Sari la conținut

Karina tv sub tratament hormonal


Vizitator renata_rebbeca

Postări Recomandate

Vizitator renata_rebbeca
Reputație: 0

Aoleo, a inceput shi maimutza asta sa ne tzina la curent cu totzi clientzii super mega extra minunatzi la care le suge pula si intre ce ore. Parca era forum de recenziiaici, nu instagram?

mai sex in grup ca nu stiu cum sa iti zic altfel😅😅 eu zic sa iti vezi de trb ta si sa iesi dupa topicul meu, pup😘
Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

Si La Resita esti asteptata

Si la Negrești in Vaslui și la unde pui degetul pe harta și zici un oraș... Sunteți săriți cu schiurile... Chemați fetele in toată țara dar nu băgați nimic când vin... Nu mă dau cocos că am alte chestii acum... Dar voi reveni cu recenzii... Am câteva ținte... Fetele merita apreciate și cum și cine.... Muntele la Mahomed sau Mohamed la munte ,voi toți vreți și în gură și la colțul blocului,nu se poate.
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator renata_rebbeca
Reputație: 0

Buna ziua Bucuresti! Tin sa va anunt ca am aterizat in tara si astazi va astept cu drag!! Program non-stop😘😘

post-275603-0-51779100-1551879490_thumb.jpeg

  • Like 2
Link spre comentariu

O sa fac o recenzie scurta. Nu am prea mult timp, dar trebuie neaparat sa spun ca am fost la karina, locatia este centrala, intr-o zona foarte buna. Ma bucur ca pune poze reale pe forum, fara filtre, fluturasi si inimioare. Arata in realitate exact ca-n fotografii. Este calma, placuta. 150 finalizarea. Garsoniera de lux.

Are un stil de a suge pula foarte tare. Per total, foarte ok. Recomand.

Link spre comentariu
Vizitator renata_rebbeca
Reputație: 0

O sa fac o recenzie scurta. Nu am prea mult timp, dar trebuie neaparat sa spun ca am fost la karina, locatia este centrala, intr-o zona foarte buna. Ma bucur ca pune poze reale pe forum, fara filtre, fluturasi si inimioare. Arata in realitate exact ca-n fotografii. Este calma, placuta. 150 finalizarea. Garsoniera de lux.

Are un stil de a suge pula foarte tare. Per total, foarte ok. Recomand.

multumesc frumos bby, te pup😘😘😘
Link spre comentariu

E bine ca a mai scazut un pic pretul, eu i-am dat 200 si nu am primit mare lucru in schimb, doar senzatie de fast fuck si mega bashini in capsorul ala mic si odihnit. Plus o garsoniera absolut infecta, in blocul Ferrari pe Calea Victoriei. Nu mai calc ever.

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator renata_rebbeca
Reputație: 0

Inca odata, persoanele care nu imi accepta conditiile sunt rugate sa mearga in alta parte unde este ok. Nu cred ca trebuie sa suport toate ifosele anumitor indivizii de aici. Prea multe pretentii aveti, vreti sa sugeti fara prez, ei bine la mine nu se va gasi asa ceva. Cu asta cred ca am spus tot. Va pup si va urez o seara placuta!😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...