Sari la conținut

OANA 0720951583 & 073874743075


Postări Recomandate

Mor copii de foame, războaie fel și fel și tu stai sa postezi pe aici, vezi?

Ce-ți venii sa te legi de mine!ca sunt și eu micuț și serios! Am zis doar când revine sa facă actualizări, preturi telefon poze tot!

Am greșit cu ceva?

Ferească Dumnezeu...... Și a fost o metafora, gen ca îmi plac fetele slăbuțe și simpatice și vreau sa o întâlnesc... Atât...

În fine, good-night! 😊😊

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator marynar
Reputație: 0

Daca facem lucrul asta nu inseamna ca toate avem peste 😂🤭 . Asa voi face . Dar daca mai sunt 2 3 asa ca tine cu vorbe dastea sigur ma razgandesc 👌😂

. Nu te răzgândi pentru câteva vorbe. Sunt destui băieți politicoși și care știu să se poarte cu o femeie care te așteaptă. Eu sunt unul dintre ei și sunt tare nerăbdător căci nu te-am vizitat când erai în activitate. Revinoooooo!!!!
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Sal, deschizi tel sa vb? Pup

Eheee. Daca ar face asta mai devreme de 17:00 (si asa e mult), cred ca i-ar iesi o harababura in "programari", care, de altfel, au mai fost subiect de disputa pe aici...

Nu'sh ce sa zic... chiar sper sa-si fi "cizelat" stilul de lucru. Desi... ma cam indoiesc...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucursti
  • Oras:Bucursti

Heii am ajuns. Ma gasiti la partide in centru langa shaormeria Angy. Am si colega. Nu am gasit in alta parte va astept in nr cat mai mare. Nr de tel :

- 0734685362

Servicii : sex normal , oral .

100 fin

200 ora !

- imi voi face si alte anunturi . Le voi pune aici !!! ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...