Sari la conținut

Denisa-E GENIALA TIPA, MERITA FIECARE BANUT.


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

"Denisa La tine sau la hotel serviciile mele sunt sex oral neprotejat si sex normal, accept cunnilingus,annilingus, cu finalizare (in functie de igiena ta INGHITIRE). Studenta la medicina. 0732864741"
Vad anuntul si sun din plictiseala... Imi raspunde o voce calda si prietenoasa. O chem la mine: serviciile de mai sus la 80 de ron+ taxi. Suna bine.
Ajunge repede, si incepe cu un oral pasional. Trecem la normal unde cred ca am schimbat o groaza de pozitii. Conduce si se lasa condusa.
I-a placut de mine cred si mi-a facut cunostinta cu "gaura maro" fara sa mai platesc nimic.
ESTE CLAR CA FACE TOTUL CU PASIUNE, NU NEAPARAT PENTRU BANI. (din acest motiv are si pret mic).
ASPECT FIZIC: 9,50 slaba, miniona, sani EXCEPTIONALI.(ii e frica sa puna poze reale, dar e SUPERBA!!!)
GFE: 10. Extrem de comunicativa.
ORAL CU INGHITIRE: 9,70. Fara maini.
NORMAL : 9,90. Schimba pozitii, simti ca futi.
ANAL (optional): 8. E incepatoare, nu a mai facut de multe ori. Se simte.

PERTOTAL, RECOMAND DIN TOT SUFLETUL!!! AM SA REVIN LA EA. CEA MAI BUNA DIN CATE AM INTALNIT. Macar sunati-o sa vedeti. Open-minded. 0732864741

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Textul anuntului mentionat de initiatorul (probabil inotator) threadului nu prea se regaseste nicaieri. Iar anuntul de pe anuntul.ro e tot de azi.

Haide mai, chiar asa, pe bune?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

"Denisa La tine sau la hotel serviciile mele sunt sex oral neprotejat si sex normal, accept cunnilingus,annilingus, cu finalizare (in functie de igiena ta INGHITIRE). Studenta la medicina. 0732864741" Vad anuntul si sun din plictiseala... Imi raspunde o voce calda si prietenoasa. O chem la mine: serviciile de mai sus la 80 de ron+ taxi. Suna bine. Ajunge repede, si incepe cu un oral pasional. Trecem la normal unde cred ca am schimbat o groaza de pozitii. Conduce si se lasa condusa. I-a placut de mine cred si mi-a facut cunostinta cu "gaura maro" fara sa mai platesc nimic. ESTE CLAR CA FACE TOTUL CU PASIUNE, NU NEAPARAT PENTRU BANI. (din acest motiv are si pret mic). ASPECT FIZIC: 9,50 slaba, miniona, sani EXCEPTIONALI.(ii e frica sa puna poze reale, dar e SUPERBA!!!) GFE: 10. Extrem de comunicativa. ORAL CU INGHITIRE: 9,70. Fara maini. NORMAL : 9,90. Schimba pozitii, simti ca futi. ANAL (optional): 8. E incepatoare, nu a mai facut de multe ori. Se simte.

PERTOTAL, RECOMAND DIN TOT SUFLETUL!!! AM SA REVIN LA EA. CEA MAI BUNA DIN CATE AM INTALNIT. Macar sunati-o sa vedeti. Open-minded. 0732864741 buc, la orice ora. Lucreaza singura si locuieste cu familia din ce am inteles. Have fun!

 

Am unit topicurile... Inainte de toate, mai asteptam recenzii. Poate omul e doar entuziat.

 

A.

Link spre comentariu
  • Oras:Here
  • Oras:Here

Nu ii mau dau minus <sarucului> baiat, ca vad ca s-a umplut deja.

Asteptam inca o parere. Dar pretul asta nu se pupa neam cu <calitatea>! Daca nu cumva s-o potrivi cu cacofonia ... mai mult sau mai putzin intentizonata!

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

ati sarit repede pe baiatul asta saracul....

 

aici nu vi se pare nimic suspect?

 

acolo nu e nici un review, nu e nimic suspect

 

 

nici aici?

 

aici in schimb sunt review-uri de la membri cu 2-3 postari, intr-adevar suspect

 

 

 

Referitor la topicul asta, asteptam si eu sa mi se dizloce punctele sa pot sa dau MINUS, dar deja nu mai are rost.

Link spre comentariu
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!

In plus, din ce am vorbit cu ea, nu are peste. Traieste cu familia ei.

 

Normal ca nu are peste, doar n-o sa-ti dai singur la cap nu. La 80 ron+taxi sunt convins ca e o minunatie de femeie. Si avand in vedere ca presteaza servicii totale la banii astia, noi ti-o lasam s-o ai numai pt. tine.

 

reclama = troll = fish = ban permanent!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...