Sari la conținut

OANA 0720951583 & 073874743075


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Bună Oana Luni te întorci în Ploiești? Lasă te rog un nr de telefon

Sa.mi bag pula daca va inteleg....coaie zice clar ca luni seara ...si zice clar si nr pt programari al ei si al colegei ei ....da.o in plm ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

In 2 ore ajung la ploiesti împreuna cu colega mea ❤️

Va pupam și va aștept

Detalii la tel : 0733838553

Bianca : 0722757359

Locația curată cu tot ce este necesar in ea !! In spate la shaormeria angy !

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Azi am trecut pe la fete am întrat cu colega ei Bianca dar voi reveni și la ea cât de curând.

Este foarte drăguță și foarte amabila.

Fetele sunt ok (fără prea multa vb ca după ziceți ca le fac bublicitate😂😂😂)

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare. Azi am ajuns si eu pe la fete. Initial am vorbit cu Oana, dar pana am ajuns era deja ocupata asa ca am ales sa intru cu Bianca.

Bianca o companie placuta... am bautbun pahar cu apa..ma luasera toate caldurile pana la 4 dupa care am intrat pe treaba.

Am inceput cu un oral NP, eu in picioare si ea pe jos, dupa care am trecut in pat la un 69, unde eu am facut si niste anilingus si cunilingul.

Bianca foarte cooperanta, a gemut frumos, a avut grija de "surub" si de "piulite", cu scuipat, cu toate alea. Cand s-a intarit "surubul" maxim am trecut la o capra unde am si terminat duoa vreo 2 minute.

Per total o experienta placuta

De revenit Da

ON- 9

NP-10..are un fund misto chiar daca avea o ditai zgarietura

Locatie-7..foarte cald in schimb destul de curat

Decartat 200 pentru o ora dar la al doilea numar am renuntat... Era cald si nu mai aveam sanse de izbanda

Probabil data viitoare o voi incerca si pe Oana care pare interesanta asa micuta..

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Initial am vorbit cu Oana, dar pana am ajuns era deja ocupata asa ca am ales sa intru cu Bianca.

 

Aceleasi rahaturi le facea si cand activa la cina, vorbeam cu ea ca ajung in 10 min, ajungeam in 8 si cand o sunam spunea sa o astept ca a luat pe altcineva intre timp... Ma gandeam ca a mai schimbat si ea ceva intre timp, dar de vechile naravuri tot nu se lasa... 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

😂😂 venise un client la colega eu eram disponibilă când ma sunat .. și ma ales pe mine și am intrat doar nu îl dădeam afara .. având in vedere faptul ca mai aveam doar 2 3 minute și terminam ! â¤ï¸ va pup

Link spre comentariu
Vizitator babanul82
Reputație: 0

Va salut futaciosilor! Vizitat si eu domnișoarele.. am vorbit cu Bianca pe whatsapp si am facut programare..respectat ora programări din ambele părți. Ajuns în zona si ptr o buna desfășurare a acțiunii am decis să le îndulcesc cu cate o înghețată si o ciocolata..sunat pe Bianca cand eram pe gang la loto si ma îndrumat către locație,ajuns sus mi.a deschis complet goală ceea ce fascinat( nu ma asteptam)..i.am înmânat înghețată și ma invitat la un pahar de apa si daca doresc sa fumez o tigare( ea fiind nefumatore)..între timp a mers sa ii ofere si colegei înghețata..a venit si Oana putin cam plictisită.. dar interesanta

Despre fete: poze reale..Bianca înălța,fund numai bun,sânii medii..Oana mica,fund micuț si sânii la fel...

Am intrat la acțiune cu Bianca ptr o finalizare cu anal..oral bun,atenta la zone..nu comentează la poziți,te lasă să o mângâi sa te joci cu păsărică.. montat prezervativul si a inceput sa ma calareasca de toata frumusetea..dupa cateva minute cu ea deasupra din cauza sunetelor care ieșeau am decis să mă urc eu pe ea..dar nici aici nu a avut stare..tot incerca sa dea contre,am mai continuat asa câteva minute si am invitat.o la un anal cu ea deasupra,a executat si a incercat sa se infiga in ea cat mai mult..pozitia nu ma ajuta prea mult asa ca am pus.o capra si am inceput sa pistonez in ea adânc si scurt de a început să geme de am zis ca ii ridica lindicul lui Oana...( de vecini ce sa mai zic)..asa am si finalizat in prezervativ..unde sa mișcat câteva secunde pana sa o scot.M.am îmbrăcat si cand dau sa plec imi spune ca ma asteapta si la colega(am uitat sa va spun ca la inceput mi.a propus să intrăm în trei)..am stat câteva secunde sa ma gandesc si apoi i.am spus sa vb si cu ea dacă vrea..a acceptat si Oana asa ca iar o țigare si un pahar cu apa si trecut la acțiune.

Oana: cum am spus mica de înălțime,slăbită,fund mic,sânii mici..intrat în camera cu ea sa apucat de un oral de zile mari..o suge bine..atenta putin si la zone..ridicat mortul..montat anvelopa si se întorce cu spatele la mine si se infiga in ea cu ruperi de ritm,adânc si mișcări de du-te vino..dupa cateva minute am trecut in pozitia caprita si am inceput sa dau in ea..priveliste frumoasa dar e cam strâmta fiind asa mica..pistonand adânc în ea pe la spate la un moment a început patul sa scartie si nu am mai putut să ma concentrez pe finalizare..am scos prezervativul si am inceput sa ma joc singur cu ea..pana mi.am dat drumul pe spatele ei.

Note:

Bianca: oral 9,normal 9,anal 10(geme de iti vine sa iti dai drumul instant..bun anal)

Oana: oral 9(dacă ar fi mai atenta la celelalte zone ar fi putin mai sus nota),normal 9(se implica te fute..nu vrea sa te lase neterminat) dar fiind si asa micuță parca nu iti vine sa dai in ea asa rau..in schimb in Bianca chiar iti doresti sa dai in ea.

Apartament curat( nu m.am dus sa il cumpar) nasol ca e la ultimul etaj si fara lift( mai ales pe aceste calduri)

Baia nu am vizitat.o fiind fusta de acasă si ajuns foarte repede la el.

Halatul: 150 Bianca(cu anal),100 Oana

 

De revenit: da cu siguranta la Bianca ptr anal..si la Oana ptr oral..dar cel mai bine data viitoare le combin pe amândouă.

P.S: singurele minusuri sunt: lipsa aerului conditionat(are un ventilator dar nu prea face fata),nu prea comunica cu tine(Bianca mai vorbește dar Oana foarte putin) si un minus al meu personal e manelele care le asculta( poate altora le place de aceea am si spus ca e al meu)

 

Va pup fetelor si ne vom mai revedea..in special tu Bianca ptr anal doar dacă imi primiti ca nu mai gemi asa tare🤣(deja ma gândeam daca plec si iese vreo vecina ce sa ii spun..stai d.na ca repetam chiuvetă si ea tine si eu trăgeam,sa lovit la picior si ii făceam masaj..etc)

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

😂😂multumim frumos te asteptam sa facem un show in 3 de toate zilele 😈😈 cu muzica ta preferara 😂🙊 la noi e atmosfera sa nu plictisim clientii si pe cei care ii deranjeaza melodiile le putem schimba fara suparari fiecare cu gustul lui ♥ï¸

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Va salut futaciosilor! Vizitat si eu domnișoarele.. am vorbit cu Bianca pe whatsapp si am facut programare..respectat ora programări din ambele părți. Ajuns în zona si ptr o buna desfășurare a acțiunii am decis să le îndulcesc cu cate o înghețată si o ciocolata..sunat pe Bianca cand eram pe gang la loto si ma îndrumat către locație,ajuns sus mi.a deschis complet goală ceea ce fascinat( nu ma asteptam)..i.am înmânat înghețată și ma invitat la un pahar de apa si daca doresc sa fumez o tigare( ea fiind nefumatore)..între timp a mers sa ii ofere si colegei înghețata..a venit si Oana putin cam plictisită.. dar interesanta

Despre fete: poze reale..Bianca înălța,fund numai bun,sânii medii..Oana mica,fund micuț si sânii la fel...

Am intrat la acțiune cu Bianca ptr o finalizare cu anal..oral bun,atenta la zone..nu comentează la poziți,te lasă să o mângâi sa te joci cu păsărică.. montat prezervativul si a inceput sa ma calareasca de toata frumusetea..dupa cateva minute cu ea deasupra din cauza sunetelor care ieșeau am decis să mă urc eu pe ea..dar nici aici nu a avut stare..tot incerca sa dea contre,am mai continuat asa câteva minute si am invitat.o la un anal cu ea deasupra,a executat si a incercat sa se infiga in ea cat mai mult..pozitia nu ma ajuta prea mult asa ca am pus.o capra si am inceput sa pistonez in ea adânc si scurt de a început să geme de am zis ca ii ridica lindicul lui Oana...( de vecini ce sa mai zic)..asa am si finalizat in prezervativ..unde sa mișcat câteva secunde pana sa o scot.M.am îmbrăcat si cand dau sa plec imi spune ca ma asteapta si la colega(am uitat sa va spun ca la inceput mi.a propus să intrăm în trei)..am stat câteva secunde sa ma gandesc si apoi i.am spus sa vb si cu ea dacă vrea..a acceptat si Oana asa ca iar o țigare si un pahar cu apa si trecut la acțiune.

Oana: cum am spus mica de înălțime,slăbită,fund mic,sânii mici..intrat în camera cu ea sa apucat de un oral de zile mari..o suge bine..atenta putin si la zone..ridicat mortul..montat anvelopa si se întorce cu spatele la mine si se infiga in ea cu ruperi de ritm,adânc si mișcări de du-te vino..dupa cateva minute am trecut in pozitia caprita si am inceput sa dau in ea..priveliste frumoasa dar e cam strâmta fiind asa mica..pistonand adânc în ea pe la spate la un moment a început patul sa scartie si nu am mai putut să ma concentrez pe finalizare..am scos prezervativul si am inceput sa ma joc singur cu ea..pana mi.am dat drumul pe spatele ei.

Note:

Bianca: oral 9,normal 9,anal 10(geme de iti vine sa iti dai drumul instant..bun anal)

Oana: oral 9(dacă ar fi mai atenta la celelalte zone ar fi putin mai sus nota),normal 9(se implica te fute..nu vrea sa te lase neterminat) dar fiind si asa micuță parca nu iti vine sa dai in ea asa rau..in schimb in Bianca chiar iti doresti sa dai in ea.

Apartament curat( nu m.am dus sa il cumpar) nasol ca e la ultimul etaj si fara lift( mai ales pe aceste calduri)

Baia nu am vizitat.o fiind fusta de acasă si ajuns foarte repede la el.

Halatul: 150 Bianca(cu anal),100 Oana

 

De revenit: da cu siguranta la Bianca ptr anal..si la Oana ptr oral..dar cel mai bine data viitoare le combin pe amândouă.

P.S: singurele minusuri sunt: lipsa aerului conditionat(are un ventilator dar nu prea face fata),nu prea comunica cu tine(Bianca mai vorbește dar Oana foarte putin) si un minus al meu personal e manelele care le asculta( poate altora le place de aceea am si spus ca e al meu)

 

Va pup fetelor si ne vom mai revedea..in special tu Bianca ptr anal doar dacă imi primiti ca nu mai gemi asa tare🤣(deja ma gândeam daca plec si iese vreo vecina ce sa ii spun..stai d.na ca repetam chiuvetă si ea tine si eu trăgeam,sa lovit la picior si ii făceam masaj..etc)

Bravo frate futacios, mâine ii fac o vizita sa văd cat de tare tipa. Poate cheamă vecinii poliția zice ca o bat.🤣🤣🤣🤣🤣ðŸ‘ðŸ‘ðŸ‘

Au zis ca lucrează mâine. Spor la futaiuri reușite pe deplin.ðŸ‘ðŸ‘

Link spre comentariu

Vizitator babanul82
Reputație: 0

Mersi Sic Sic..du.te cu incredere,poliția vine doar cand are orgazme🤣🤣( o dai si tu esti lucrător la pizza,electrician,instalator,crezi ca cei de la MAI nu au tras.o in pula..tot bărbați sunt..logic nu gratis ptr ca ea poate nu a știut cu cine are de aface)..daca asa face ea in pula fara orgasm.. ma intreb cum ar face la un orgasm? Poate ne lămurește Bianca!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...