Sari la conținut

OANA 0720951583 & 073874743075


Postări Recomandate

  • Oras:Bucursti
  • Oras:Bucursti

Chiar nu ma agit. Am facut ce am simtit. Iar dragul meu futucu nu fac programari pt viitor 🙂. E strict viata mea si aleg ce vreau fac ce vreau. Daca va intereseaza de prezenta mea aici si aveti placere sa veniti sa ne cunoastem cat timp stau aici ok. Daca nu , nu este nici o suparare sunt multe fete. 🙂 o zi frumoasa.

Link spre comentariu

Care mai de care " te astept vino ... hai mai repede ... hai revino pentru noi ... " Dar totusi nimeni care sa ne zica si noua cum se descurcă , cum se comporta , e pe masura așteptărilor ...

Cred ca toti au luat-o la misto, nu are de gand nimeni sa mearga la ea. Eu am fost cu cateva zile inainte "sa se retraga".

 

GFE - 0, nu stia cum sa scape mai repede de mine

 

Oral - 1 o lua un pic cu varful buzelor si atat

 

Normal - 2 dadeam de cateva ori din cur, apoi ma opream sa schimb un pic ritmul sau pozitia dar ea o scotea imediat din pizda sa vada daca am terminat ca sa-mi dea valea.

 

Cadoul 150 de lei finalizarea desi aici pe forum afisa ca cere 100 de lei, din neatentie nu am observat, i-am dat 150 de lei si mi-am luat baritai tzeapa;

  • Like 4
Link spre comentariu

Cred ca toti au luat-o la misto, nu are de gand nimeni sa mearga la ea. Eu am fost cu cateva zile inainte "sa se retraga".

 

GFE - 0, nu stia cum sa scape mai repede de mine

 

Oral - 1 o lua un pic cu varful buzelor si atat

 

Normal - 2 dadeam de cateva ori din cur, apoi ma opream sa schimb un pic ritmul sau pozitia dar ea o scotea imediat din pizda sa vada daca am terminat ca sa-mi dea valea.

 

Cadoul 150 de lei finalizarea desi aici pe forum afisa ca cere 100 de lei, din neatentie nu am observat, i-am dat 150 de lei si mi-am luat baritai tzeapa;

Daca ce zici e adevarat probabil isi trateaza clientii diferit,dupa cum are chef.Cu mine a fost de nota 10 de fiecare data.Poate revii si tu la vara Oana,tare as vrea sa te revad.
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Mai bine trateaza-te pe tine mai întâi... eu eram unul dintre cei care credeam cu adevărat ca faci totul cum trebuie până duminică cand am vorbit am stabilit totul la telefon si cand ajung la partide sun raspunzi zici buna si inchizi , revin in 2 min cu un nou telefon dai ocupat, zic hai ma ca o avea treaba io fi venit sa vomite cine stie ce a mancat si ce a înghițit sunt peste 10 minute dai ocupat, sun peate alte 10 tel inchis iar eu fiind optimist si răbdător din fire zic o fi murit bă o las pana ma duc mănânc ceva si intre timp poate reînvie dar degeaba nici de-a Hăluia nu ai mai vrut sa răspunzi...Acu ce sa mai zic... Te pup , sa fi iubită ✌

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...