Sari la conținut

Karina tv sub tratament hormonal


Vizitator renata_rebbeca

Postări Recomandate

Vizitator marmotto
Reputație: 0

Ololoi ! :) Nu e treaba mea ce-ati facut voi pe acolo, dar la ce Black&Decker are acolo, s-ar putea sa-ti doresti sa stai constipat vreo 2-3 zile !  :laugh2  :laugh2

 

Glumesc, desigur ! Oricum, felicitari pentru curaj ! :)

 

Se vede poza, e super sexy domnisorica ! :)

Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Cateva lucruri vis-a-vis de fotografiile Karinei:

 

1. ORICE aparat foto, ca e telefon, "sapuniera" (camera compacta), ultra-zoom sau aparat foto entry/mid/semi-pro/pro/ultra-pro level prelucreaza poza in momentul stocarii pe card (chiar si RAW).

O poza buna (precum cele din penultima pagina) NU au nevoie de prelucrare, ele deja sunt facute profesional si cu un aparat foto din gama pro/ultra-pro, de catre o persoana care stie cu ce se mananca fotografia.

2. Blur e de la sharp focus. Ca tu sa prinzi ambii ochi in focus ar trebui sa folosesti un f/1.8 pana la un maxim f/2.8, deci o diafragma foarte deschisa. Daca te duci peste f/4.0 deja prinji prea mult din planul secund. Personal, nu recomand portrete cu bookeh agresiv (cremos, whatever) la portrete, cel putin nu-mi place mie. Un obiectiv ultra-pro din gama mirrorless este perfect pentru portrete (Sony, Fuji, mai ales Olympus si Panasonic Leica Nocticron).

3. Unii barbati si-ar taia o mana pentru o poveste de dragoste cu o fata gen Karina (indiferent de genul fetei in cauza).

 

Fiti mai putin hateri, manifestati mai multa iubire (la modul general, iubire ca Virtute Divina). Pe aceasta planeta, niciunul din noi nu suntem perfecti, desi tindem catre perfectiune, aceasta e un lucru greu de atins, din varii motive !

  • Like 1
Link spre comentariu

Cateva lucruri vis-a-vis de fotografiile Karinei:

 

1. ORICE aparat foto, ca e telefon, "sapuniera" (camera compacta), ultra-zoom sau aparat foto entry/mid/semi-pro/pro/ultra-pro level prelucreaza poza in momentul stocarii pe card (chiar si RAW).

O poza buna (precum cele din penultima pagina) NU au nevoie de prelucrare, ele deja sunt facute profesional si cu un aparat foto din gama pro/ultra-pro, de catre o persoana care stie cu ce se mananca fotografia.

2. Blur e de la sharp focus. Ca tu sa prinzi ambii ochi in focus ar trebui sa folosesti un f/1.8 pana la un maxim f/2.8, deci o diafragma foarte deschisa. Daca te duci peste f/4.0 deja prinji prea mult din planul secund. Personal, nu recomand portrete cu bookeh agresiv (cremos, whatever) la portrete, cel putin nu-mi place mie. Un obiectiv ultra-pro din gama mirrorless este perfect pentru portrete (Sony, Fuji, mai ales Olympus si Panasonic Leica Nocticron).

3. Unii barbati si-ar taia o mana pentru o poveste de dragoste cu o fata gen Karina (indiferent de genul fetei in cauza).

 

Fiti mai putin hateri, manifestati mai multa iubire (la modul general, iubire ca Virtute Divina). Pe aceasta planeta, niciunul din noi nu suntem perfecti, desi tindem catre perfectiune, aceasta e un lucru greu de atins, din varii motive !

multumesc frumos🥰
Link spre comentariu

Tocmai am fost la Karina locatia la universitate langa magazinul Erotica. Garsoniera ok,curata dar la cum arata fata asta putea sa fie si pe scara blocului. Silicoane,pierce in sfarcuri,in limba,slim,ciocanul mare si tare,fatete dentare. Are nota 10 de la mine la noi in tara , atitudine si prestatie 10. Bravo!

 

Sper sa se vada poza ca am imortalizat momentul sa se vada ca ce vorbesc este adevarat.

 

https://imguh.com/image/pP8jy

 

Hello, lasa-ne un numar de telefon 

Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Lasa-ne un numar de telefon

De ce nu cautati mai oameni buni in topic, cu atentie ?

 

A pus chiar Karina numarul de tel. in postare, pe penultima pagina:

 

(0799) 239 905

Link spre comentariu

Tocmai am fost la Karina locatia la universitate langa magazinul Erotica. Garsoniera ok,curata dar la cum arata fata asta putea sa fie si pe scara blocului. Silicoane,pierce in sfarcuri,in limba,slim,ciocanul mare si tare,fatete dentare. Are nota 10 de la mine la noi in tara , atitudine si prestatie 10. Bravo!

 

Sper sa se vada poza ca am imortalizat momentul sa se vada ca ce vorbesc este adevarat.

 

https://imguh.com/image/pP8jy

 

Din pacate pozele nu mai sunt online. Ori au expirat, ori le-ai sters. Vreo sansa sa le revedem?

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Tocmai ce am terminat o seară super okay în compania Karinei.

 

M-a așteptat într-un body roșu care lăsa totul la vedere, mega sexi. Am stat puțin de vorbă, cât timp a fumat o țigară și apoi am trecut la fapte. Oral și anal ca pasiv, apoi am terminat cu un oral foarte okay din partea ei.

 

Super atitudine, nimic de reproșat.

 

@Karina, data viitoare vin mai pregătit :)

Link spre comentariu

Vizitator mr_clei
Reputație: 0

Din pacate pozele nu mai sunt online. Ori au expirat, ori le-ai sters. Vreo sansa sa le revedem?

Nu le am sters.. au fost raportate sau ceva de genu.. nu mainam pozele din pacate dar cu siguranta le au salvat altii .. era prea frumoasa sa nu le salvezi.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...