Sari la conținut

OANA 0720951583 & 073874743075


Postări Recomandate

Vizitator enzo__
Reputație: 0
1 oră în urmă, catelul.dinamo a spus:

București. 😛

 

Acum 41 minute, matei cosmin a spus:

Este la Pitesti 😜👍

A fost în București și azi a ajuns in Pitești. Nu eram hotărât sa o vizitez, dar cu atata cearta pe topic, sigur ma duc sa vad ce e de ea 😁

Link spre comentariu
Vizitator cristii94
Reputație: 0

Salutare!Am fost și eu de vreo doua ori la ea,prima oară cred ca în 2019 si anul trecut când era cu Bianca.Dacă nu s-a schimbat și după ultimele săptămâni în București,eu zic ca nu merită,gfe nu prea există,înainte era pe fast fuck,dar repet,nu știu dacă s-a schimbat,asta ne poate lamuri ea.

Seară bună!

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 5 minute, cristii94 a spus:

Salutare!Am fost și eu de vreo doua ori la ea,prima oară cred ca în 2019 si anul trecut când era cu Bianca.Dacă nu s-a schimbat și după ultimele săptămâni în București,eu zic ca nu merită,gfe nu prea există,înainte era pe fast fuck,dar repet,nu știu dacă s-a schimbat,asta ne poate lamuri ea.

Seară bună!

Asa e de cand o stiu, tot zice ca se schimbă, poate intr-o alta viata, nu merită nici 100 lei, sa fim seriosi...

  • Like 7
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0
1 oră în urmă, coaiexxxx a spus:

Asta e tipa care se pisa 2 picaturi si zice ca este sguirt...plus ca se vaita ca o doare...am vizitat.o cand activa cu Bianca..parerea mea este ca nu se merita..

Asta e boss trebuia sa dea robinetul  mai tare :))

Link spre comentariu
Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0
Acum 3 minute, marcus_cezar a spus:

Acum e aici la ploiesti la doner  are și o colegă 

Cu Rebeca e colega are topic Rebeca a mai slăbit fata de ultima oara 

O finalizare cu Rebeca una  100 lei

O finalizare cu Oana una 100 lei

Acțiune oral.protejat cu prezervative lidal am început cu Rebeca iam dat pana am.obosit apoi am terminat  cu oana miniona asa a fost sa fie nici eu nu știam ca este aici, inițial ma duceam la Rebeca  mai.multe fete mai.multe posibilități dacă erau 3 pe toate le luam eram cam statut asa ca nu luam forjat prea tare hahahah 

Apoi Dus la baie spălat cu articole aduse de.mine de acasă   și plecat 

Am.uitat sa va spun locatia la.doner lângă shaormerie 

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0

Sper sa aibă alt comportament vizavi de clienți având în vedere ca pe topicul ei din București este mare balamuc și a recunoscut ca a greșit.

Păcat ca la corp arata bine .

Sper sa nu ne dezamăgească și sa tina cont de părerile noastre. 

Eu ii urez mult spor și o îmbunătățire a comportamentului.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, dyerseve a spus:

Sper sa aibă alt comportament vizavi de clienți având în vedere ca pe topicul ei din București este mare balamuc și a recunoscut ca a greșit.

Păcat ca la corp arata bine .

Sper sa nu ne dezamăgească și sa tina cont de părerile noastre. 

Eu ii urez mult spor și o îmbunătățire a comportamentului.

Te pup 🥰🥰🥰 și da îmi schimb comportamentul 🥰🥰

  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 6 ore, dyerseve a spus:

Sper sa aibă alt comportament vizavi de clienți având în vedere ca pe topicul ei din București este mare balamuc și a recunoscut ca a greșit.

Cred ca m-am plictisit de cate ori si-a recunoscut greseala... Am fost la fata asta in total de vreo 5 ori, nu pentru servicii, nu pentru gfe, pentru nimic, pentru ca e ceva mediocru, singurul lucru pentru care ma duceam era corpul de pustoaica!

Dar, de cate ori poti pacali pe cineva doar cu ambalajul? Pe mine recunosc, de prea multe ori, timp in care vorbeam cu ea si incerca sa ma convinga ca vrea sa se schimbe si alte rahaturi d-astea!

Au trecut 2-3 ani de cand s-a lansat in Ploiesti dar serviciile au ajuns sa fie mai proaste ca la inceput si asta nu e o mica realizare!

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...