Sari la conținut

Aida transexual-cel mai urat caracter de trans


tslover

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Întradevăr asta cu tâierea organului este o prostie am 3 prietene ts din germania care siau facuto si regretâ plus am un client din duisburg mare doctor chirurg care nu reconandâ operația in momentul de fața din mai multe cauze încă medicina nu a ajuns la acel nivel încat sa poți sa fi mulțumita de aceasta intervenție.

O iau drept exemplu pe una dintre cele mai cunoscute ts din germania si prietena cu mine edona jones care a participat si la big brother si este cunoscuta in televiziune practics si prostitutia prima data am intalnito in nurnberg unde am lucrat impreuna femeia a devenit nebuna psihic din cauza operatiei nu exists ejaculare si te tampeste o iei razna incat ea la corp si la intaltime este exact ca mine sia pus implante xxxl un san cantareste 2 kg pentru ca femeie a luato razna incat nu stie ce face plus de asta mia zis clar ea nu simte satisfactie doar satisface clienti

Dr meu client mia zis sa fac orice sani buze tot inafara de taierea organului

 

Iar accea fata din ani 90 a fost greseala ei pentru ca trebuie sa te duci la un dr cu experienta si nu la unu prost indicat si in zilele noastre este thailanda cei mai buni

Link spre comentariu

1.De ce ți se pare că cineva trebuie să îți arate ție vagino-plastica?cine ești?cu ce drept?

2.logic că asta nu este site-ul de informare asupra identității de gen repet cum ți-am mai repetat de trei ori văd că nu ești foarte atent.ACESTA ESTE UN SITE DE SEX-WORK.NU DE INFORMATII LGBTQ.

3.definitia rămâne definiție pe când identitatea de gen și jocuri de rol rămân de când lumea și pământul.

4.nu ai argumente mi-ai scris doar ideile tale nu opinii din partea unor oameni inteligenți doctori docenti etc.

5.nu mai incerca sa te afirmi într-un subiect care vezi bine te depășește.

6.cazul Sorina este un caz rar.si daca tot vorbim de chirurgul acela vezi că are la activ vre-o 4-5 femei trans deja operate care duc o viață minunată de femeie.

7.din ideile tale denoti foarte multa frustrare și îmi repeți cuvântul caracter.cand tu ești primul care intri într-un spațiu dedicat persoanelor trans și faci pe deșteptul.

8.e ultimul meu replay pentru că nu stau să îmi pierd inutil timpul cu persoane incapabile de a își largi orizonturile și vede doar drept inainte.informati-va înainte de a deschide gura că nu vii tu nea Ghiță de la tara să îmi contrazici doi psihologi și un endocrinolog doar de dragul de a te da important.exista alte mijloace de atragere a atenție.

Te operezi când te simți în stare si o dorești cu adevărat că bărbați castrați pentru bani am mai văzut.inainte de a apela la interventul chirurgical genitial e nevoie de acordul unui doctor nu se face așa de capu fiecăruia.cazul Sorina a fost publicitate mascată și desigur un caz trist.

Link spre comentariu

Întradevăr asta cu tâierea organului este o prostie am 3 prietene ts din germania care siau facuto si regretâ plus am un client din duisburg mare doctor chirurg care nu reconandâ operația in momentul de fața din mai multe cauze încă medicina nu a ajuns la acel nivel încat sa poți sa fi mulțumita de aceasta intervenție.

O iau drept exemplu pe una dintre cele mai cunoscute ts din germania si prietena cu mine edona jones care a participat si la big brother si este cunoscuta in televiziune practics si prostitutia prima data am intalnito in nurnberg unde am lucrat impreuna femeia a devenit nebuna psihic din cauza operatiei nu exists ejaculare si te tampeste o iei razna incat ea la corp si la intaltime este exact ca mine sia pus implante xxxl un san cantareste 2 kg pentru ca femeie a luato razna incat nu stie ce face plus de asta mia zis clar ea nu simte satisfactie doar satisface clienti

Dr meu client mia zis sa fac orice sani buze tot inafara de taierea organului

 

Iar accea fata din ani 90 a fost greseala ei pentru ca trebuie sa te duci la un dr cu experienta si nu la unu prost indicat si in zilele noastre este thailanda cei mai buni

Fals nu ai cum sa inebunesti că nu mai ejaculezi că de aia faci tratament hormonal și post operator pentru a asimila corpul schimbarea.sunt cazuri fericite și cazuri nefericite (alea nefericite sunt necontrolate de doctori și doar plătite cu bani grei))asta nu inseamnă că trebuie să generalizam.
Link spre comentariu

Asta este dezamăgirea clienților că nu mai au cu ce se juca dar eu viața nu o programez in baza clienților pasivi.decizia aparține fiecăreia in parte și nu trebuie sa se lase influențată de părerea oamenilor din mediul sex-work 😉

Link spre comentariu

1.De ce ți se pare că cineva trebuie să îți arate ție vagino-plastica?cine ești?cu ce drept?

2.logic că asta nu este site-ul de informare asupra identității de gen repet cum ți-am mai repetat de trei ori văd că nu ești foarte atent.ACESTA ESTE UN SITE DE SEX-WORK.NU DE INFORMATII LGBTQ.

3.definitia rămâne definiție pe când identitatea de gen și jocuri de rol rămân de când lumea și pământul.

4.nu ai argumente mi-ai scris doar ideile tale nu opinii din partea unor oameni inteligenți doctori docenti etc.

5.nu mai incerca sa te afirmi într-un subiect care vezi bine te depășește.

6.cazul Sorina este un caz rar.si daca tot vorbim de chirurgul acela vezi că are la activ vre-o 4-5 femei trans deja operate care duc o viață minunată de femeie.

7.din ideile tale denoti foarte multa frustrare și îmi repeți cuvântul caracter.cand tu ești primul care intri într-un spațiu dedicat persoanelor trans și faci pe deșteptul.

8.e ultimul meu replay pentru că nu stau să îmi pierd inutil timpul cu persoane incapabile de a își largi orizonturile și vede doar drept inainte.informati-va înainte de a deschide gura că nu vii tu nea Ghiță de la tara să îmi contrazici doi psihologi și un endocrinolog doar de dragul de a te da important.exista alte mijloace de atragere a atenție.

Te operezi când te simți în stare si o dorești cu adevărat că bărbați castrați pentru bani am mai văzut.inainte de a apela la interventul chirurgical genitial e nevoie de acordul unui doctor nu se face așa de capu fiecăruia.cazul Sorina a fost publicitate mascată și desigur un caz trist.

ai mare dreptate,,toata dreptatea ...

pana acum ma contrazici cu doctorii tai docenti si.mi raspunzi cu trimiteri la google 

tema acestui topic era caracterul infect al unei persoane ...

am voie sa intru in toate spatiile  

cand zici ca exista pasarica facuta chirurgical si perfect functionala cum zice altcineva vreau s-o vad ca  sa nu mor prost ..

daca eram psiholog tot m-ai fi contrazis,,,aia la care te duci nu-s prosti sa te contrazica ca nu mai papa bani

pt cultura ta generala nu-s venit de la tara ,,,

te-am auzit si-n interviu ,,cu toate ca nu ma uit la tv ,,s-a nimerit,,ti-am auzit vocea ...

  • Like 1
Link spre comentariu

Asta este dezamăgirea clienților că nu mai au cu ce se juca dar eu viața nu o programez in baza clienților pasivi.decizia aparține fiecăreia in parte și nu trebuie sa se lase influențată de părerea oamenilor din mediul sex-work

m-am lamurit ..ai inteligenta,logica ,,,unei femei,,,singura asemanare,,,

  • Like 1
Link spre comentariu

😂😂😂😂😂 psihologi mei sunt mocca nu papa un leu.😂😂😂

Perfect funcțională din punct de vedere fiziologic nu te gândi la gravidanta sau uter ovare etc....

Caracterul persoanelor nu îl discut că nu le cunosc personal pe toate fetele de aici.dar unde eu știu sigur că e verde nu ai cum sa imi spui că e roșu.

In rest toate cele bune sper să găsești "caracterul" potrivit ție😉😎

Link spre comentariu

psihologi mei sunt mocca nu papa un leu.

Perfect funcțională din punct de vedere fiziologic nu te gândi la gravidanta sau uter ovare etc....

Caracterul persoanelor nu îl discut că nu le cunosc personal pe toate fetele de aici.dar unde eu știu sigur că e verde nu ai cum sa imi spui că e roșu.

In rest toate cele bune sper să găsești "caracterul" potrivit ție

colegul de mai sus a zis ca exista functionala..daca nu are uter deja nu e pasarica....e o chestie care seamana cu  vulva ,,,facuta din pielea de la coaie...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

colegul de mai sus a zis ca exista functionala..daca nu are uter deja nu e pasarica....e o chestie care seamana cu vulva ,,,facuta din pielea de la coaie...

Mai tu ești mai prost ca Moș Crăciun sau provi de la coada vaci ce legătura are păsărica cu uterul

Te mai dai și atot știitor

Plimba vaca e mai de tine

Link spre comentariu

Colega nu colegul macar da dovada de bun simt că de incultura ai dat destulă dovada

atata timp cat poarta penis intre picioare si cnp ul in buletin incepe cu cifra 1 ,,n-am cum sa-i zic colega....daca nu stiti cu buletinul in mana ce sunteti  si cum va cheama nu-i vina mea,,,

s=a strans ,,cultura,, la voi de da pe afara 

au mai iesit la iveala si alte caractere !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Moama ce circ 😂😂😂😂😂😂 ia uite ca mai nou “barbatii†sau apucat de studii și vin și se contrazic cu noi cu ce au învățat ei 😂😂😂😂😂😂😂dragilor va recomand google și dacă nu va convine ceea ce suntem puteți f simplu sa faceți de așa fel de a nu ne bagă n seamă pentru ca odată ce a murit nea nicu in 89 a murit și comunismul

 

 

 

Ps: mor pe ăștia ce ne fac gay și după ce plătesc biletul de intrare se pun direct capra sa nu piardă nici o secunda de a se simți ca o târfă ...... trist dar adevărat

 

 

 

 

 

 

 

Pentru “fetițele camuflate in haine de bărbat†suferiți după cuc ??? De aici vine și frustrarea ?!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

 

atata timp cat poarta penis intre picioare si cnp ul in buletin incepe cu cifra 1 ,,n-am cum sa-i zic colega....daca nu stiti cu buletinul in mana ce sunteti si cum va cheama nu-i vina mea,,,

s=a strans ,,cultura,, la voi de da pe afara

au mai iesit la iveala si alte caractere

 

 

 

 

Vesi ca sunt femei mai multe ca noi și tu încă mai pierzi timpul pe aici?????? .... sau femeile au văzut ce bărbat ești și au renunțat toate la tine și in lipsa ți o încerci și tu pe aici ðŸ´ðŸ´ðŸ´

  • Like 1
Link spre comentariu

unii barbați sunt atat de penibili.....unde e logica? te deranjeaza gay chiar daca cu acest cuvant ii te adresezi unui transex. si totusi...mai si stai pe sectiunea de transexuale...si tu spui ca te deranjeaza.... ROMANIA 2018 a bărbaților frustrați.. No Offense

Link spre comentariu

Renata dezvoltă mai clar ce ai zis că nu se ințelege...

 

mă refeream la băiețașul care il deranjeaza gay. daca il deranja asa de tare ..nu mai era pe aici

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...