Sari la conținut

Masaj doamna Vichi 0764551015


cambuzyeru

Postări Recomandate

Salut

 

A fost cineva la doamna? Mai exista vreun topic apropo de ea?

 

-----------------------

Descriere anunt
 
Doamna Vichi,

relaxare cervical lombar reflexoterapie capilar anticelulitic sportiv drenaj limfatic. Disfunctia erectila ajuta la eliminarea si deblocarea centrilor nervosi 90 min 175 ron luni-vineri 10:00-20:00,

Detalii suplimentare
 
Relaxare cervical lombar reflexoterapie capilar anticelulitic sportiv drenaj limfatic

Disfunctia erectila ajuta la eliminarea si deblocarea centrilor nervosi 90min 175Ron 60min150 Ron

Probleme de erectie apar in mare parte din cauza blocari arterelor care alimenteaza inima

Trimite mesaj privat
 

post-183050-0-90950700-1540238714_thumb.jpg

post-183050-0-87157900-1540238723_thumb.jpg

post-183050-0-31195400-1540238728_thumb.jpg

post-183050-0-55877800-1540238733_thumb.jpg

post-183050-0-82693100-1540238739_thumb.jpg

post-183050-0-46908200-1540238744_thumb.jpg

Link spre comentariu

Sefa lor , doamna Maria prefera maseuzele peste 35 de ani....chiar 40 de ani.

Mi-a spus chiar ea.

A avut experiente neplacute cu maseuze tinere care au oferit clientilor si altceva in afara de masaj.

O am in plan pe doamna Maria.....sa imi faca masaj bun , si finalizare vibranta dupa un masaj genital prelungit.

Plus masaj de relax...sa fiu clar...

Foarte slabe sperante de ceva extra.

Acum cativa ani , cand era singura , Maria nu facea finalizari.

Acum poate face chiar si 30 minute masaj genital , inghinal etc.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

am fost si eu la Vichi si mare prostie am facut

locatia este la Dristor vis-a-viz de blocul cu garsoniere. Ap curat, baia de asemenea. Masajul se face pe o masa de masaj, dar este cam frigulet ptr mine cel putin. Muzica de relaxare vine de la un telefon ( jenant). Doamna in cauza este mare, aproximez ca are 180cm sau mai mult,  masiva, nu grasa. Cur mare, sanii de asemenea. Masajul il incepe din partea superioara a corpului si l temina cu picioarele, mai precis cu laba piciorului. Parerea mea este ca nu se pricepe, este paralel. Plus ca dupa ce te maseaza pe spate si coboara pe picioare, te lasa asa sa te racesti. Nu te acopera. Nasol . Ce insa este misto ,  o mana te poate masa la cervicala si cu cealalta la calcai. Dupa ce termina masajul care nu i masaj....a si eram sa uit, pe toata durata masajului, ii chioraie matele, plus ca nu are rezistenta la efort.  Plm nu i relaxant deloc. Asa sa revin.  Te pune cu burta in sus si incepe sa te mangaie pe coite, si o ia incet la laba. Eu ma concental sa termi in plm , ca ma dureau coaiele, de rapiditate loviturilor. Ca sa incercati sa va imaginati, cum a fost, ganditi va , ca aveti un castron de inox pe pula, iar tanti cu un tel de bucatarie, face spuma de oua. Chiar asa a fost. Ea se uita pe pereti. I am zis ca vreau sa pun mana pe sanii, asa fost asa putin surprinsa de mine, dar m a lasat. Era asa de stransa la sanii, ca nu prea simti ceva. In fine, din fericire am termina. La safarsit imi zice ... Data viitoare daca vrei sa vezi si sanii, trebuie sa platesti extra. Dar cum a fost, nu te ai simti bine, nu esti relaxat..Plm , da sunt curcubeu pe coaie. Nu i am spus. La plecare ma duc la dus, iar cand sa ies pe usa, in bucatarie , erau 4 doamne in capod sau imbracate de strada . Asa ca la fabrica. Total distractie 150lei/h

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Sa dai 150-175 de lei pentru o frectie banala, nici macar sa nu te simti relaxat, mare pierdere de timp si bani...Altii trudesc din greu o zi intreaga pentru banii astia.

Cllientii sunt de vina pentru ca continua sa le viziteze, sperand sa vada si ei o buca sau o tzatza, e de-a dreptul penibil.

Inca le merge treaba din moment ce activeaza la preturile astea, e bine ca se gasesc clienti care sa le umfle conturile pentru pensie :))

Eu ma duc la masaje de 70-110 de lei de calitate buna timp de o ora, ca daca n-are experienta mai rau poate sa-ti faca, dar probabil putini sunt constienti de aspectul asta

  • Like 2
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sa dai 150-175 de lei pentru o frectie banala, nici macar sa nu te simti relaxat, mare pierdere de timp si bani...Altii trudesc din greu o zi intreaga pentru banii astia.

Cllientii sunt de vina pentru ca continua sa le viziteze, sperand sa vada si ei o buca sau o tzatza, e de-a dreptul penibil.

Inca le merge treaba din moment ce activeaza la preturile astea, e bine ca se gasesc clienti care sa le umfle conturile pentru pensie :))

Eu ma duc la masaje de 70-110 de lei de calitate buna timp de o ora, ca daca n-are experienta mai rau poate sa-ti faca, dar probabil putini sunt constienti de aspectul asta

Ai perfects dreptare, Dar mai sus, nici un coleg nu a scris nimic de rau. Din pacate 70% din informatiile aduse de membrii forumului sunt false

Link spre comentariu

Salutare si scuze ca am revenit tarziu cu parerea: am fost la Vichi la scurt timp dupa ce am scris postarea si am ramas dezamagit. Foarte superficiala duduia; pacat de ea pentru ca e o matura sexy. Confirm ceea ce a scris cornel77 mai sus.

Nu recomand. A fost o laba facuta in scarba si o pierdere de 180 lei (am cerut doar masaj genital, fara corp). O sa caut alternative din recenziile de pe forum.

  • Like 3
Link spre comentariu

Practic la 180 Lei pentru 75 de minute fata de 175 Lei pentru 90 minute ,avem o crestere de tarife.

Am fost doar o data la acest salon , am scris recenzia pe topicul Mariei ( Sefa).

Acum ni se propun si preturi mai mari dar si servicii mai slabe ?

Cum vine asta ?

Am prospectat piata si ma voi orienta catre masaj ayurvedic , masaj japonez , shiatsu , drenaj limfatic.

Astea sunt unele din masajele mai speciale , dar cu mari si benefice efecte.

Nu o simpla intindere de ulei , masare peste tot dar fara sa stie de ce ( maseuza....).

Fie cu finalizare , fie fara.

Am gasit trei oferte :

90 minute - 150 Lei . O.Goga colt cu Nerva Traian.

Salon de cosmetica. La telefon maseuza mi-a facut o buna impresie.

Zona imi convine mult.

60 minute -150 Lei - daca nu ma insel, este pe la Park Lake.

A lucrat mult in strainatate. Cred ca am mai discutat cu ea , avea alt numar de telefon

150 minute - 180 Lei - momentan nu are locatie.

De abia prin februarie. Buna impresie la telefon.

In limita timpului si a fondurilor , le voi testa si voi reveni pe aici cu detalii.

Link spre comentariu

Care este numărul de telefon al celei de lângă Park Lake și unde ai văzut anunțul?

Mulțumesc anticipat,

Adi

Are anunt in AT la prestari servicii.

S-ar putea sa nu fie ea , dar stilul anuntului este asemanator.

Initial am gasit un anunt pe olx.

Telefon

0751823535

 

Succes maxim !

Daca aveai PM era si mai bine.

Am si email

...daca iti convine....ce mai corespondam noi prin 2012-2016 cand eram si eu dedecist....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...