Sari la conținut

OANA 0720951583 & 073874743075


Postări Recomandate

  • Oras:F
  • Oras:F

Păi si daca iti zice sa l lingi in cur si sa l tragi de coaie pentru ca esti o scumpă tu ce faci agiti spreiul cu frișcă si ii dai in cur sai amelioreze gustul nu cred urcat de echilibrat si stăpâni pe nervi ai fi

Daca nu te forteaza, ci pur si simplu are omu' o idee, de ce sa devii agresiv(a)?!

 

Da, majoritatea devin agresive din nimic. Si se refugiaza in cele mai absurde clisee si actiuni... Din pacate, cultura de tip religios cu care e impregnata societatea noastra, marcheaza femeile de mici cu niste tampenii impotriva firii, dar cu care ele se identifica imediat, apoi raspund lumii si vietii  in general, si barbatilor in particular, cu ticalosie si ura inexplicabila. Daca cedezi si raspunzi la fel, esti un monstru al neamului omenesc, un ticalos si un ordinar. Daca incerci sa intelegi si sa treci cu vederea, esti ultimul fraier, papagal si total respingator...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Nu ma incumet sa fac anilingus daca nu stiu ca isi face clisma asa cum imi fac eu in fiecare zi

Normal! In 1/2 de ora inainte de eveniment, mai corect. Mai mult de atat n-as avea incredere in procedura (preferam sa intrerup partid pentru confirmarea igienei de profunzime, daca intarziam mai mult cu preludiul...). 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste

Nu ma incumet sa fac anilingus daca nu stiu ca isi face clisma asa cum imi fac eu in fiecare zi

vai de curu tau... :cry2  :cry2  :cry2

instaleaza un CCCleaner, a mai simplu  :laugh2  :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Sun la 0738743075, raspunde miniona asta, preturi 100/200 lei, strada o stim cu totii. Chiar si taximetristii.. :)

Imi era cam scarba sa-i vad colega, m-a recunoscut imediat, am continuat schimbul de replici pe care il incepusem zilele trecute.  :laugh2  :laugh2

Intru cu pustoaica in camera, e tot pe fast fuck, dar nu e nesimtita precum vacuta aia.

 

Locatie: 7 acceptabil, nu stiu cum e la baie ca n-am intrat.

Aspect: 8 e draguta, mica de tot, slaba, fund misto. M-am simtit putin cam **spam editat**.  :slap2

ON: 6 scosese ea repede un prezervativ, i-am zis sa stea calma si sa o suga fara cauciuc. A comentat nitel si s-a apucat de treaba. Oricum nu exceleaza la acest capitol.

NP: 9.5 se fute foarte bine, e stramta (normal la cat e de schiloada..), topaie in ciocan. O futi cum vrei, nu comenteaza, ba chiar scoate niste sunete de cred ca i-a innebunit pe aia din bloc.

Atitudine: 8 rade din orice, e simpatica, o strica anturajul. 

Tarif: 100 lei o finalizare. 

Merita vizitata macar o data.  :pepsi

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

Am fost si eu la fata din titlu, o sun imi spune adresa si in juma de ora am ajuns la ea.Da, mai are o colega cu atitudine de centurista...dar asta mica e ok

Locatie: 7-8 destul de ok ptr serviciile prestate

Aspect: 8 slim, sunt preferatele mele, draguta si la fata, vorbareata si placuta

Oral: 7 destul de ok, fara atentie la alte zone

Normal: 8-9 sta cum vrei si geme destul de frumos, da contre

Tarif: 100 lei fin/200 h

De recomandat, da.Cred ca o sa ii mai fac o vizita.

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...