea

E inca activa insa in perioada asta isi schimba locatia. Se muta undeva in zona UTA. Asa mi-a zis in urma cu vreo 3 saptamani cand am vizitat-o. 

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Am sunat acuma la nr 0742486214 si a raspuns o doamna(dupa voce parea matura dar nicidecum peste 55).mi-a zis ca inca e valabil dar week-endul asta pleaca din tara si putem vorbim mai multe marti cand se intoarce.a ramas sa revin cu un telefon saptamana viitoare.zona este la lebada

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Am fost astazi la doamna.dupa multe incercari la telefon am reusit sa imi fac o programare.zona lebada,am ajuns usor(cunosc bine zona).e undeva intre blocuri,daca nu cunosti zona e posibil sa ai putine probleme.am urcat sus,mi-a prezentat apartamentul(tot).2 camere aranjate bine,baia ok,totul ok.a aprins apoi niste veioze prin camere si apoi ne-am pus la povesti.ne-am inteles la 100 lei tot.asta insemnand masaj,oral neprotejat,normal protejat.m-am dezbracat,m-am intins pe masa cu fata in jos si a inceput masajul(destul de mult timp).intors pe spate ... putin masaj,apoi oral putin dupa care mi-a zis sa ma pun pe canapea si sa continuam.am continuat cu oral apoi normal si dupa ... oral din nou,cu ejaculare in gura(nu a inghitit).

 

 

Note

Locatie:8 apartamentul e de 10,dar gandindu-ma daca nu cunosteam zona...nu cred ca gaseam blocul(poate altul gaseste,nu stiu...)

Masaj:6 mai mult mangaieri ... si putin ulei.

Oral:8 foloseste mainile cam mult,nu o baga doar putin...dar daca ii zici sau faci u ceva,nu se impotriveste deloc.si face-fuck(nu prea hard)si fara maini,si deep...le-a facut :)

Normal:6 a zis ca ma lasa pe mine prima data.a stat pe spate si baga si impinge ca eroul.geme(cam fals zic eu).am intrebat-o de capra... a zis ca nu prea ar vrea ca e mare pt ea si o sa o doara,asa ca nu am mai insistat.destul de stramta.cica s-a si terminat(desi ,sincer nu cred... nu am simtit nici cea mai mica incordare a vreunui muschi)

Anal: a zis ca nu face

Atitudine: 9 de cum am intrat pana am iesit parca eram prieteni.foarte vorbareata,poti sa ii zici orice vrei ca nu face fete sau figuri.te refuza politicos cu motivul pentru care nu vrea.dadeam 10 daca era si un pahar de apa/suc/ceva cat timp am stat de povesti.

De revenit: sincer... eu nu cred :)

 

 

PS: doamna zicea ca are 44,merge pe 45.tind sa o cred.cam 1.60-1.65 roscata,par cret(destul de lung cred.il avea prins si era peste umeri),simpatica,sani mari(nu foarte mari),fund destul de tare.se dezbraca de tot si daca e doar masaj cu finalizare manuala/orala.pretul cica e 40 masaj relaxare,80 masaj cu finalizare manuala,100 restul (orice).a sunat telefonul de vreo 3 ori cat am stat acolo,s-a uitat cine suna dar nu a raspuns si a zis ca trebuie sa o sune cineva.apoi a sunat acel cineva, a vb vreo 1-2 min dupa care a pus telefonul pe silent si nu am mai fost deranjati.probabil chiar era important din moment ce dupa convorbire l-a pus pe silent.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Timp de cand am intrat pana am coborat 1 ora si 15 min.ma termin greu.mi-a zis dupa ce am terminat,dar cat eram in actiune nu a zis chiar deloc ca e timpul sa terminam,sau apropouri ... nimic.la un moment dat,in timpul oralului a zis ca o dor muschii deja, dar dupa ce a terminat de zis a si fost cu ea inapoi in gura continuand ce facea :))

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Timp de cand am intrat pana am coborat 1 ora si 15 min.ma termin greu.mi-a zis dupa ce am terminat,dar cat eram in actiune nu a zis chiar deloc ca e timpul sa terminam,sau apropouri ... nimic.la un moment dat,in timpul oralului a zis ca o dor muschii deja, dar dupa ce a terminat de zis a si fost cu ea inapoi in gura continuand ce facea :))      E grasă, e diformă , e dizgrațioasă, e acceptabilă, poartă perucă, e cu păr lung sau scurt, drept, ondulat sau creț? Ce înălțime are? Are sânii lăsați, la fel ca o veritabilă bunică?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...