Sari la conținut

Karina tv sub tratament hormonal


Vizitator renata_rebbeca

Postări Recomandate

Vizitator renata_rebbeca
Reputație: 0

heii all ma numesc karina am 18 ani (noua pe piata) :))) sunt sub tratament hormonal pot fi activa si pasiva iar mai multe detalii le dau la telefon ofer si confirmare wapp . va pup

post-275603-0-32124100-1540236237_thumb.jpeg

post-275603-0-04937400-1540236401_thumb.jpeg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Fata are pretul de 150 finalizarea 300 ora este reala si da o travestita draguta cu potential si care evolueaza pe zi ce trece in tot mai bine si va fi o superba Ts .. o recomand 🤩 momentan nu are locatie dar zilele acestea o sa aiba ... puteti sa o sunați sau sa ii scrieti pe wapp 😘

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator renata_rebbeca
Reputație: 0

Am vazut prima poza si am fost uimit. Piele creola, aproape flawless, forma posteriorului sinuoasa, constiturie atletica. Tot ce pot spune e... cand intentionezi sa vizitezi vestul tarii?

in curand, promit😊😘
Link spre comentariu
Vizitator renata_rebbeca
Reputație: 0

ba, tu te dai pe maciuci? Vad ca tot scrii pe la topicele de bulani.

besi ma si canta la alta masa ! care traiesti in 2018 si gandesti ca ceausescu ‘ daca nu te ajuta creieru sa fii mai open macar nu mai fii prost

Link spre comentariu
Vizitator renata_rebbeca
Reputație: 0

Ai spus ca esti in nu stiu ce perioada de tratament si nu poti finaliza.... si cand va finposibil nu vei mai fi in tara.....deci hotaraste-te poti sau nu

mai baietel, am impresia ca tu ai o imaginatie putin cam prea bogata... Ejaculez, daca nu ma crezi esti invitatul meu sa vii si sa vezi cu ochii tai.😉😉
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...