Sari la conținut

OANA 0720951583 & 073874743075


Postări Recomandate

Nu avem de ce sa ne impacam ca doar nu ne-am certat! Cu omul Oana nu am neaparat o problema,nu o cunosc,poate m-am hazardat tragand niste concluzii legate de creier,dar cand te lasi exploatata si ajungi sa faci asta este posibil sa nu fi fost harazita chiar cu cel mai mare IQ! Problema mea este legata de felul in care se spune ca isi face treaba si de lipsurile evidente in ale meseriei...atat!

 

Anyway,ca sa fiu si eu mai tolerant un pic,o sa imi cer scuze ca am jignit!

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Cu omul Oana nu am neaparat o problema,nu o cunosc,poate m-am hazardat 

 

Pe prima pagina este o recenzie facuta de tine, acum spui ca nu o cunosti.  :laugh2  :laugh2  :350x

Stiu ca am fost si eu atunci, am vizitat-o si acum recent. Schimbarea in bine este ca a disparut din peisaj panarama aia de Raluca.  :onloo

 

Domnisoara Minini, noi am sesizat ca ai potential si am dat niste sfaturi pertinente care te pot ajuta pe viitor. Daca vrei sa tii cont. Daca nu, treaba ta, noi sa fim sanatosi si sa avem bani, ca ne descurcam ca niste oameni mari ce suntem. Spor la treaba!

:serenade   :flowers2   :beex2  :138x

  • Like 8
Link spre comentariu

Pe prima pagina este o recenzie facuta de tine, acum spui ca nu o cunosti. :laugh2 :laugh2 :350x

Stiu ca am fost si eu atunci, am vizitat-o si acum recent. Schimbarea in bine este ca a disparut din peisaj panarama aia de Raluca. :onloo

 

Domnisoara Minini, noi am sesizat ca ai potential si am dat niste sfaturi pertinente care te pot ajuta pe viitor. Daca vrei sa tii cont. Daca nu, treaba ta, noi sa fim sanatosi si sa avem bani, ca ne descurcam ca niste oameni mari ce suntem. Spor la treaba!

:serenade :flowers2 :beex2 :138x

 

Banene ai dreptate! Acum imi dau seama despre cine este vorba...mea culpa! Am fost la ea si am plecat mai degraba dezamagit! Asa este...fata are potential,dar nu poate creste decat daca face niste schimbari! Uite...ca sa fiu si mai deschis catre reconciliere si dezvoltarea ei,daca se vrea evident,o sa incerc sa ii mai fac o vizita sa vedem ce iese

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare. Am sunat ieri pe nr 0723894991 si am vizitat ieri caprita din anunt. Nu a fost o surpriza f mare pt ca o stiam, am mai fost anul trecut la ea si pot sa zic ca nu s-a schimbat mai deloc. Descrierea din anunt conform cu realitatea, pozele sunt ale ei, fata draguta. Aprox 1.55m 40kg, sani micuti, ce mai, colega mea de banca din clasa a10a - te pup Alina unde oi fi

Locatie, - cina, capatul lui 30, usor de ajuns. Ap curat, prosop la baie, dar patul/canapea cam ciudata. nota8

GFE- 10 - foarte vorbareata, am stat la o tigare inainte, nu m-a grabit deloc. Chiar m-a facut sa cred ca ii face placere

ON - tente de deep, mangaieri la bjuterii fara lins sau altceva. Nota 9

NP - sta cum vrei, se implica, mi-a placut. Intai a stat ea deasupra- se misca bn, dupa misionar si finalizat pe ea cu ea burta. Din pacate Nota 7 pt ca zicea ca are o durere si nu o poate baga toata. A fost ok ca mi-a zis de la inceput si tot am stat, dar asta e nota.

Anal- nu am cerut, nu ma pasioneaza

Cadou - 100f / 200h. Lasati de la inceput fara sa-mi zica, dar sa scap de o grija.

Oana, am sa revin pt marire de nota

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna Oana! Chestii mai dure faci, gen facefuck, deep, scuipat pe p***, 69, facesitting?

69 e dur? Probabil doar daca ai limba ca smirghelul! Scuipat pe pula? Poate scuipa cu foc ca dragonii si atunci e dura treaba ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...