Sari la conținut

0745800532


muresfan

Postări Recomandate

Vizitator reemy79
Reputație: 0

ÃŽmpins de curiozitate întrucât pozele puse de domnișoară pe vreo 6 anunțuri în Publi24 și mai ales ca am văzut și recenzia colegului Nebulan.. Am reușit să dau de dânsa(saptamana trecută am avut o tentativa dar după vreo 40 de minute pierdute din cauza neînțelegerii cu locația am abandonat deoarece aveam timpul limitat)

Zona Tudor cu locație direct din stradă cu locuri de parcare suficiente.

Pe interior locația arată undeva de 8..camera de 8,5..pat mare cu lenjerie curata fără mirosuri suspecte 9

ÃŽntâlnirea a decurs foarte frumos întrucât e destul de caldă la vorbe dar și extraordinar de frumoasă.. Are un chip angelic.. (e cea din poze) De la intrare am primit o îmbrățișare caldă și un pupic.. Era și colega ei Andreea de fată și chiar am schimbat câteva vorbe cu ea.

Despre acțiune pot spune ca a fost destul de ok.. Faptul că am avut parte de câteva sărutări frumoase atât de la început și până la plecare a contat mult.. Deci atitudine pot să-i dau un 9 și asta pentru că am fost la prima întâlnire.

ON.. Cam 8,5 ..poate se implica mai mult dacă nu aș fi oprit-o întrucât nu prea sunt adeptul.

NP..10.. Nu a refuzat absolut nimic din ceea ce i-am propus

Ca și aspect e o tipă foarte frumoasa la faÅ£ă.10+

La corp ..puțin plinuÅ£ă dar cu forme frumoase.. putină burtică și sâni frumoși dar puțin lasati pentru 22 de ani 8,5

O problema am întâmpinat cu prezervativul.. La primul să chinuit drăguța de ea vreo 5 minute să-l așeze până a reușit să-l rupă :)))

Și-a cerut scuze și m-a întrebat dacă mă supăr că merge până la colega să ceară altul.. A revenit cu altul care după mai multe minute de încercări.. timp în care eu mă amuzam.. m-am oferit voluntar să-l trag eu pe pirpan ðŸ˜

Jur ca de acum încolo o să mă duc cu ele de acasă :))

Eu unul o recomand pentru tot.. și e posibil să o mai vizitez Implicare, frumusețe.. dar totuși am alte febleÅ£i în oraș.

Singurul lucru care ma atras la ea din prima a fost frumusețea.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator reemy79
Reputație: 0

Am uitat sa precizez.. Tipa nu știa de acest forum și că e discutată aici.. Părea încântată să-și facă cont aici tocmai pentru a putea comunica cu noi.

..si încă un aspect pozitiv pentru ea.. Nu a plecat cu cadoul din cameră.. Asta denotă încredere.. Nici macar nu a pomenit până când i-am spus eu ..la plecare mi-a lăsat impresia că ar mai fi vrut să rămân puțin.. Am primit un sărut destul de intens și o îmbrățișare care arata mai mult decât un mesaj de abia aștept să ne revedem.

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Membru Premium

Colegu..

Dacă ai vizitat-o fă te rog o recenzie corectă că doar nu ești de ieri pe forum și să trebuiască să te invăÅ£ăm noi bibanii cum se face.

Când spui ca că pozele sunt reale.. Tind sa cred.. Dar sa spui ca tipa e micuță, slăbuță..cu fundul mic.. 🤔

Deja chiar nu mai seamănă descrierea ta cu pozele.

Ce vrei sa mai scriu pentru a fi corecta recenzia?

Pretul l-am scris, locatia se stie, am descris-o pe ea, ce mai doresti?

Si nu vad sa se fi pozat cu vreun etalon pe langa ea ca sa spui ca nu pare mica de statura.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...