Sari la conținut

OANA 0720951583 & 073874743075


Postări Recomandate

Vizitator dudu023
Reputație: 0

As vrea sa las un review frumos dar nu am cum: fata asta are un pret frumos dar calitatea lasa de dorit, este neserioasa, vorbesc cu ea pentru programare si ea intre timp face programari peste programarea mea, am reusit o data sa ajung la ea si cand sa trecem la.actiune nu face 69 ca nu ii place nu face oral neprotejat, parerea mea este ca nu se merita sa risti chiar si pentru 100 lei. va salut

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

As vrea sa las un review frumos dar nu am cum: fata asta are un pret frumos dar calitatea lasa de dorit, este neserioasa, vorbesc cu ea pentru programare si ea intre timp face programari peste programarea mea, am reusit o data sa ajung la ea si cand sa trecem la.actiune nu face 69 ca nu ii place nu face oral neprotejat, parerea mea este ca nu se merita sa risti chiar si pentru 100 lei. va salut

am uitat sa precizez ca ii suna telefonul si vorbeste cu clienti in timpul intalnirii, eu cred ca 50% din clienti sunt tratati asa

Super! :)

Înseamnă ca este tot asa cum o stiu. Dupa ultima vizita mi-am luat adio de la ea (acum vreun an si ceva parca).

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Vrei sa pun convorbirea sa vedem cine are vina ? Mi ai spus dacă sunt disponibilă am spus da ai mai pus câteva întrebări între timp m am ocupat și mi ai zis direct sunt la angy !!!!!! Nici nu mi ai spus ca vi !!!! Frate numai comentați aiurea ! Chiar mi-am schimbat comportamentul dar dacă voi îmi scrieți când sunteți jos vreți sa va bag peste client ???? Dacă îmi spuneai pot sa vin in 30 min sau ceva de gen făceam o programare !!! Dar nu am cum sa va iau direct de jos !!!!!!! Măcar Spune-ți adevarul cum sa întâmplat ca sa nu postez convorbirea ca nu e politicos ! 👌

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Eu am fost la ea de 2 ori insa acu vro 2 luni... cu mn a fost foarte ok primitoare , comunicativa , glumeata , serviciile bune cel putin oralu mi la facut asa cum imi place mie ( umed adânc si soft ) ... Nu ii iau apararea doar ca nu mereu tot ce nu ne convine sau ne deranjeaza este din vina lor. Pace and love :))

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

As vrea sa las un review frumos dar nu am cum: fata asta are un pret frumos dar calitatea lasa de dorit, este neserioasa, vorbesc cu ea pentru programare si ea intre timp face programari peste programarea mea, am reusit o data sa ajung la ea si cand sa trecem la.actiune nu face 69 ca nu ii place nu face oral neprotejat, parerea mea este ca nu se merita sa risti chiar si pentru 100 lei. va salut

Mie mi-a făcut mereu ON...a întrebat dacă vreau cu sau fără...nu îi iau apărarea, e doar adevărul. Cu 69, nu știu...nu am lins-o, nu am încercat. Dar, ON face și s-a comportat chiar frumos. 🤷â€â™‚ï¸

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

vizita din nou pe oana dar de data asta îmi pare rau ca am spart 150 ron pe ea..am ajuns sus la apartament se auzea o voce de barbat..am intrat întro camera separata se auzea manele si zgomote era pesticul...am început cu asa zisu sguirt(pisat)cațiva stropi de pisat mai exact...am pus.o capra si i

am dat usor pentru ca o durea ..ultima vizita la ea...

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

🤦ðŸ½â€â™€ï¸ðŸ¤¦ðŸ½â€â™€ï¸ðŸ¤¦ðŸ½â€â™€ï¸ Sunt singura in apartament ... 🤦ðŸ½â€â™€ï¸ðŸ¤¦ðŸ½â€â™€ï¸ðŸ¤¦ðŸ½â€â™€ï¸ Și m ai și întrebat de ce stau cu toate ușile deschise ... m ai întrebat dacă vreau pe 100 de lei cu Squirt și ți am zis nu 😂😂😂 asta te a făcut sa spui ca am peste ? 🤦ðŸ½â€â™€ï¸ðŸ¤¦ðŸ½â€â™€ï¸ðŸ¤¦ðŸ½â€â™€ï¸ðŸ¤¦ðŸ½â€â™€ï¸ Mor deci jur 😂😂😂 nu îmi vine sa cred ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Super! :)

Înseamnă ca este tot asa cum o stiu. Dupa ultima vizita mi-am luat adio de la ea (acum vreun an si ceva parca).

 

Identic ce facea pe cibinului e si acum, sigur nu pierzi nimic!

 

 

Am vizitat-o si eu acum 2-3 zile, sunat, programat, totul ok. Ajuns pe gang, dreapta, ultima scara si purces la donsoara cara statea pitita dupa usa imbracata in sutien si chiloti. Am cerut la baie pentru igienizare si cand m-am intors ma astepta dezbracata langa pat cu prezervativul in mana. Am ramas putin bulversat, stiam ca e grabita dar parca nici chiar asa, in fine pus prezervativul si incepe cu un oral mult mai prost fata de cum il stiam...

Am trecut la normal, acolo a mai ridicat putin nota, dar oricum, nesatisfacator, schimbat vreo 2-3 pozitii, finalizat si plecat. 

Spune ca si-a mai schimbat atitudinea dar de cum intri prin prestatia ei se vede ca totul se rezuma la a scapa cat mai repede de tine. Pacat, la corp e foarte ok, din punctul meu de vedere, dar atitudinea fast fuck strica tot!

Note :

Aspect: 9,slim, tate mici, fund mic

Oral: cu mine a fost de maxim 6

Normal : 8, se misca, da contre

GFE: nu dau nota ca e cu minus si e pacat. 

Halat : una suta

PS  Oana gemetele au su ele rostul lor, invata cand si cum sa le folosesti, decat excesiv mai bine deloc!

De revenit : doar daca schimba atitudinea fata de client.

  • Like 2
Link spre comentariu

Identic ce facea pe cibinului e si acum, sigur nu pierzi nimic!

 

 

Am vizitat-o si eu acum 2-3 zile, sunat, programat, totul ok. Ajuns pe gang, dreapta, ultima scara si purces la donsoara cara statea pitita dupa usa imbracata in sutien si chiloti. Am cerut la baie pentru igienizare si cand m-am intors ma astepta dezbracata langa pat cu prezervativul in mana. Am ramas putin bulversat, stiam ca e grabita dar parca nici chiar asa, in fine pus prezervativul si incepe cu un oral mult mai prost fata de cum il stiam...

Am trecut la normal, acolo a mai ridicat putin nota, dar oricum, nesatisfacator, schimbat vreo 2-3 pozitii, finalizat si plecat. 

Spune ca si-a mai schimbat atitudinea dar de cum intri prin prestatia ei se vede ca totul se rezuma la a scapa cat mai repede de tine. Pacat, la corp e foarte ok, din punctul meu de vedere, dar atitudinea fast fuck strica tot!

Note :

Aspect: 9,slim, tate mici, fund mic

Oral: cu mine a fost de maxim 6

Normal : 8, se misca, da contre

GFE: nu dau nota ca e cu minus si e pacat. 

Halat : una suta

PS  Oana gemetele au su ele rostul lor, invata cand si cum sa le folosesti, decat excesiv mai bine deloc!

De revenit : doar daca schimba atitudinea fata de client.

Sa sti ca oscilam intre sa incerc sau nu.Am fost o data la ea ,in urma cu cateva luni si nu m-a impresionat cu nimic.O tigancusa miniona dar politicoasa si servicii medii dar pentru o tragere m-as fi mai dus.Citind insa ultimile recenzii chiar m-am hotarat sa uit de ea.Iti multumesc pentru ajutor.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Ce ma amuz 😂😂🤦ðŸ½â€â™€ï¸ðŸ¤¦ðŸ½â€â™€ï¸ Sa aveți zile frumoase va pup și eu și “ peștișoru meu “ 😂😂😂😂😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Ce ma amuz 😂😂🤦ðŸ½â€â™€ï¸ðŸ¤¦ðŸ½â€â™€ï¸ Sa aveți zile frumoase va pup și eu și “ peștișoru meu “ 😂😂😂😂😂😂😂😂

Stii sa faci sarmale? 🤔🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

fai nesimțito îm primul rand cand am ajuns la usala apartament te certai cu guvidul...am stat 5 minute la usa pana mi.ai deschis ..am.intrat si am cerut la baie..exact langa baie pe partea dreapta este o camera cu lumina aprinsa se auzea zgomote si manele..ma.dore.n pula de țiganul tau care statea ascuns ca o pizda acolo ...pe mine m.a deranjat faptul ca ai fost pe fuga...nu da tareca ma doare aia nu aia nu..si faza cu sguirt mai fals de atat nici nu se putea te freci la pizda 2 secunde gemi fals de 2 ori si vrei sa spui ca ala e orgazm pișatul ala??? ma fraților nu se merita ...am facut recenzia asta pe banii mei asa ca daca nu credeti mergeti si pierdeti si voi 150 ron si convingetiva de avortul ăsta de juma de metru

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

saracia asta nici nu stie sa minta, auzi ca am întrebat.o eu dc sunt usile deschise ..da ce fa eram nebun sa te întreb dc sunt usile deschise? nici macar nu sti sa minți😂😂😂😂 avem fete super la 100 ron...îmi pare rau ca am mers la avortata asta mincinoasa....

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

avortul ăsta de juma de metru

 

Deci tot la fel a ramas, se comportă frumos numai cand vrea si cu cine vrea.

Am fost si eu anu trecut. Nu tu "bună", nu tu "la revedere".. 150 lei ceruti intr-o perioadă cand costa doar 100 lei fara sa cer nimic extra.. Si atitudine de tot .

 

Poate are ea clientela ei. Să meargă numai aceștia la ea atunci.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

avortul ăsta de juma de metru

:laugh2 

Deci tot la fel a ramas, se comportă frumos numai cand vrea si cu cine vrea.

Am fost si eu anu trecut. Nu tu "bună", nu tu "la revedere".. 150 lei ceruti intr-o perioadă cand costa doar 100 lei fara sa cer nimic extra.. Si atitudine de tot 💩 .

 

Poate are ea clientela ei. Să meargă numai aceștia la ea atunci.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

🤦ðŸ»â€â™€ï¸ðŸ¤¦ðŸ»â€â™€ï¸ðŸ¤¦ðŸ»â€â™€ï¸ðŸ¤¦ðŸ»â€â™€ï¸ de ce ai ramas ??? Daca eram cu pestele in casa ?? Si chiar daca aveam peste te a deranjat cu ceva ? 🤦ðŸ»â€â™€ï¸ðŸ¤¦ðŸ»â€â™€ï¸ðŸ˜‚😂😂 fereasca dumnezeu ești terminat rau baiatul meu. Sunt prea finuta sa te jignesc 🤦ðŸ»â€â™€ï¸ðŸ¤¦ðŸ»â€â™€ï¸ poti sa crezi ce vrei. Probabil ma certam la telefon cu cineva si ai auzit nu trebuia neaparat sa fie cineva in casa in fine nu stau sa iti dau explicatii tie ca esti tu miezu ! ðŸ‘ðŸ‘👠pt mine ești 0 !

Link spre comentariu

🤦ðŸ»â€â™€ï¸ðŸ¤¦ðŸ»â€â™€ï¸ðŸ¤¦ðŸ»â€â™€ï¸ðŸ¤¦ðŸ»â€â™€ï¸ de ce ai ramas ??? Daca eram cu pestele in casa ?? Si chiar daca aveam peste te a deranjat cu ceva ? 🤦ðŸ»â€â™€ï¸ðŸ¤¦ðŸ»â€â™€ï¸ðŸ˜‚😂😂 fereasca dumnezeu ești terminat rau baiatul meu. Sunt prea finuta sa te jignesc 🤦ðŸ»â€â™€ï¸ðŸ¤¦ðŸ»â€â™€ï¸ poti sa crezi ce vrei. Probabil ma certam la telefon cu cineva si ai auzit nu trebuia neaparat sa fie cineva in casa in fine nu stau sa iti dau explicatii tie ca esti tu miezu ! ðŸ‘ðŸ‘👠pt mine ești 0 !

. Hai să punem lucrurile la locul lor. El este un client care îți plătește ție pizda pentru că altceva mai bun nu ai de vândut și are dreptul să spună ce vrea el despre marfa ta atâta timp cât nu insulta și nu vorbește urat. Zero barat ești tu nu el.
Link spre comentariu

  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9

🤦ðŸ»â€â™€ï¸ðŸ¤¦ðŸ»â€â™€ï¸ðŸ¤¦ðŸ»â€â™€ï¸ðŸ¤¦ðŸ»â€â™€ï¸ de ce ai ramas ??? Daca eram cu pestele in casa ?? Si chiar daca aveam peste te a deranjat cu ceva ? 🤦ðŸ»â€â™€ï¸ðŸ¤¦ðŸ»â€â™€ï¸ðŸ˜‚😂😂 fereasca dumnezeu ești terminat rau baiatul meu. Sunt prea finuta sa te jignesc 🤦ðŸ»â€â™€ï¸ðŸ¤¦ðŸ»â€â™€ï¸ poti sa crezi ce vrei. Probabil ma certam la telefon cu cineva si ai auzit nu trebuia neaparat sa fie cineva in casa in fine nu stau sa iti dau explicatii tie ca esti tu miezu ! ðŸ‘ðŸ‘👠pt mine ești 0 !

prea multe neînțelegeri... fum fara foc 🙋â€â™‚ï¸ðŸ¤·â€â™‚ï¸ðŸ¤«
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...