Sari la conținut

OANA 0720951583 & 073874743075


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Buna dimineața futaciosilor ❤️❤️

Serviciile sunt de : - sex oral și normal , ( oralul in funcție de igena fără fin orală ; igena însemnând epilat spălat fără iritații bubițe etc )

-69 ( anni/ cunni pasiv ; dacă dantura este curată )

-Squirt

-Diferite pozitii

Prețuri : 100 fin ( 30 min maxim )

200 H

50 extra Squirt

Locație : azi sunt in locație la foto baby in centru mâine ma voi muta !

Ma găsiți la nr : 0733838553 îmi puteți scrie și pe whap ❤️ Va pup ❤️

post-319778-0-95512100-1592724331_thumb.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Am sunat, m-a îndreptat spre locație. E o fată micuță de statură, frumușică. Creată, ca în poze, curată.

Am mers în dormitor. La oral, te întreabă cum îl dorești. Am trecut la acțiune, unde, deasemenea, te întreabă cum preferi.Nu comentează la poziții, nu se uită la ceas.

Locația, pe gang, la Foto Baby.

Mie mi-a plăcut.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Marți ajung la voi in oras ♥️♥️♥️

Locatia am sa o spun marti.

Voi avea o colega care este noua in acest domeniu. ♥️♥️ va vom informa cand venim cu servicii locatie preturi program si tot ce trebuie

Pozele sunt cu colega

post-319778-0-07918100-1593935886_thumb.png

post-319778-0-47450600-1593936000_thumb.png

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Disponibila la voi in oras ♥️♥️♥️♥️

Servicii :

Sex normal ( PROTEJAT)

Oral ( in functie de igena fara fin orala)

69 , anni/cunni (pasiv )

Squirt

Prețuri:

100 finalizarea

200 h

50 squirt

Locatie

In spate la shaormeria angy in centru

Program lucru 10:00 - 02.00

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

De ce ar plati cineva 50 lei extra doar pentru a fi udat cu pipi 🤔

In orice caz este o fată tare draguță ... cel puțin eu când am vizitato mai acu ceva timp am beneficiat de un oral neprotejat ,un oral umed , cu lins cu bătăi pe limbă exact cum ii place la gogu atentă și la vecinități trecut la normal cu ea deasupra si aici am ramas placut surprins fata chiar sa implicat dădea contre , gemea placut , schimbat 3 poziti fara a da semne ca timpu trece si la ea timpul costa bani 100 roni finalizarea ...

Cea mai mare surprindere a fost că de și stiind ca este din gasca cu ***** fără jigniri 😂 ( Alice , Bety , Rebeka ) fata chiar a fost diferită față de ele si spun asta pentru ca le-am vizitat pe toate....

Acu ca ea a revenit , voi reveni si eu la ea , azi nu pentru ca azi am fost la noua ei colega ... detaliile le gasiți la ea pe forum.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

De ce ar plati cineva 50 lei extra doar pentru a fi udat cu pipi 🤔

In orice caz este o fată tare draguță ... cel puțin eu când am vizitato mai acu ceva timp am beneficiat de un oral neprotejat ,un oral umed , cu lins cu bătăi pe limbă exact cum ii place la gogu atentă și la vecinități trecut la normal cu ea deasupra si aici am ramas placut surprins fata chiar sa implicat dădea contre , gemea placut , schimbat 3 poziti fara a da semne ca timpu trece si la ea timpul costa bani 100 roni finalizarea ...

Cea mai mare surprindere a fost că de și stiind ca este din gasca cu ***** fără jigniri 😂 ( Alice , Bety , Rebeka ) fata chiar a fost diferită față de ele si spun asta pentru ca le-am vizitat pe toate....

Acu ca ea a revenit , voi reveni si eu la ea , azi nu pentru ca azi am fost la noua ei colega ... detaliile le gasiți la ea pe forum.

Se poate și fără sa fii udat cu pipi. Ia distanță 1 metru și te uiți .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...